Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
ej jeśli kiedyś zauważycie w moim poście przekleństwo to prosze mnie tu zjebać ( bo zjebać to chyba nie przekleństwo) - od dziś nie przeklinam 🙂
Fryta ja to zawsze chciałam umrzeć młodo i niespodziewanie przynajmniej by ktoś na pogrzeb przyszedł i byłabym zapamiętana
a tak jak umrę po 90tce to kto przyjdzie??? ze dwie sąsiadki
ehhh

Ale Ty pierdolisz Matylda,pierdolisz jak potłuczona!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, ale Vanesska slodko w tym kombinezonie wyglada 🙂 🙂!!!! i jak ten wozek?? nadal jej nie mozesz polozyc???ja w sumie poki co poszlam na spacer raz ze spacerowko cosatto i co prawda malutka i lekka i wcisnie sie wszedzie ale twarda, kamyczek kazdy czuc pod kolami, nie ma porownania z amortyzowana kolumbryna 🙂 dwa rozne wozki dwa rozne wrazenia 🙂 gdzie jeden ma plusy tam drugi ma minusy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
Matylda opanuj sie 😠
a propo smierci to ogladacie tera tvn? troche przesadzaja z ta smiercia Hanki 🤢 wklejaja jej zdjecia itd przeciez ONA jako osoba zyje . zalosne

tia Kożuchowska żyje a Mostowiakowa nie a HD3D to program satyryczno rozrywkowy mają do tego prawo
ja tam się śmierci boję ale t co napisałam to prawda 😮
a w ogóle to faktycznie od śmierci Tomka mam też stany lękowe , najgorzej jest z zasypianiem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja idę dalej sprzątać 😠 😠 😠 😠
Gośka nie poznałam cię po tym awatarze 😁
a z zięciami to nie wiem jak będzie bo mam jedną córkę ale Wojtaszek był NAJPIERWSZEJSZY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
OLA WIDZIAŁAŚ ???????
he he dobre

nie wiem co miałam widzieć?
a na zumbie byłam w Warszawie ale się tu ważne życiowe tematy toczyły z mężem i nie mogłam go "opuścić" w podjęciu decyzji, dlatego dopiero teraaa jestem.. w sumie to i dobrze bo same jakieś tematy chore były i fazy sobie wkręcacie, kurwa za mało roboty macie i za dużo czasu na myślenie ooo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂

Dzięki Matylda 😘
postaram się dzisiaj nie ryczeć 😁 😁 😁 😁
Ale smęcąc dalej wątkiem witkowego żłobka: chyba bardzo to przeżył: gadał przez sen, zrywał się w nocy 12 razy 🤪 🤪, więc ja chyba dzisiaj nie mam sił na płacz 😁 😁

A Ty tam na siebie uważaj i trzymam kciuki żeby dobrze poszło, żeby się tam wszystko ułożyło i problemów ci się nie nawarstwiało 😉

idę coś robić bo wczoraj NIC nie zrobiłam 😁 😁
a pobudka o 6 do czegoś zobowiązuje 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...