Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

gosiaa21 napisał(a):
gizelda napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
grzyba? 🤔

no grzyba
przy AZS to się często zdarza

oj biedna Lena 😞

no to coś na policzku ma od urodzenia z małymi przerwami na dwa trzy dni ale ostatnio ewidentnie ją to swędzi bo drapie to i ręką i pociera tak śmiesznie o ramię albo o poduszkę albo co tylko ma w ręce to tym szoruje
takim szorstkim śliniakiem jej najlepiej 😮
no nic biedna biedna ale myślę że z tego kiedyś wyrośnie i nie będzie tego pamiętać
tylko zapomniałam wspomniec o czymś doktorce ale może jutro będzie okazja -Ona robi kupę rano i czasem wieczorem a dziś było już 5 🥴 😮 😲 🤢 🤔 🤨
ale wyciągnęłam stare- nowe zabawki i ma zajęcie 😉 w końcu się bawi dziś



Ola co tam Tobą też coś złapałaś

ej sory jest jeszcze film Marinki bo nie wiem gdzie tego szukać ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
jestem i ja 🙂 obiad prawie gotowy, dziecko mam nadzieje ze swoj limit placzu wyczerpalo i w zwiazku z tym ja mam czas dla siebie 🙂
Nina na jaki kolore farbujesz w losy??
wspominalas kiedys ze Vanesska ci schudla ostatnio, pisze o tym, bo mam wrazenie ze nela tez cos nie rosnie w oczach, wrecz ostatnio znajomi powiedzieli ze szczuplutka taka, to fakt malo je ostatnio, bo ma wazniejsze rzeczy na glowie, i wlasnie mi sie przyponialo Nina ze Ty wspominalas cos o nesi twojej, jak u was to wyglada??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
dzien dobry 🙂
jestem i ja 🙂 obiad prawie gotowy, dziecko mam nadzieje ze swoj limit placzu wyczerpalo i w zwiazku z tym ja mam czas dla siebie 🙂
Nina na jaki kolore farbujesz w losy??
wspominalas kiedys ze Vanesska ci schudla ostatnio, pisze o tym, bo mam wrazenie ze nela tez cos nie rosnie w oczach, wrecz ostatnio znajomi powiedzieli ze szczuplutka taka, to fakt malo je ostatnio, bo ma wazniejsze rzeczy na glowie, i wlasnie mi sie przyponialo Nina ze Ty wspominalas cos o nesi twojej, jak u was to wyglada??


jest tak dokładnie jak mówisz, była pulchna a teraz taka szczuplejsza sie zrobiła az jestem ciekawa ile wazy. Mało je normalnie dzis nawet 120 nie zjada i jesli sie okaże ze ładnie przybiera to nie bede sie tym martwic ale jesli cos nie tak to pojedźmy do naszej pani pediatry
a kolor wiesz trudno mi powiedzieć bo mam końcówki zupełnie inne niz u nasady i własnie chce taki jak mam na końcach taki jasdny braz cos jak toffi?? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja nela od rana wypila 300ml mleka i znajac ja dopiero kolacje o 20 zje, owocow zadnych nie chce jesc, tylko jeden maly sloiczek obiadkowy dziennie zjada okolo 12, wczesniej nawet 180ml mleka potrafila zjesc, a dzisiaj max 100ml wlasnie jakies 40 minut temu wiec dlatego spodziewams ie ze dopiero przed spaniem znowu zje, a jak nie bedzie chciala, to jej dam na spiocha, taki mam na nia sposob wieczorami.... mam powazne obawy ze rosnie mi niejadek.... z reszta przeciez nie pierwszy raz wspominam ze moje dziecko nie chce jesc, wiecie o tym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widze ze ciekawie tu u was/nas 🙂 tez mam problem co z zabkami i jak je czyscic kiedys mi moja kol stomatolog mowila co i jak, ale wtedy mi sie to wydawalao takie odległe wiec nie staralam sie zapamietac;/ glupie babsko ktos sie stara a ta nie slucha pamietam tyle ze jest pasta dla takich maluszkow z elmexu i ze strasznie malutko sie tego daje mowila ze warto o te zabki dbac bo ta prochnica zebowa jest niefajna. sprobuje zadzwonic i sie dowiedzziec , ale do nie sie dodzwonic to jak do prezydenta
patrze na te wasze dzieciaczki to mnie przeraza wszystkie takie fajne a moja pyza taka leniwa ale za to siedzi w lozeczku juz tak trzymajac sie szczebelek chociaz to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yyyh u lekarza byłam - zapalenie oskrzeli 🤢 🤢
co do tych zebów to mi sie wydaje ze takim małym dzieciaczkom to jednak bez pasty bo one by tą paste połykały. w sumie to dlatego tez nawet te pasty co sa od 2 do 6 roku zycia to sa bez fluoru zeby sie dziecie nie najadło tego swinstwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...