Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

eeeeeeeeeeee tam Ewelina pisz - ja dopiero wodę nastawiłam na żurek 🤪
chłop będzie dopiero w nocy 😉 bo autobusem przyjedzie bo przecież auto sprzedał 😉


a to Tesco Ewelina to takie duuuuuuuuże czy normalne bo ja mam takie malutkie i tam nigdy nic nie ma 😠
idę teraz drzewo nosić z młodą 😮








aaaaaaaaaaaaa i jeszcze nie mogę znaleźć przepisu na tą pastę jajeczną - czy któraś może mi pomóc 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Rano pisałam posta z przepisem dla ciebie matylda ale skończył mi się transfer i post uciekł teraz po zakupach i spacerze doładowałam to widziałam że już jesteś w trakcie roboty no nawet nie pisałam ☺️

Ola bardzo ci współczuje naprawdę ale uszy do góry jutro już będziesz u Ozimka to wszystko się rozwiąże 😉
A na obiad mogę cię zaprosić gołąbki mamy

Ojj zjadłabym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
eeeeeeeeeeee tam Ewelina pisz - ja dopiero wodę nastawiłam na żurek 🤪
chłop będzie dopiero w nocy 😉 bo autobusem przyjedzie bo przecież auto sprzedał 😉


a to Tesco Ewelina to takie duuuuuuuuże czy normalne bo ja mam takie malutkie i tam nigdy nic nie ma 😠
idę teraz drzewo nosić z młodą 😮








aaaaaaaaaaaaa i jeszcze nie mogę znaleźć przepisu na tą pastę jajeczną - czy któraś może mi pomóc 🤢

To ja pisałam, przepisu nie trzeba żadnego - dużo tego chcesz? Ugotuj 6 jaj na twardo, ostudź, pokrój w kosteczkę albo jak masz kratkę do jajek to przez kratkę puść, posól popieprz, daj 1-2 łyżku majonezu, wymieszaj i finito 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
eeeeeeeeeeee tam Ewelina pisz - ja dopiero wodę nastawiłam na żurek 🤪
chłop będzie dopiero w nocy 😉 bo autobusem przyjedzie bo przecież auto sprzedał 😉


a to Tesco Ewelina to takie duuuuuuuuże czy normalne bo ja mam takie malutkie i tam nigdy nic nie ma 😠
idę teraz drzewo nosić z młodą 😮








aaaaaaaaaaaaa i jeszcze nie mogę znaleźć przepisu na tą pastę jajeczną - czy któraś może mi pomóc 🤢


Tesco takie duże nie express bo ty chyba o takim mówisz.
Pasta jajeczna
gotujesz jajka na twardo siekasz na drobniutko dodajesz majonezu pieprz sól i szczypiorek- pychotka

a zupę to ja robię tak
-wodę gotuję z zakwasem listkiem laurowych zielem angielskim
- dodaje ziemniaczki kostka, marchewka, pietruszka na tarce
-podsmażoną cebulkę, kiełbaskę boczek
-zaciągam śmietanką doprawiam majerankiem, solą vegetą, pieprzem
-osobno jajeczka na twardo i jak nie lubisz ziemniaczków w zupie to nie dawaj u nas w rodzinie robi się tak że gotuje normalnie ziemniaki jak na obiad i obkrusza boczkiem i tłuszczykiem i podaje do zupki z kiełbaską białą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Rano pisałam posta z przepisem dla ciebie matylda ale skończył mi się transfer i post uciekł teraz po zakupach i spacerze doładowałam to widziałam że już jesteś w trakcie roboty no nawet nie pisałam ☺️

Ola bardzo ci współczuje naprawdę ale uszy do góry jutro już będziesz u Ozimka to wszystko się rozwiąże 😉
A na obiad mogę cię zaprosić gołąbki mamy

Ojj zjadłabym 🙂


to co ola wysyłać czy przyjedziesz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola też bym cię zaprosiła ale żurek dopiero w fazie mhm
nie wiem w jakiej fazie w każdym razie początkowej 😉
a pasta to tyle???????????????? taka prosta ??????????? i te jaja nie spadają z chleba???? kurde coś bym dodała ale nie wiem co 🥴
coś pisałyscie o ogórkach ale nie pamiętam i dodam że makreli nie mam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo
Przepraszam ie nadrobie, dziś 7 dzień kataru małej miałyśmy wyjsć na dwór ja rano sie budze a ona gorąca, do lekarza. Nawrót choroby z konsekwencją ;antybiotyk! i kolejne 6 dni w domu 😞 a jutro mieliśmy do wawy jechać wiec mama zostanie z mała a ja z danielem do szkoły 😞;(;(;( Antybiotyku na razie nie podabam bede leczyć na razie innymi lekami bo antybiotk to wiecej szkodzi jak leczy... moja siostra całe zycze ma problemy bo jak była mała to co na wizyte poszła to antybiotyk dostawała i teraz ma poważne problemy przez to.mała przysnęła biegam sprzatam gotuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Rano pisałam posta z przepisem dla ciebie matylda ale skończył mi się transfer i post uciekł teraz po zakupach i spacerze doładowałam to widziałam że już jesteś w trakcie roboty no nawet nie pisałam ☺️

