Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Andziucha napisał(a):
Wszystkie dzieciaczki sa urocze 🙂 ☺️

A mnie dziecie dzis spadlo z lozka 🥴 😞

hej
mhm
co do spadania z łóżka to nic nie napiszę bo nam się to zdarza raz na dwa tyg - oczywiście z mojej winy ☺️


matko śpi za 20 min ją budzę i się zbieramy
trzymajta za nas kciuki 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Linka ty spinałaś nos spinaczem a mi mówiono że nie mogę wycierać gila do góry ( bo nie dość że mam długi i prosty to jeszcze będę miała zadarty 😁 ) co ja się omęczyłam , zawsze mi pod nosem wisiało a w zimie to ślizgawkę miałam 😁
zęby też se sama piłowałam ale nic to nie dało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko i córko Marinka ja bym się nigdy nie odważyła 😁 😁 😁 😁
ależ on fajny i jaka radocha 😁 😁 😁 😁 😁

a skąd masz taki mały stolik bo ja potrzebuje takie ze trzy ale nigdzie nie ma ostatnio w IKEI taki widziałam

Gośka a ty co taka oszczędna w słowa ?????




























































































BĘDĘ PO 23.00 jak Ola wróci z ZUMBY i jak Alice pokaże mi fotkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny.
nie było mnie parę dni, bo miałam lekkie zawirowania i w domu (czysto techniczne, nie personalne 🙂) i poza.
Nie jestem w temacie, więc jak strzelę gafę to przepraszam ☺️
Alice i Nikola, przepraszam, że nie jesteście jeszcze w tabelce wpisane, ale ze względu na te zawirowania to z głowy nam to wyleciało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
ja tam się nie znam 😉 😉 😉 😉 😉
wiem że Oli Lenka to cała ona , Tyski Krzyś to tata, Vanessa Niny to tata, Vanessa Gosi to mama, Nikola Magdy to tata, Helenza Ani to taka mieszana - niby cała mama ale z taty też coś ma , Witek mieszany ale dla mnie to Kasia, Laura to cały tata ale oni do siebie podobni więc tak pół na pół ( aha Wiola miałam Ci napisać ze ja tam takich rodzinnych wypadów to nie lubię ) ale raz do roku jedziemy do P. rodziny a drugi raz do mojej a tak ewentualnie P. jeździ sam do swojej a ja do swojej 😉 😉 😉
Adalia cała mama, Tomaszek mieszany, Kacper Klaudi to już w ogóle do listonosza 😁, dzieci Mariny to nie wiem bo fathera nie znam , Maja Linki do mamy ( tatę ledwo pamiętam- aha Linka myślę że bedzie córka aczkolwiek nie wiem bo w okół mnie same parki sie rodzą )
Liwia do mamy 😉

jeju reszty nie pamiętam albo nie wiem jak rodzice wyglądają ☺️


😞

1. Józek świetny ale się uśmiałam 🤪 🤪 🤪

2. Ola u nas to Piotrek właśnie zawsze trzeźwo myśli ja też nie panikuje ale w chwilach jakiejś paniki lub takiej stresującej sytuacji chowam się za nim pozawalam mu decydować aby nie było motłochu bo wiem że ona patrzy na wszystko ze stoickim spokojem ja to w gorącej wodzie kąpana wiec polegam na nim.

3. Nikola u nas to samo ale po wczorajszym basenie i super chwilach stwierdził że jutro też jedziemy bo nam się od życia też należy coś miłego i że dziś już śpi w łóżku normalnie a nie na wygnaniu na sofie ☺️ 😁 😁 czyli wojna chyba się opłaciło( nie zapeszając)

4. Majki zdjęć nie widziałam i po proszę one more time ☺️

a i przez tą moją kochaną prace każdy paznokieć mam innej długości 😠 😠 😠 😠 a tak fajnie było mieć długie pomalowane pazurki ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale ruch 🤔 🥴
Wiola przypomniało mi się.
Mi ostatnio też nie trudno się wzruszyć zdarzają się sytuacje które kiedyś nawet nie zrobiły by na mnie większego zdziwienia a teraz płacze i zaraz mam gule w gardle 😮 🤢

Kama a do ciebie pytanie mieszkamy tak nie daleko a ponieważ wróciłam do pracy to jakoś czasu brak aby się stuknąć ale może na basen się kiedyś z nami wybierzecie??? też macie nie daleko 15zł za osobę dorosłą dziecko za darmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam jestem 🙂
Jozio super 🙂 pocieszny chlopak i widac ze ubaw na calego ma 😉
to ja wstawie podobne z tej serii ale pozniej jak mala pojdzie spac bo narazie lata po lozeczku i przysiady robi jak zawsze 😉

Matylda wracaj szybciej bo fotki na Ciebie czekaja 😜
A Lena faktycznie wyglada na starsza.

Co do sanek to ja nie zafunduje malej takiegis czegos bo u nas zero sniegu hehehehe
ide ogladac m jak milosc z maruda a jak sie skonczy i mala zasne to wstawie fotke jakas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jaaaaaacie ale Józek wymiata. No normalnie jestem w szoku 🙂
Lenka od Matyldy na tych sankach wygląda superasto - moja dzisiaj pierwszy raz wyjechała z babcią i za cholerę nie usiedziała - tylko na ręce chciała i darła się jak nie wiem co. Podobno tylko psy ją fascynowały a śniegu się tak bała że robiła wszystko żeby go nie dotknąć.

A ja mam filmik z dzisiejszej akcji "zalewanie łazienki" podczas kąpieli. Jak któraś zainteresowana to linka dam na priva bo nie dam już więcej żadnej cipie satysfakcji oglądania i komentowania mojego dziecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola dobrze ze nie pokazalas na ogolnym filmu bo pol biedy komentarze ale golego dziecka to jeszcze jakis zbok moze ogladac ... itp a co do filmiku to
Mala cudna-widac kto rzadzi 😉 przy okazji mam nadzieje ze sie nie obrazisz ale ogladnelam tez te z basenu ☺️ tak porownalam do mojego szkraba i wydaje mi sie ze Twoja to chyba bardzo dluga jest??
Matylda przepraszam Cie najmocniej ale niedam rady dotrwac do 23 a niechce zostawiac na noc swoich zdjec takze jutro Ci fotke wstawie. Moze uda sie do poludnia jak dziecko mi pozwoli przed praca a jak nie to pod wieczor.
Ok lece. Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...