Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Justyna niebawem nawiedzę Lublin to może się spotkamy co???????????
bo mam do odebrania P. dyplom. Mme i babcie muszę zawieźć do lekarza i jeszcze z LENĄ pewnie kogoś będę musiała poszukać
co ty na to???????
😉 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

i uwaga uwaga
czy wy potraficie wziąć coś do ust co należy do waszych dzieci albo one to miały w buzi
no nie wiem cokolwiek czy to chrupek, czy paluszek, czy jakiś owoc czy cokolwiek ????czy oblizać łyżeczkę????
bo ja nie umiem dla mnie to nienormalne i obrzydliwe a P. to robi 🥴 🥴 🥴 🥴 a ja mam od razu odruch wymiotny 😮
dodam że nie jestem jakaś strasznie "obrzydliwa" i nic mnie tak nie obrzydza jak to 😮
ja nawet z psiej miski mogłabym jeść a po LENIE nie mogę 🤢 🤢 😮 😞 🤔 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

o matka Ola wspolczuje Cie !! Kacper w wigilie tak sie przewrocil ze przeciaz sobie warge zabkiem i krew mu leciala 😞
Ostatnie dni bylam u rodzicow i Kacper spadl z lozka im.. nawet nie wiedza jak to sie stalo. Na sekunde moja mama go zostawila jak on spal.. a tu slyszy placz-kacper na podlodze 😞(
U nas nic ciekawego. Kacper jak na razie zadnych innych postepow w rozwijaniu nie robi. Chodzic jeszcze nie chce 🙂) Ja w sobote mam egzamin na prawko, praktyczny. W piatek jeszcze 2 godz. sobie wykupilam dla przypomnienia. Mielismy jechac w gory, ale dupa z tego wyszla bo sie okazalo ze w te dni co sa teraz ferie mamy sprawy do zalatwienia 😞((



kilka zdjec dla cioc 🙂

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/64378837999790740002.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/56368030943304127872.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/83652262279308042844.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/12422593849760763622.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
Matylda ja normalnie oblizuje lyzke po kacperku, zjem po nim nawet jak mial to w buzi itd. To moje dziecko wiec mnie to nie obrzydza 🙂)

mhm
ja wiem że to normalne ale ja tak nie umiem
czyli jestem nienormalna 🤢
w ogole samo przebranie kupy to dla mnie wyczyn stulecia a musze to robić dwa razy dziennie 😮
nigdy o tym nie pisałam ale do tej pory prawie za każdym razem używałam maseczki jednorazowej dziś się skończyły i musze udać się do apteki a nie wiem czy z nią mi sie to uda dziś 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila ten Kacperos to jakiś oszukany 😠
on chyba wcześniejszy był 😉 😉 😉 😉 😉
wszystko robi wcześniej , to wstaje, to raczkuje to zęby to coś tam
a niby taki ostatni i to jeszcze BOY ehhhhhhhhhhhhhhh
słodki jest
i jak dla mnie mieszany ma coś z Cibie i z Twojego m. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Kamila ten Kacperos to jakiś oszukany 😠
on chyba wcześniejszy był 😉 😉 😉 😉 😉
wszystko robi wcześniej , to wstaje, to raczkuje to zęby to coś tam
a niby taki ostatni i to jeszcze BOY ehhhhhhhhhhhhhhh
słodki jest
i jak dla mnie mieszany ma coś z Cibie i z Twojego m. 😉


z mojego M > ??? chyba J 🙂)

nie no... wszystko robi to co powinien robic 😁 Wasze dziecieczki tez raczkuja itd :PP
teraz to niektorzy mowia ze juz cos ma ze mnie... bedzie mial nos zadarty 🙂) a tak to caly Jaro 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obiad sie robi 🙂 maz niebawem wroci, razem zjemy i uciekam do pracy 🙂 za duzo nie piszcie tutaj bo wieczorem znow nie nadrobie 🙂

