Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ola dziękuję za życzenia 🙂
i wszystkim ciociom z Wojtusiem dziękujemy za życzenia i pamięc 😘
Ja Wam również życzę wszystkiego czego sobie tylko zapragniecie w Nowym Roku i aby był lepszy od poprzedniego 😉
ja też w domu siedze i nawet samej by mi sie nie chciało nigdzie iśc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry.. i wykrakałam- choróbsko mnie dopadło 🤢
Ola, dziękuję za życzenia 😘
Wojtuś samych pięknych chwil w życiu, dużo uśmiechu i wszystkiego naj naj naj 😘 😘
Gosia sto lat sto 😘 lat niech żyje żyje nam 😁 to dzisiaj imprezujecie podwójnie 😁

A Wam dziewuszki życzę szczęśliwego Nowego Roku. Kilka dni temu naszła mnie refleksja, że gdyby nie Wy to byłabym inna matką. W sensie, że biorę do siebie Wasze rady, historie, doświadczenia itp.. kochane jesteście 😘 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
u nas z tym bekiem to samo dlatego te książki od Oli chciałam ale to jeszcze nie to o co mi chodziło, zastanawiam się tylko czy wyrośnie z tego bo to przejściowe czy to dopiero początek 🤢
dzięki napewno się przyda w szczególności do praktykantów 🤢 🤢

Ewelina ja przypuszczam że Liwka pokazuje już swój charakter, a jak Dawidek to nie wiem, ale on mi nie pasuje na rozrabiakę 😉 🙂
Ola 🤪 🤪 🤪
ja nie chce drugiego, przynajmniej nie bede planować, ale róznie bywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
u nas z tym bekiem to samo dlatego te książki od Oli chciałam ale to jeszcze nie to o co mi chodziło, zastanawiam się tylko czy wyrośnie z tego bo to przejściowe czy to dopiero początek 🤢
dzięki napewno się przyda w szczególności do praktykantów 🤢 🤢

Ewelina ja przypuszczam że Liwka pokazuje już swój charakter, a jak Dawidek to nie wiem, ale on mi nie pasuje na rozrabiakę 😉 🙂
Ola 🤪 🤪 🤪
ja nie chce drugiego, przynajmniej nie bede planować, ale róznie bywa


nie wiem o co chodzi zawsze był super dzieciątkiem nie płakał nie marudził ale teraz chyba nadrabia jak mu coś nie pozwolę w sensie mówię nie wolno nu nu to macha głową i powtarza nie nie ale jak np zamknę mu drzwi aby gdzieś nie wyszedł to się zaczyna krzyki i płacze takie jak by go ktoś ze skóry obdzierał i próbuje odwrócić jego uwagę czymś innym ale różnie to wychodzi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Czy Wyście wszystkie powariowały? Jakiej ciąży Wy mi teraz życzycie? 😮 🤪
Ja nie chcę, jeszcze nie teraz, nie jestem gotowa.. Może w wakacje zacznę myśleć ale nie wiem czy na myśleniu się nie skończy 😁

od myślenia głowa boli. Ja i tak Ci życzę, żebyś była w ciąży 😁 Niebawem też zacznę działać 😁 Z resztą, tak jak Kasia, nie zabezpieczam się 😁 Będzie co ma być 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no trudno sproboje jeszcze raz....
to foto z chrztu:

Pozatym wiem co chcialam napisac....
Ze ja nadal karmie piersia i niemialam jeszcze okresu i chcialam podziekowac za zyczenia noworocze oraz rozniez chcialam napisac:

Wszystkiego nsjlepszego , duzo zdrowia, pieniedzy, szczescia i spelnienia marzen w tym nowym roku.
Rowniez najlepsze zyczenia dla dzisiejszych jubilatow 🙂

P.s jak ja sie denerwuje jak mi kasuje posty przy wysylaniu ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
no trudno sproboje jeszcze raz....
to foto z chrztu:

Pozatym wiem co chcialam napisac....
Ze ja nadal karmie piersia i niemialam jeszcze okresu i chcialam podziekowac za zyczenia noworocze oraz rozniez chcialam napisac:

Wszystkiego nsjlepszego , duzo zdrowia, pieniedzy, szczescia i spelnienia marzen w tym nowym roku.
Rowniez najlepsze zyczenia dla dzisiejszych jubilatow 🙂

P.s jak ja sie denerwuje jak mi kasuje posty przy wysylaniu ;(

A ja nadal nie wiem jak masz na imię, albo czegoś nie doczytałam 🤔
☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a nie obrazicie sie jak Wam nie powiem jak mam na imie bo jest tak nie typowe ze wole nie ujawniac sie za bardzo 😞 i zdjecia tez bede usowac po 1 dniu bo nielubie jak zostaje cos wiecej niz tekst po sobie w sieci. Mialam juz wielkie nieprzyjemnosci z tego powodu dlatego teraz juz uwazam bardziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...