Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Anka widziałam tylko napisy
a co w tym bzdurnego ????

dla mnie idąc takim tokiem myślenia nie powinniśmy nadawać dzieciom imion tylko czekać aż dorosną i same świadomie wybiorą imię takie jakie im się podoba 🤢
zresztą przecież każdy pełnoletni może dokonać aktu apostazji czy zmienić wyznanie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
gizelda napisał(a):
Anka widziałam tylko napisy
a co w tym bzdurnego ????

dla mnie idąc takim tokiem myślenia nie powinniśmy nadawać dzieciom imion tylko czekać aż dorosną i same świadomie wybiorą imię takie jakie im się podoba 🤢
zresztą przecież każdy pełnoletni może dokonać aktu apostazji czy zmienić wyznanie 🤔

dlatego nie chce mi się do tego wracać bo ten temat już kilka razy był poruszany
ale ostatnio mówili w TV że "odchrzcić " się już nie można - można tylko zmienić wyznanie
mnie sie nie chce o tym pisać z innych powodów , chodzi o to że ja żyje w takim "społeczeństwie" i pośród takich ludzi ze moje nie ochrzczone dziecko jest gorsze , ba nawet słyszałam że mamy diabła w domu bo ....................................... bo w ciągu ostatniego roku dużo się wydarzyło i jeszcze dziecko nie ochrzczone 😮 nie wiem może i mam diabła, może i ja jestem diablica ale najbardziej wkurwiło mnie to co powiedziała P. babcia , po tym miałam jej ochotę napluć w mordę ale się powstrzymałam
ja tam nie wiem jak to jest z tym chrztem i wszystkim bo ja do kościoła nie chodzę i wszystko zapomniałam ale wiem że jak się nie wierzy i nie praktykuje to takie "chrzczenie" bo sobie kiedyś wybierze to bez sensu
bo już o tym pisałam tak samo powinniśmy obrzezać nasze dzieci i wykonać onrządki z każdej innej wiary bo też sobie wybierze
to dla mnie żadne tłumaczenia
rozumiem jeśli jest jakas, katolicka rodzina która będzie to wszystko praktykować itp itd , to wtedy można się pokusić o chrzest i zaryzykować wychowanie w tej wierze i to że dziecko nie będzie nam miało tego za złe
ja ostatnio powiedziałam babci że LENA jak będzie chciała i będzie na tyle dojrzała to przyjmie te wszystkie sakramenty na raz tj. chrzest komunia, bierzmowanie
to mi się babka rozbeczała że wstyd rodzinie przynoszę 😮 a jaki to wstyd???????
no nie ważne
nie wiem jak bedzie
może ją kiedyś ochrzczę ale jeśli tak się stanie to znaczy że na prawdę zaczęłam myśleć inaczej albo znowu uległam czyjejś presji
ale poważnie się tez zastanawiam nad powrotem do KOŚCIOŁA tylko nie wiem jeszcze jakby to miało wyglądać bo moje myślenie przez ostatnie 10 lat trochę sie zmieniło 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pamiętam jak moja koleżanka po latach się "przyznała" do tego, że ją ochrzcili rodzice miesiąc przed komunią. Pojechali z nią specjalnie do innego miasta żeby nikt znajomy nie widzial tego, żeby dzieci sie z niej w szkole nie śmiały. I traume miala przez to straszną. 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ostatnio mnie nie było bo siedzeliśmy pare dni u tesciów 🙂
Nina widziałam Cie na fb laska z Ciebie, zazdroszcze figury,
zanim ja znowu tak schudne to minał lata świetlne :P
( a tak przy okazji gdzie kupiłas te buty?:P)
poki co ja waze 61kg przy wzroscie prawie 170 i 5 miesiacu ciazy wiec tak zle nie jest 😉
nudzi mi sie dzis bo R pojechał na narty, Majka sprzedana dziatkom bo stesknili sie za nia bo pare dni jej nie widzieli 🙂

Lenka wszystkiego najlepszego 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niksssa napisał(a):
Pamiętam jak moja koleżanka po latach się "przyznała" do tego, że ją ochrzcili rodzice miesiąc przed komunią. Pojechali z nią specjalnie do innego miasta żeby nikt znajomy nie widzial tego, żeby dzieci sie z niej w szkole nie śmiały. I traume miala przez to straszną. 🤢 🤢

no więc to tylko potwierdza że to indywidualna sprawa i to my rodzice bedziemy kiedyś obwiniani o wszystko co złego zrobiliśmy naszym dzieciom
a czy to co robimy jest złe czy dobre to będziemy wiedzieć później jak życie nam pokaże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej dziewczyny chyba złożyłam konto na allegro ( tj mam czekać na jakiś kod czy coś tam co przyjdzie pocztą)
ej ale pomożecie mi coś wystawić tam jak mi się uda to aktywować ??????
bo jak tego w koncu nie zrobię to P. urwie mi łeb u nasady a tego bym nie chciała a ewentualne zarobione pieniądze będą dla mnie więc pomyślcie o korzyściach ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
bo ja to ciemna jestem w te elektroniczne sprawy ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
raz sprzedałam lodówkę w sieci ale tam to inaczej było 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
linkaa napisał(a):
On gdzies chyba na Puławy pojechał i to jest100km ode mnie 🙂 gdzies chyba koło Lublina mi sie wydaje 🙂

no wiem
a do Przemyśla nie jeździ??????

narazie nie był w tym roku ale znajac zycie tez tam pojedzie 🙂 a ja jestem juz uziemniona drugi rok z rzedu i nie moge jezdzic na nartach 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
gizelda napisał(a):
linkaa napisał(a):
On gdzies chyba na Puławy pojechał i to jest100km ode mnie 🙂 gdzies chyba koło Lublina mi sie wydaje 🙂

no wiem
a do Przemyśla nie jeździ??????

narazie nie był w tym roku ale znajac zycie tez tam pojedzie 🙂 a ja jestem juz uziemniona drugi rok z rzedu i nie moge jezdzic na nartach 😠

Jak się chciało jeździć na koniku bez siodła to teraz o nartach można pomarzyć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego Naj dla Lenki 😘
Ja też bym chciała ważyć 50 kg ale przy wzroście 163 cm. W szoku jestem Nina, że przy takim wzroście tyle ważysz, a moim zdaniem za chuda nie jesteś.

I odkryłam, że Gabrysiowi wyrżnęła się też dwójka, idą mu 2 zęby naraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
linkaa napisał(a):
gizelda napisał(a):
linkaa napisał(a):
On gdzies chyba na Puławy pojechał i to jest100km ode mnie 🙂 gdzies chyba koło Lublina mi sie wydaje 🙂

no wiem
a do Przemyśla nie jeździ??????

narazie nie był w tym roku ale znajac zycie tez tam pojedzie 🙂 a ja jestem juz uziemniona drugi rok z rzedu i nie moge jezdzic na nartach 😠

Jak się chciało jeździć na koniku bez siodła to teraz o nartach można pomarzyć 😁


😁 dokładnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...