Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
dziewczyny 😞 😞 😞 😞 😞
własnie mialam 30minutowy atak placzu, krzyku itd 😞 takiego czegos jeszcze nie bylo nawet na rekach plakala az krzyczała... nie mam pojecia czemu.. az jej lezki lecialy. ja do te pory sie trzese... 😞

zasnęła?

tak 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
dziewczyny 😞 😞 😞 😞 😞
własnie mialam 30minutowy atak placzu, krzyku itd 😞 takiego czegos jeszcze nie bylo nawet na rekach plakala az krzyczała... nie mam pojecia czemu.. az jej lezki lecialy. ja do te pory sie trzese... 😞

zęby? zmęczenie?
też miałam takie ataki ale nie tak długie.... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
dziewczyny 😞 😞 😞 😞 😞
własnie mialam 30minutowy atak placzu, krzyku itd 😞 takiego czegos jeszcze nie bylo nawet na rekach plakala az krzyczała... nie mam pojecia czemu.. az jej lezki lecialy. ja do te pory sie trzese... 😞


Polunia tez tak miala kilka razy,czemu ,nie wiem...Tylko jej łezki nie leciala ,bo ona łez nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
dziewczyny 😞 😞 😞 😞 😞
własnie mialam 30minutowy atak placzu, krzyku itd 😞 takiego czegos jeszcze nie bylo nawet na rekach plakala az krzyczała... nie mam pojecia czemu.. az jej lezki lecialy. ja do te pory sie trzese... 😞

zęby? zmęczenie?
też miałam takie ataki ale nie tak długie.... 🤔

nie mam pojecia, zebow to nie widac... snic nic zlego tez jej sie nie snilo bo jak sie przebudzila to dalej plakala 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra zasnęła uff
mój lord zdzwonił ale już nie w humorze więc weekend zapowiada się rewelacyjny a będę go musiała oglądać do czwartku 😠
a mnie nic nie swędzi i nic mi się nie chce
tera ju na prawdę mykam
do jutera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
niksssa napisał(a):
ja się w ciąży pół roku nie bzykałam i zamiast nadrabiać to....
chyba sobie króliczka zażycze na gwiazdke, myslicie ze sie oobrazi?? 😜

Kogo??

http://www.butik.barbarella.pl/produkt/kroliczek-ramsey-rozowy?cat=9

O kurwaa 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczor 🙂

jestem 🙂

zaczelam nadrabiac, ale doszlam do jakichs kaczuszek i zlotych cosiow i mi sie slinka zebrala... 🙂
wylaczylam, ot co:: 🙂!!!
ja sie rzeczywiscie troszke witalam z moim przyjacielem ale poki co okresuje sie, wiec chwilowa wstrzemiezliwosc nastala.... ale juz nie dlugo, bo zaczelam tabletki brac, wiec pofikamy sobie, ojh pofikamy bez obawy 🙂
aha!!! LINKA gratulacje!!!! 🙂
oj sama nie wiem do czego sie odniesc. Lenka, Vanesska i Wicio po porostu cudowni!!! 🙂 jestem w szoku ze Witek i Helenka juz stoja, mojej daleko do takich harcow, chociaz sama juz siedzi... ale na stanie jeszcze poczekamy troszkea
Zabkow ani widu ani slychu chociaz ostatnio jaka strasznie marudna potrafi byc.....
jak sobie przypomne co jeszcze mam napisac to dam znac
jutro do okulisty jedziemy 🙂 jedziemy 🙂 tak tak 🙂 jestem ostatnio pierwszym kierowca w belfascie i musze przyznac ze bardzo mi to odpowiada, okazuje sie ze nie taki diabel straszny 🙂odnajduje sie po tej stronie jezdni jednak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pierdole nadrobiłam ponad 100stron 🤢 kacperku już po 12 ale życzę ci samych radosnych chwil

dziś z babcią jeździliśmy po cmentarzach robiliśmy porządki przed świętem zmarłych. później gościłam jeszcze moja mamę i wieczorem byliśmy w tesco na zakupach kupiłam małemu buciki na zimę zrobię jutro zdjęcie i pokaże a i chusteczki hagissy są w promocji 6 paczek 22zł.
dzieciaczki cudowne a teraz idę się myć i wkońcu spać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry
Dagi uważaj na rondach 😁 bo dwóch moich znajomych też sobie dawało rade po lewej ale na rondzie buchnęli w prawo 😁

mój ambitny plan- WYSZOROWAĆ FUGI wiem że któreś to intensywnie w ciązy robiły- a ja nie wiem czym to sie skutecznie czyści 😮 dodam ze fuga biała
aha i musze jeszcze ugotować mhm żurek czy tam barszcz biały ale nie wiem jak ☺️ pomocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vanessko: wszystkiego dobrego i smacznego cudaczku słodki 😘 😘 😘 😘
eeeee.. miałam coś napisać..


Aaaaa fugi szorowała Ania/Brechtacz przed przyjazdem swojego: jakby On miał czas jej te fugi oglądać 😜 😜
Ania, a co teraz będziesz czyścić na przyjazd B.? ☺️ ☺️

I Kmatus szorowała i nakładała w ciąży nowy silikon w kabinie prysznicowej: pamiętam bo chciałam spapugować.

Barszczu białego nie umiem gotować: ja zawsze tylko prosty żurek..
Marinka chyba wczoraj gotowała a ona specjalistka jest: mój nos to czuje, że Marinka to świetnie gotuje więc może ona Ci pomoże, ooo albo Ewelina: tylko nie wiem czy jest tu.
I chciałam dodać że dzisiaj ukradkiem zobaczyłam u Witolda dwie białe krechy w dziąśle: dolne dwie dwójki 🤢 🤢 😮 😮 😮
i w ogóle mam doła strasznego i pół nocy przeryczałam.

A.. a wczoraj jak stąd wyszłam bo Ojciec wrócił, to jeszcze poszłam pobiegać 😜 😜 🙃 🙃 🙃
i dzisiaj rano ... ta daaam: weszłam z luzem w spodnie sprzed ciąży 🙃 🙃 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrsTuliPanna napisał(a):
Vanessko: wszystkiego dobrego i smacznego cudaczku słodki 😘 😘 😘 😘
eeeee.. miałam coś napisać..

PRZEPIS NA ŻUR[/b]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...