Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Alice Ala cudna - śliczna dziewczynka
a TY no to TY ja jeszcze sie nie przyglądałam bo nie miałam kiedy ale faktycznie wyglądasz zupełnie inaczej na każdym ale sa pewne cechy wspólne
ja też jakbym wam pokazała zdjęcie sprzed 8 lat to byście w życiu nie pomyślały że to ja ( i chętnie bym to zrobiła ale nie mam żadnego photo w wersji elektronicznej starszego niż sprzed dwóch lat )

eeeeeeeeeeeeee, a już chciałam Cię prosić o to foto 🙂 sprzed 8 lat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Alice Ala cudna - śliczna dziewczynka
a TY no to TY ja jeszcze sie nie przyglądałam bo nie miałam kiedy ale faktycznie wyglądasz zupełnie inaczej na każdym ale sa pewne cechy wspólne
ja też jakbym wam pokazała zdjęcie sprzed 8 lat to byście w życiu nie pomyślały że to ja ( i chętnie bym to zrobiła ale nie mam żadnego photo w wersji elektronicznej starszego niż sprzed dwóch lat )

eeeeeeeeeeeeee, a już chciałam Cię prosić o to foto 🙂 sprzed 8 lat 🙂

ej nie mam żadnego skanera a można zrobić zdjęciu papierowemu zdjęcie cyfrówką ????
ale nie bo nie wyjdzie i światło kiepskie


Alice jak dla mnie najlepiej w tych takich pofalowanych włosach co w okularach byłaś jeju nie wiem gdzie to było
ale to nie ze ślubu, nie z chrztu , nie po domowemu, i nie sprzed 8 lat tylko takei jak stoisz
jak dla mnie najlepsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
marinka napisał(a):
Ewelina , ja robię masło w thermomoxie .
Alice , śliczne 2 jesteście

Dziekuje 🙂
Co to jest termomox?? 😮

Wieloczynnościowy robot kuchenny 🙂


a już chyba wiem to jest taki za te 3 tyś?? tak co nie można w necie kupić tylko handlowcy sprzedają??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
boze co to za ustrojstwo? 😮 widzialam na allegro. najtansze chyba uzywane 1799zl w zyciu bym tyle nie dala 😞
A widzialyscie foto z pielucha na glowie bo cos mi podwojnie wyskoczylo i niewiem czy udalo sie wstawic i czy usunac.

Jakby ktoras widzial jeszcze nieusuniete fotki nasze to prosze napiszcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
marinka napisał(a):
Ewelina. Dokladnie tak

Tak myślałam widziałam to u szwagierki osobiście bym nie kupiła ale znam pare osób co sobie chwali

Ja tego nie widziałam ale chlebka i masełka swojskiego bym nie odmówiła 😉


ja też ☺️ a ta maszynka to jak dla mnie za bardzo wielofunkcyjna ola możesz sobie zaprosić kogoś na pokaz do domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pk. ja powstawialam swoich duzo to teraz czekam na rewanz bo chce cos sobie poogladac :P 😉

A moj brat ma na imie dawid. To lobuzy jak sa male ale spokojniejsze jak dorosna 😁

a tak wogole dziekuje za komplematnty alw...
CUDZE CHWALICIE , SWEGO NIE ZNACIE, SAMI NIE WIECIE CO POSIADACIE!!

Przeciez kazda z WAs ma pieknego slodkiego szkrabika 🙂 Jaki by niebyl, z odstajacymi uszami, plaskim nosem i Bog wie co jeszcze to zawsze dla nas bedzie najukochansze slodkie malenstwo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...