Ola bardzo ci współczuje naprawdę ale uszy do góry jutro już będziesz u Ozimka to wszystko się rozwiąże 😉
A na obiad mogę cię zaprosić gołąbki mamy

Ojj zjadłabym 🙂


to co ola wysyłać czy przyjedziesz??

Hehe, taa 🙂 Już jadę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
dobra nie ważne
Ewelina żurek będzie z przepisu TWOJEGO , KASI I MARINKI będzie w nim wszystko 😁
ale mam przynajmniej satysfakcję że P. zechla co mu podam
a jaj ugotuję więcej i potem coś wymyślę


a Matylda jak robisz z zakwasu to mieszaj dobrze i często od samego spodu garnka bo żurek to lubi się przypalać 🤔 🤢 i jak będziesz podgrzewała to też
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Hejo
Przepraszam ie nadrobie, dziś 7 dzień kataru małej miałyśmy wyjsć na dwór ja rano sie budze a ona gorąca, do lekarza. Nawrót choroby z konsekwencją ;antybiotyk! i kolejne 6 dni w domu 😞 a jutro mieliśmy do wawy jechać wiec mama zostanie z mała a ja z danielem do szkoły 😞;(;(;( Antybiotyku na razie nie podabam bede leczyć na razie innymi lekami bo antybiotk to wiecej szkodzi jak leczy... moja siostra całe zycze ma problemy bo jak była mała to co na wizyte poszła to antybiotyk dostawała i teraz ma poważne problemy przez to.mała przysnęła biegam sprzatam gotuje.


o mój boże sama nie wiem co zrobiłabym z tym antybiotykiem sama chciała bym uniknąć takich decyzji 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Też bym żurku zjadła i ugotowała bo to szybka zupa ale gazu chujozy jeszcze nie włączyli a dziś już mieli usunąć awarię 🤢

chyba wolałam bym nie mieć gazu niż tak jak my nie mamy ciepłych kaloryferów odkąd zimno się zrobiło 🤢 pierdolną termostat w piwnicy w bloku i w domu jak w prosektorium zimno szczególnie w nocy dopiero dziś się okaże czy już naprawili 😠 to co Ola jedziesz tak czy tylko się droczysz?/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Też bym żurku zjadła i ugotowała bo to szybka zupa ale gazu chujozy jeszcze nie włączyli a dziś już mieli usunąć awarię 🤢

chyba wolałam bym nie mieć gazu niż tak jak my nie mamy ciepłych kaloryferów odkąd zimno się zrobiło 🤢 pierdolną termostat w piwnicy w bloku i w domu jak w prosektorium zimno szczególnie w nocy dopiero dziś się okaże czy już naprawili 😠 to co Ola jedziesz tak czy tylko się droczysz?/

no przecież nie pojadę na Pragę - coś Ty 🙂 I co wejdę i powiem daj gołąbka, zjem i pójdę? 😁
Żartowałam 😉 Dzięki za zaproszenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola butki super 😉
ja bym pojechała na te gołąbki a co ci szkodzi
nie dość ze gazu nie ma i do żarcia nic to jeszcze się zamartwiasz małą
skoro oprócz gówienka nic jej nie dolega to ja bym jechala nawet na Pragę Rzym czy krym
o kurde moja krzyczy spadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
Ola, cała coopera nie ma gazu??

Nie wiem, chyba tylko 6-tki nie mają 🙂 Ale właśnie włączyli 🙃
I jest kupka plastelinkaaaa jupiiiii 😁

dawaj szampana 😁
kurde mam w chuj roboty
spadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
Ola, cała coopera nie ma gazu??

Nie wiem, chyba tylko 6-tki nie mają 🙂 Ale właśnie włączyli 🙃
I jest kupka plastelinkaaaa jupiiiii 😁


bo jak coś to skargę złoże jednej osobie 🙂

No to super! 🙂
Ale kupa może cieszyć jednak 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...