Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Matylda co u alergologa? robiliście testy?

wczoraj mnie moja babka zastrzeliła takim tekstem, że otworzyłam gebe i nie mogłam się otrzasnąc 😁 😁 😁
- Ale ładnie już ten mały bałykuje
- ??? babcia o co ci chodzi ??? 😮 😮
- Noo, bałykuje przecie...
I poszła.
Dopiero mnie mama uświadomiła po jakichś 15min że o raczkowanie jej chodzi, tzn. u Szymka pełzanie. Jednak człowiek całe życie sie uczy 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alice uśmiałam się ale z tego co napisałaś o pracy 😁
tak widziałam
śliczna jesteś
okulary the best
dzięki
jeszcze kiedyś jak będziesz wolniejsza to Alusię poproszę bo widziałam ją jakoś tak bokiem
miłego pracowania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no bo taka prawda z ta praca 😉 jak idziesz na 8 godzin dzinnie to prawie 1/3 zycia tracisz poto zeby zarobic na chleb i dach nad glowa!!
moge Ci wstawic fotke z Ala teraz jak jeszcze siedzisz 🙂
Ala przysypia takze moze jeszcze chwile bede miala na spokojnie w doskokach.
A za komplement dziekuje. Teraz mam swoj kolor wlosow i sie zastanawim czy do takiego bladu jak na slubie nie wrocic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj Nikolina nie mam jakoś nastroju po tym alergologu
nie powiem szybka babka ale chyba konkretna 🥴 no nie wiem nie znam się
testów żadnych nie będzie co najmniej dopóki roku nie skończy bo teraz to mało wiarygodne i po co dziecko kłuć skoro oprócz tego policzka na razie nic się nie dzieje
no a policzek to wiadomo AZS tylko że nie wyleczone i faktycznie może mieć tam grzyby, kontakt z różnymi rzeczami i dlatego to tak wygląda
co nie wyklucza alergii pokarmowej czy też skazy białkowej ale jej zdaniem to za długo trwa a skoro wszystko co mogliśmy to wyeliminowane to najpierw zajmiemy się policzkiem
bo skaza białkowa moze minąć po pół roku, po 9 mcach, po roku , po dwóch albo wcześniej albo później albo nigdy
więc na początek zajmujemy się policzkiem czyli intensywna kuracja sterydowa, nawilżająca oczyszczająca i takie tam ( leków nie pamiętam bo recepty dałam mamie dziś mi kupi wiem że jest tam też coś robionego i coś bez recepty)
po tej kuracji na bank to zniknie bo innej możliwości nie ma i teraz tak jeśli to tylko AZS które jest następstwem jakiejś wcześniejszej nietolerancji to po wyleczeniu już nie powinna się żadna zmiana pojawić , jeśli natomiast po kuracji zniknie na jakiś czas a potem znowu sie pojawi to będzie sygnał że jednak czegoś nie toleruje, coś ją uczula i wtedy będziemy się "testować"
no i najważniejsze właśnie jak skończę tą kurację to mam jej podawać normalne mleko jakie tam uważam czy to bebiko , czy nan, czy gerber czy co tam chce i wtedy będzie już wszystko jasne
no ale jest problem bo NUTRAMIGENU mam tylko dwie puszki więc napisała mi jeszcze 5 pepti , bo dopiero jak skończę kurację to mogę zmieniać to mleko a muszę mieć z czym mieszać
no i mnie załamała bo pepti wiesz ile kosztuje??? a każde inne mleko będzie droższe a wiadomo ona już mi recept wypisywać nie będzie no bo po co i jak?? skoro może się okazać że nic jej nie będzie po zwykłym mleku
no mam nadzieje że zrozumiałe to co napisałam bo trochę namotałam ( jak zwykle ☺️ )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...