Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
nie mama czasu będe się gzić
Lena zaczęła piszczeć na widok Lenki i prawie mi wypadła 😮
słodkości kochane
pozdrawiamy

mąż Cię dziabnie? 😁


jak ją podziobie to znowu tyłek starty będzie miała 😁 😁 ☺️ ☺️

dziabnie a nie dziobnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
kasiu dziekuje kochana za przepis zaraz do zeszytu zapisze i moze jeszcze dzis zrobie



spoko 😉)) oby smakował 🙂


ja już nie raz go robiłam i kojarze co i jak i po czym dawać tylo nie pamiętałam proporcji i robie tak jak kiedyś sugerowałaś pół na pół czekoladowo waniliowy i jest pyszny. już nie kupuje z torebki odkąd sprawdziłam twój przepis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ja spadam coś upiec bo mnie Ewelina pokusiła 😁 😁
efekty pewnie na fb 😉 jeżeli wyjdzie 🤢

i w ogóle tak jakoś nie niedzielnie u mnie w domu: nie ogarnięte za bardzo, nie pachnie czystością, świeżością i ciastem..
aaaa tam.. zawsze tak jest jak pasierb jest 🤢
a co tam, w poniedziałek sobie zrobię niedzielę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
ok, ja spadam coś upiec bo mnie Ewelina pokusiła 😁 😁
efekty pewnie na fb 😉 jeżeli wyjdzie 🤢

i w ogóle tak jakoś nie niedzielnie u mnie w domu: nie ogarnięte za bardzo, nie pachnie czystością, świeżością i ciastem..
aaaa tam.. zawsze tak jest jak pasierb jest 🤢
a co tam, w poniedziałek sobie zrobię niedzielę 😁
\

oj to przepraszam ja się biorę zaraz tez zrobię te sernik a na fb nie zobaczę bo nie mogę cie znaleźć i nie zobaczę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Ale z Lenki śmieszka mała 😁

Kasia- tenkju za przepis 🙂

Ola ja mam dość prosty przepis na zupkę z dyni (z gazetki), jakby co to mogę go przepisać ^^ sama też będę ją jutro gotowała bo mam EKO DYNIĘ 😎

Ania - ja nie mam dyni eko ale możesz dać ten przepis, nie wiem tylko co z resztą dyni zrobię? 🤔 Robiłaś już taką zupkę - Helenka je ją chętnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
mam pytanie jak robicie deserki dla dzieci gotujecie czy cos?
i jak sie bawicie z dziecmi? ☺️

możesz np upiec jabłuszko w piekarniku, ugotować ryż, wycisnąć soczek z winogorona i to razem zblendować.. możesz robić takie kombinacje jak w słoikach ale sama np jabłko banan, jabłko, banan, brzoskwinia (teraz nie ma dobrych brzoskwiń 😜 ).. pokombinuj i popatrz co małej zasmakuje..
a co do zabawy to ja się bardziej wygłupiam i ona się chichra tak jak na filmie, bawimy się w akuku, albo jak jest tatuś to trzyma ją na rękach i ucieka a ja ją gonię (jej ulubiona zabawa 😁 ), albo raczek nieboraczek, albo idzie kominiarz po drabinie, albo ją całuję gdzie popadnie, albo kładę ja na naszym łóżku, zakładam kołdrę raz sobie raz jej na głowę i mówię nie ma mamy, nie ma Lenki i też ma radochę... ooo tak się bawimy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
a moje dziecko się wszystkim dławi ;/ musi mieć zmielone na jednolitą papkę, bo inaczej odruch wymiotny i powietrza nie może złapać ;/

śliczna Lenka 😘

dziękuję - moja też tak ma bo jeszcze sobie nie umie poradzić z gęstą konsystencją ale powoli - nauczą się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczor 🙂
ja dopiero niedawno wrocilam ze szkoly 🙃
Lenka cuuudeńko malutkie 🙂 i jak sie chichra słodko 😘
Kasia swietnie zdjecia ze spacerku, a to drugie (chyba?) najpiekniejsze 😉
ja bym tez chciala cos gotowac, piec, jak Was tak czytam to mi zawsze narobicie ochoty, ale dla kogo nie mam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o i co nikogo niet? 🤔 u mnie już w lodówce stoi sernik i galaretka czeka na zalanie 🙂
Kasia a u ciebie jak??

ja się bawię podobnie jak Ola z Lenką ,jeszcze się bawimy w samolocik 😉
a reszty nie pamiętam ☺️
a co do deserków to ja dzis robiłam winogrono z bananem własnej roboty 🙂 młodemu bardzo smakowało oczywiście winogrona bez skórki i pestek wszystko zblenderowane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochane mamusie 🙂

ZUPA DYNIOWA
składniki dla rodziny ^^
1kg obranej i pokrojonej w kostkę dyni
4 ziemniaki
2 niewielkie pory
100 g masła
kilka gałązek świeżego tymianku

Pora oczyść, pokrój w plasterki, dodaj obrane i pokrojone w kostkę ziemniaki i dynię. Zalej 2 litrami wody. Gotuj ok 20 min, aż warzywa będą miękkie. Pod koniec gotowania dodaj tymianek. Dla młodszego bibi zupkę można zmiksować.


Ola ja jeszcze nie robiłam ale dziś to ugotuję; mała dynię ze słoika wpieprzała aż miło więc taką zupkę też raczej je. Tylko tymianku nie dam bo nie mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...