Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
dziewczyny te co kupwały ten garnuszek fiszer pricezadowolone jestescie z niego chetnie sie dzzieciaki tym bawia?


ja tez własnie chce to kupic ale pod choinke 🙂
a moja Maja dostała na mikołaja tego szczeniaczka jest bardzo fajny ale narazie nic z niego nie rozumie ale lubi właczac sobie piosenki na nim 🙂
http://allegro.pl/fisher-price-szczeniaczek-uczniaczek-pol-ang-w1125-i1957027375.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
dziewczyny te co kupwały ten garnuszek fiszer pricezadowolone jestescie z niego chetnie sie dzzieciaki tym bawia?


ja tez własnie chce to kupic ale pod choinke 🙂
a moja Maja dostała na mikołaja tego szczeniaczka jest bardzo fajny ale narazie nic z niego nie rozumie ale lubi właczac sobie piosenki na nim 🙂
http://allegro.pl/fisher-price-szczeniaczek-uczniaczek-pol-ang-w1125-i1957027375.html

no ja tez rozgladam sie za prezentami pod choinke a tego szczeniaka ma u mnie w rodzinie dziewczynka fajny faakt ale 140 zl ostatnio w realu widziałam troche za duzo dla mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam niedawno od babci R. z garem gołąbków - już 3 pochłonęłam 🙂

wkurzyłam sie tam nieziemsko, tak sie podniecała Szymkiem i ciućkała i głaskała go i pitu pitu i cacy cacy wszystko spoko ale Julka sie prawie że popłakała, za łzami w oczach siedziała 🤢 Nie chciałam juz robic afery tam przy dzieciach ale wkurwiła mnie strasznie, wiem, że to z bezmyślności tylko i wyłącznie ale aż mi szkoda Juli, bo zawsze taka ukochana byla jak tam pojechała a teraz jak powietrze niemal, później troche sie babka kapnęła i zaczęła ja cos zagadywac ale mała już focha miała wiec po zawodach 🤔 ech, życiee.. no, ale pogadałysmy sobie potem od serca i jest ok juz 😉

Ja Szymkowi kupiłam http://allegro.pl/fisher-price-wyskakujace-robaki-bawiaki-v2759-i1954310914.html juz sie nawet troche pobawił, bo to takie półotwarte pudełko 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Hejka 🙂
Nikssa - przyznaj się, że to Ty zgarnęłaś te miliony w totolotka... 😁



taa.. - już bym smażyła dupsko na bora bora 😎

swoją drogą - u mnie w miescie jakaś dobra passa jest, ostatnio kobitka 30tys przytuliła w Mam Talent, teraz ktos 6tke w totka.. jak na taka mieścine to duuuzo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Hejka 🙂
Nikssa - przyznaj się, że to Ty zgarnęłaś te miliony w totolotka... 😁



taa.. - już bym smażyła dupsko na bora bora 😎

swoją drogą - u mnie w miescie jakaś dobra passa jest, ostatnio kobitka 30tys przytuliła w Mam Talent, teraz ktos 6tke w totka.. jak na taka mieścine to duuuzo 😉


kurdę też bym chciała coś wygrać odrazu by mi to ułatwiło dalsze życie zresztą pewnie nie tylko ja bym tak chciała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
dobra laski ja spadam for good
jak już kiedyś pisałam od grudnia zmieniam swoje życie 😁 a to już prawie połowa grudnia 😁
odezwę się jak
Eunika
Tynka
Beata
Kmatus
Wiola
i jeszcze parę innych napiszą chociaż słowo
nie wspomnę o tym że wszystkie zaczęły olewać forum tak jak Aneta, Tyska,Raczek, Brechti, Klaudia,
no nie będę wymieniać bo musiałabym wszystkie wymienić
😉 😉 😉 😉 😉
nara

ja nie olewam forum,jestem codziennie , ale w takich godzinach,ze tu juz nikogo nie ma:/ moje dziecko ostatnio robi mi strakj i idzie spac wlasnie o takcih godzinach jak teraz. a ja dzisiaj od 8-17 bylam na zajeciach. Do tego jeszcze moje Rafal pracuje na dziwnych zmianach tak, ze wlasciwie sie tylko zmieniamy przy dziecku i zdajemy sobie raporty 😞 chcialabym miec wiecej czasu, ale musze pogodzic ostatni rok studiów, dziecko, nieobecnosci meza, prace magisterska i mozliwe jeszcze ze dojda mi dyzury (na um. zlecenie)od nowego roku co akurat by mnie bardzo cieszylo 🙂 takze ciesze sie, ze moge was poczytac wieczorem, ale rozumiem tez osoby, ktorych tu nie ma za czesto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...