Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
to ja się biorę do robienia serniczka właśnie nie dawno wróciłam ale na cmentarzu fajnie tyle lampek że super sprawa

Robisz mój czy marinki? Przy moim trochę czasu zejdzie... 🤢


zrobie twoj ale pewnie marinki zrobie następnym razem 😉zaraz zaczynam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
to ja się biorę do robienia serniczka właśnie nie dawno wróciłam ale na cmentarzu fajnie tyle lampek że super sprawa

jak mi brakuje tych polskich swiat... i tego klimatu 😞

naprawdę fajnie zrobiłam jedno foto ale to tylko jeden pomnik gdybym wiedziała to zrobiła bym ttak żeby dużo lampeczek było widać a nie wiedziałam i nie zrobiłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny
wlasnie polozylam moje dziecie spac, ale kurcze, troche sie ostatnio chyba martwie, wiem, ze to glupio zabrzmi, asle obawiam sie ze nela jest zbyt pelna energii gdy przychodzi czas jedzenia zwlaszcza, ona jakby nie potrzebuje jedzenia przez ostatnich kilka dni do zycia, je bo jej daje, i tylko mleko pije, jedzonka juz drugi dzien nie tknela nawet... tzn ona jest jakas hiperaktywna.... w dziem, gdy normalnie soboe bryka to nie rzuca sie to w oczy, ale teraz gdy chcialam ja np nakarmic do snu, to na kolanach mi nie chciala jesc, na loku naszym tez nie, tzn poczatkowo zaczela, ale potem sie odwrocila plecami do mnie, usiadla i zaczela walic rekami jak nakrecona w sciane!!!! potem zaczela lizac ta sciane i przytulac sie do niej i w koncu zaczela sie wydzierac, tzn gadac po swojemu, a ona to robi baaardzo glosno, jeszcze do tego ma taki z natury gruby zachrypniety glos,.... no mowie wam!!! wypila 30ml i basta, dalej nie bedzie, wiec odlozylam ja do lozeczka, zapielam spiworek i dalam jej jeszcze jedna szanse, na mleko, i zaczela pic, wypila 210ml w sumie ale walac non stop rekami i nogami w lozko... ona sie jakby uspokoic na moment nie moze... o dziwo gdy skonczyla, zgasilam swiatlo zamknelam drzwi i wyszlam a ona tam sobie juz cichutko lezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...