Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Ola kurcze niby ta sytuacja taka normalna a nienormalna
nie wiem co Ci napisać , może coś miała w buzi, może jakaś "bulka" jej się tam zrobiła a może faktycznie wywalała język bo sobie go jakoś uszkodziła 😮
kurcze ja takiej sytuacji nie miałam , moje dziecko upada jak "długa" czasem sinieje albo blednie ale nie płacze 😮
i napiszę jeszcze coś strasznego - jak zauważyłam że ona nie ryczy po upadkach to zaczęłam ją szczypać, na początku tak delikatnie , potem mocniej i wiecie co???? ona w ogóle tego nie czuje 😮 😮 😮 😮, jakbym ja tak była "uszczypnięta' to bym już piszczała a ona nic 😮 😮
chyba znowu coś z nią nie tak , ale w ciągu dwóch tygodni będziemy u neurologa to się dowiem czegoś 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aha i jeszcze dodam, że jak już emocje opadły i zaczęłam myśleć logicznie to zadałam sobie pytanie czym miała niby ten język odgryźć jak ma tylko 2 zęby na dole 😁
Doszło też do mnie że w sytuacji zagrożenia i stresu mój mąż wysiada i nie wie co robić więc nie ma co na niego liczyć 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alice Eunika Ci chyba nie odpowie bo już jej nie ma a sama pisała ze nie nadrabia 😞
Ola no ja tez myślałam o tym odgryzieniu i się trochę uśmiałam -ale przecież mogła go sobie jakoś przycisnąć, a może tak jak pisałam coś w buzi miała, albo jakaś bulka powietrza - whatever
a faceci ???? ja już o swoim nic nie piszę - kocha dziecko itp itd ale zajmuje się nią tylko wtedy jak ona sama się sobą zajmuje 🥴 , a no i jego jedyne lekarstwo na wszystko to noszenie na rękach od okna do okna , pokazywanie wszystkiego np gołębi itp . ale jak się pojawia problem to MATYLDA choć tu !!!!!!!!!!!!!!!!!!
u mnie to tak wygląda ale u Ciebie pewnie jest inaczej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda ja to myśle, że Lena bedzie chudini po prostu, daj ty już jej spokój 🙂 przecież je dziecko, w miare regularnie, widocznie jej starcza 😉 Ja ten Sinlac to dodawałam tak jak gluten, do zupki czy jakichs gotowych obiadków, tyle że wiecej dodawałam bo lżejszy jest od kaszy mannej. Teraz mi sie skończył ale odpuszczam na razie bo mój pochłania i tak wszystko, teraz jest kleik kkukurydziany na czasie 🙂 ale dobrze ze jej smakuje, moze bardziej "treściwe" to i przybierze ci troche, cobyś matka nie marudziła 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O rany Boskie 😞 Kurka Ola nie zazdroszczę ci - chociaz mi juz mała z łóżka spadła, i raz z płaczu się jej krew z nosa puściła i ja mało co zawału nie dostałam 😞 😞 😞 😞 Straszne to jest jak tak maluszek płacze bo go coś boli.

Ostatnio Laura uderzyła buźką o łóżko a miała smoka i tak płakała że mało mi serce nie pękło.

Ola a teraz jak mała się zachowuje?? Nie ma jakieś dziwnej reakcji.

A w ogóle to ze mną sie dzieje cos dziwnego - ostatnio byłam z T. na pogotowiu i był tam taki malutek - 4 letni chłopiec, który dostał zastrzyk i wyszedł z gabinetu i tak płakał i się tulił do mamy że ja jak go zobaczyłam to zaczęłam beczeć razem z nim i musiałam wyjść - bossszzzze - co się ze mną dzieje 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola wspolczuje sytuacji i tak jak pisalam bardzo dobrze Cie rozumiem 🙂
Dzieci pewnie nie raz jeszcze nam stracha narobia. Dobrze ze potrafisz reagować jak nalezy bo tak jak pisalas na facetow raczej nie mozna liczyc. Pamietam jak wpadla kapsolka do buzi po vit k+d malej. Miala moze z 2 miesiace. Ta zaczela kaszlec a ja szybko dziecko do gory nogami, przez nog, pukam jedna reka w plecki a druga lape do buzi wsadzam w poszukiwaniu kapsolki. Pamietam jakiego ja mialam wtedy stresa a moj maz tylko patrzym i nie wiedzial co zrobic... wydaje mi sie ze to instynkt matki nam mowi co i jak jak sie znajdujemy w takich sytuacjach. Dobrze ze go mamay ale zycze wszystkicm oysmy jak najmniej musialy go wykorzystywac 😉

