Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ola możesz mi posłać tego linka do mojej niuńki bo tu nie mam do niego dostępu 😞

A Lenka jak? Ma gorączkę?

Wysłałam.
A Lenka trochę gorzej od wczoraj, ma stan podgorączkowy, zasmarkana, zapuchnięta, dałam jej Ibuprofen bo w sumie to nie tylko na zbicie gorączki ale też działa przeciwzapalnie - no cóż, trza przetrwać 🥴


Hmmm - a gdzie ja to mogę odczytać?? 😮 🤪 😁 😁 bo się zamotałam 🙂

No to ładnie - moja juz też katar zaczyna łapać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
ee tam już nie istotne,
tak jedno pytanie było do Ciebie Matylda
a jedno z kolejnych o prezenty dla dzadków z okazji ich święta, czy macie jakies fajne pomysły. NO ale chyba nie skoro nikt nie odp.
bede Was podglądać/
pa/


Ja babciom Laury sprezentuje portrety małej z sesji - takie w formie obrazu na ścianę - każda sobie już wybrała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
ee tam już nie istotne,
tak jedno pytanie było do Ciebie Matylda
a jedno z kolejnych o prezenty dla dzadków z okazji ich święta, czy macie jakies fajne pomysły. NO ale chyba nie skoro nikt nie odp.
bede Was podglądać/
pa/


A ja robię! Co rok dostaja laurki 🙂
w tym roku bedziemy malować palcami i stopkami z Anielka i Józkiem juz ). Potem w ramke i gotowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ola możesz mi posłać tego linka do mojej niuńki bo tu nie mam do niego dostępu 😞

A Lenka jak? Ma gorączkę?

Wysłałam.
A Lenka trochę gorzej od wczoraj, ma stan podgorączkowy, zasmarkana, zapuchnięta, dałam jej Ibuprofen bo w sumie to nie tylko na zbicie gorączki ale też działa przeciwzapalnie - no cóż, trza przetrwać 🥴


Hmmm - a gdzie ja to mogę odczytać?? 😮 🤪 😁 😁 bo się zamotałam 🙂

No to ładnie - moja juz też katar zaczyna łapać 😞

ja przez pocztę zawsze wchodzę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ola możesz mi posłać tego linka do mojej niuńki bo tu nie mam do niego dostępu 😞

A Lenka jak? Ma gorączkę?

Wysłałam.
A Lenka trochę gorzej od wczoraj, ma stan podgorączkowy, zasmarkana, zapuchnięta, dałam jej Ibuprofen bo w sumie to nie tylko na zbicie gorączki ale też działa przeciwzapalnie - no cóż, trza przetrwać 🥴


Hmmm - a gdzie ja to mogę odczytać?? 😮 🤪 😁 😁 bo się zamotałam 🙂

No to ładnie - moja juz też katar zaczyna łapać 😞

ja przez pocztę zawsze wchodzę 🤨


NO TO DUPA - ja tu do poczty dostępu nie mam - to wyślij proszę Marince linka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zamówiłam do przedszkola Aniołce
http://sklep.coccodrillo.pl/index.php/product/14182/AKCESORIA/PLECAK/PLECAK.html

http://sklep.coccodrillo.pl/index.php/product/14175/AKCESORIA/WORKI_NA_BUTY/WOREK.html

http://sklep.coccodrillo.pl/index.php/product/13829/AKCESORIA/PARASOL/PARASOL.html

http://sklep.coccodrillo.pl/index.php/product/14186/AKCESORIA/PI_RNIK/PI_RNIK.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