A na obiad dzis losos na parze, ziemniaki i salata lodowa z ogorkiem i powmidorem.
Takze ziemniak i losos juz bedzie ladowal u Ali na talerzu 😉
Milego dnia dziewuchy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam się nie znam 😉 😉 😉 😉 😉
wiem że Oli Lenka to cała ona , Tyski Krzyś to tata, Vanessa Niny to tata, Vanessa Gosi to mama, Nikola Magdy to tata, Helenza Ani to taka mieszana - niby cała mama ale z taty też coś ma , Witek mieszany ale dla mnie to Kasia, Laura to cały tata ale oni do siebie podobni więc tak pół na pół ( aha Wiola miałam Ci napisać ze ja tam takich rodzinnych wypadów to nie lubię ) ale raz do roku jedziemy do P. rodziny a drugi raz do mojej a tak ewentualnie P. jeździ sam do swojej a ja do swojej 😉 😉 😉
Adalia cała mama, Tomaszek mieszany, Kacper Klaudi to już w ogóle do listonosza 😁, dzieci Mariny to nie wiem bo fathera nie znam , Maja Linki do mamy ( tatę ledwo pamiętam- aha Linka myślę że bedzie córka aczkolwiek nie wiem bo w okół mnie same parki sie rodzą )
Liwia do mamy 😉

jeju reszty nie pamiętam albo nie wiem jak rodzice wyglądają ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola - przeoczyłam Twojego posta - tak z Lenką już chyba ok, nie zachowuje się jakoś inaczej, poza tym że jest przeziębiona, kicha, prycha, smarka, nie chce jeść i spać 🤢

Marina - pytałam o oprawki, ładne, sama takie chciałam ale 520 to trochę dużo dałaś, normalnie za 400 już można takie kupić, zresztą co tam, okularów się nie kupuje na miesiąc 😉

Matylda - ja nie mam problemów ani z przebraniem kupy ani oblizaniem łyżeczki ani nawet ze zjedzeniem tego co ona wypluje 🙂 A no i sprostowanie: moja Lenka to cały tata, moje ma tylko oczy i nic więcej 🤨

Kama - Kacper słodki, oczki ma wielkie i psotne, oj psotne widać 😉

Nie wiem czy jeszcze dziś będę, na 18-tą jadę do laryngologa a na 20-tą mam zamiar zdążyć na zumbę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
wstała pierwszy raz sama 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴
ło matko 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮

No to teraz się zacznie, czekaj niech się pewnie nauczy wstawać i stać, będziesz latała jak ja i cała resztą wstających dzieci 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem te dzieci które widziałam to:
dziewczynki podobne do tatusiów, a chłopcy do mamusiek. Od zawsze to się sprawdza 🙂
potem się to zmienia...
Matylda - ja też nie mam żadnego problemu ani z kupą ani z jedzeniem a ani z każdą inną rzeczą. Za to mój Ł. ostatnio ma odruch wymiotny na kupę. I myślałam że się wzbrania od przebrania i raz go zmusiłam to faktycznie wylądował w łazience w kibelku 😁 i już go nie zmuszam 😁 ale też po niej zje i takie tam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola no nie zle... ale w chwilach tak stresowych człowieka mózg płata figle. Dobrze ze wszytsko ok
ja miałam taka sytuacje tydz temu w nd wstałam zeby isć do kuchni po leki dla małej obudziłam Daniela i mówie pilnuj jej ide po leki, poszłam na dól i słysze ŁUP! i co? bo Daniel sobie przysnął a maleństwo do mnie sie wybrało myślałam ze go utłuke! z drugiej strony to mogłam sie domyśleć ze może tak zrobić!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda - z tym podobieństwem nie zawsze się sprawdza, ja nie jestem wcale do ojca podobna, a on był blondynem z zajebiście niebieskimi oczami ☺️ Zawsze takie chciałam mieć tzn oczy ☺️
Z reguły pierwsze dziecko do ojca podobne ale nie zawsze, mój brat też do mamy podobny ooo, tak więc mój ojciec dzieci nie miał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy się sprawdza czy nie ja wiem kto do kogo podobny 😁
( moja sis starsza ode mnie o 7 lat podobna do babki od strony ojca jak dwie krople wody ja z kolei do samego taty ( mama nie ma w ogóle dzieci 😁 ) )
ale czy to ważne ????
dobra spadam bo jeszcze mam mnóstwo roboty 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
u mnie stało sie cos dziwnego bo Majka zaczeła raczkowac, moze to nic dziwnego ale ona zawsze tego nie lubiła, jak kładłam ja na brzuch to sie zaraz przewracała na plecy 🙂
a od paru dni zasuwa po całym domu, tylko robi to troszke dziwnie bo jedna noge ma normalnie do raczkowania a druga przykuca i tak kica jak kroliczek 🙂 a moje plecy wrescie sobie odpoczna bo nie musze ja juz prowadzic po całym domu za race 🙂

Matylda dzis dokładnie o 17:45 mam nadzieje ze sie okaże czy bedzie synek czy córcia 🙂
a moja Maja to cały tatuś, jak był mały to był całkiem podobny do niej 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...