Sinlak mojej bardzo smakuje. I na slodko i na mdlo. Dodawalam go do miesa jak nie chciala zjesc miesa, albo samego wcinala bo tez ma alergie i stad alergolog. Tylko ze u nas tez niewiem na co poza cielecina na co uczulenie bo zawsze w tym samym miejscu jedna wielka lata na szyi ktora w najgorszym stadium robi sie mocno czerwona i saczy sie surowica i to zasycha w strupki a jak jest ok to blednie i zostaje malutenka kropka rozowa i tak w kolko. A zaczela sie alergia odkad zaczelam podawac sloiczki. Teraz jst tylko na hippe i odpukac niema zadnej alergi. teraz bede wprowadzac bobovite sloiczki (oprocz moich dan oczywiscie) bo mam wrazenie ze ona ma uczulenie na gerbera 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinka dzieki za odp 🙂
okulary ladne ale nie kazdemu pasuje taki "mocny" kroj ramek -mi by nie pasowaly chyba 😉

Tynka filmik super a maly nieziemski-widac ze duzo rozumie jak do niego mowisz bo moja udaje greka, czasem zrobi to co mowie np. zrob papa, zrob brawo, pokaz misia itp ale czesto mnie olewa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda!
Jak Ty mnie czasami wnerwiasz swoimi tekstami o Lenie! Co Ty u niej sie wiecznie doszykujesz?? Cholerkasz! Jest śliczna dziewczynką, mądrą i wszystko w swoim czasie!!!!
I dobrze, że mamie na złość zrobiła z tym, ze nic nie pokazała co potrafi! o!
Wiecznie cos nie tak, a to nos, a to za chuda!
Masz po prostu cuuuuuuuuuuuudną coreczke i będzie po prostu szczupła po mamusi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola oj współczuje, wyobrazam sobie co tam sie działo u was 🥴 🥴 Ja już wyrobiłam w sobie trzeźwe myślenie, w zasadzie nie panikuję NIGDY, a już przerobiłam rozcięte ucho w piaskownicy, złamany palec i sporo innych mniejszych i wiekszych urazów. I mój też jest panikarz straszny, zaraz by do szpitala jechał i inne cuda wyczyniał. Najważniejsze to nie panikować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Matylda!
Jak Ty mnie czasami wnerwiasz swoimi tekstami o Lenie! Co Ty u niej sie wiecznie doszykujesz?? Cholerkasz! Jest śliczna dziewczynką, mądrą i wszystko w swoim czasie!!!!
I dobrze, że mamie na złość zrobiła z tym, ze nic nie pokazała co potrafi! o!
Wiecznie cos nie tak, a to nos, a to za chuda!
Masz po prostu cuuuuuuuuuuuudną coreczke i będzie po prostu szczupła po mamusi!


swięte słowa 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za komentarze, usuwam filmik 🙂 Ola dobrze, że jesteś dzielna, jak Maks był mały to ja straszna panikara byłam, też miałam sytuację, że wzywaliśmy pogotowie ale na szczęście za chwilę je odwołaliśmy. Do Gabrysia już inaczej podchodzę, już nie raz go "ratowałam" bo się jakimiś papierami Maksia krztusił...a raz nawet kostkę do gry znalazł, także muszę bardzo uważać bo mimo,że Maks już stara się, żeby nie zostawiać nic niedozwolonego w zasięgu Gabrysia to jeszcze zdarza mu się zapomnieć 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEKAJTA CZEKAJTA zara bede ale miałam sąsiada kochanka 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 i trochę nie ogarnięta jestem
ja do LENY nic nie mam m tylko wkurwia mnie gadanie wszystkich dookoła ze ona taka chuda , że coś tam , coś tam, mi to nie przeszkadza , czasem je mniej, czasem więcej ale już więcej nie mogę w nią wpakować , po prostu taka jest
i ja nie widze tego że jest chuda - do czasu kiedy nie skonfrontuję jej z sąsiadką albo P. siostrzeńcem
trudno co ma być to będzie 😉
Marinka okularów nie widziałam bo teraz mi się link nie otworzył 😠 ja mam jakieś Gucci czy coś tam za 580 $ tj przeciwsłoneczne 😮 bo nie wiem jakie pokazałaś 😉
a sinlac tak bezglutenowy i jedzie paszą ale LENIE smakuje i to dobrze bo ona kasz nie tolerowała także lepsze jakieś śmieszne zboża niż nic 😉 😉 😉 😉 😉 😉

ale mam syf w chałupie teraz spadam serio
będę koło 23.00 jak wrócę od lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...