Wszystkiego najlepszego dla LENY i SZYMKA 😘
Linka Gratulacje ! Super, ze parke bedziecie mieli 🙂
Ola współczuje akcji z Lenka 😞 dobrze, ze juz wszystko w miarę ok, ale niech wraca szybko do zdrowia 😘
moj rano goraczke mial, w nocy beznadziejnie spal, moze to gorne zeby? 🤢
ja w weekend mialam szkole i mój M. przyjechał w niedzielę, niespodziankę mi zrobił ☺️ jak fajnie jak rodzinka w komplecie jest 🙂 dzisiaj idziemy na sanki z Wojtusiem 🙂
miłego dnia dziewczynki ! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola będzie dobrze, ucałuj maleństwo
Magda co do lekarza to nie ma co opisywać - coś tam z miesiąc porobimy a potem zobaczymy ( wizyta trwała 4 min i pani skasowała 70zł )
Ja prezentów nie robię
na święta prababcie dostały portrety a teraz nigdzie się do miasta nie wybieram wiec niczego kupić nie mogę a zrobić sama też nie umiem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 🙂

Magda ja już mówiłam wczesniej, żamówiłam dla jednych i drugich dziadków po takiej ramce http://allegro.pl/ramka-z-glina-na-odcisk-na-chrzest-roczek-ramki-i2035450333.html, wsadze ich wspólne zdjęcie i po jednym odcisku dla kazdego 🙂
oprócz tego standardowo występy w przedszkolu u juli, moja artystka ofkors główna role dostała wiec babcie sie napatrza 😉

och i bede miała od lutego zumbiasza raz w tygodniu na fitnessie !! 🙂 z bossssssskim damianem 😎 😎

mleko dzisiaj szymkowi zmienilam na pepti, zapomnialo mi sie tylko o stopniowym wprowadzaniu nowego 🥴 🥴 ale juz starszy jest, mam nadzieje ze sie obejdzie bez rewolucji 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Lena i Szymuś - buziaczki dla Was 😘

Marinka - wysłałam Ci link na brzuszkową skrzynkę


OLA A GDZIE JEST TA BRZUSZKOWA SKRZYNKA BO JA SIĘ JUŻ POGUBIŁAM TOTALNIE 😞

Nie wiem czy można wejść bezpośrednio ze strony, trzeba by było zapytać Piotra admina, BTW - dawno go u nas nie było 🤨
Spróbuj przez ten link:


http://brzuszek.net/moja_poczta/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Doobry 🙂

Kasjalena ja nie robie jakis prezentow na dzien babci (moim rodzica i tescia) , moim zdaniem to takie wymuszone robic prezent w imienu wlasnych dzieci. Jak bedzie ciut starsza to sama bedzie robic laurki , wymyslac prezenty itp. Ale jezeli chodzi o moja babci i meza babcie to kupilismy vikardy bo bardzo to lubia. Jezeli chodzi o pomysl na prezent z dzieckiem to ktos juz podsowal taki -moze kalendarze?? http://allegro.pl/foto-kalendarz-a4-na-dzien-babci-dziadka-13-zdjec-i2029565584.html
Myslslam nad masa solna i stupka i raczka wlasnorecznie robiona ale i tu pytanie do Was -ktora podawala tu sprawdzony przepis na mase solna??

Matylda jestes?? fotke bym Ci teraz wstawila 🙂

Linka-GRATULACJE 🙂 ja tam drugie mi obojetne. Moze byc chlopczyk dla urozmaicenia a moze byc dziewczynka bo sa fajne dziewczynki 🙂 no i mamusia ma wszystko po ewentualnie starszej iostrze wszystko na wyprawke i na bierzaco 😉
Marinka-zestaw z linkow super-bardzo mi sie podoba 🙂 ani sie ogladniemy i bedziemy swoim malucha takie do przedszkoli kupowac 🙂

WSZYSTKIEGO DOBREGO I DUZO ZDROWKA DLA LENKI I SZYMONKA 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Alice widziałam
p.s. szkoda że tego pana nie widziałam bo ciekawie się zapowiada 😁
a tak z ciekawości zapytam kiedy był ten wielki dzień ?????
aha i jeszcze jakby można było to chciałabym to jakieś w okularach co raz wstawiałaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...