Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jej Wiola jak super 🤪 Kurde pojetna dziewczynka. Widac ze Laura szybko uczy sie. Moja tak jeszcze nie potrafi. No i wydaje jakby byla ze 3 miesiace starsza no i jaka dluga, ze az mi sie nie chce wierzyc ze miesci Ci sie w cabrbiofix bo my mamy ten fotelik i juz od 2 miesiecy Ala nie miesci sie w nim a ma 9,9kg i 78cm 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia dzieki za filmik 🙂 Co ten sam co wczoraj wstawialas i niewidzialam tak??
Widac zawzieta walka Wojtus VS Hary o zdobycz co? A Wojtus zaczyna Ci juz biegac przy meblach... to sie dopiero zacznie.
A mam takie pytanie o pieska. Czy niema u Was z psem problemow o zazdros o dziecko? Bo moja kuzynka ma jamnka i corke 3 miesieczna i ten jamnik stal sie nie do zneisienia odkad mala jest na swiecie. Wszystko niszczy, szczeka wyje z zazdrosci jak kuzynka sie opiekuje dzieckiem itp. I niewiedza co maja z nim zrobic bo zaczal stanowic duzy problem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice tak, to ten sam filmik co wczoraj 🙂 Wojtuś już stawia kroczki odkad skonczyl 10 miesięcy, ale dalej boi się wyruszyc 🙂 biega przy meblach już kilka miesięcy 😉 a u nas nie ma zadnego problemu w zwiazku z psem.. jest troche zazdrosny, wiadomo, ale to na zasadzie, ze wolam Wojtusia lub ktos z rodziny, a Harry pierwszy na kolanach siedzi 😜 poza tym jest kochany i bardzooo cierpliwy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola nie wiem czy Laurka tak wygląda czy jest tak wysoka, już taka duża z niej dzidzia. Ja mega zadowolona z wózka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Właśnie o to mi chodziło 😁 Już po zakupach! Mąż męczy się z wentylatorem 🤢 Jaś zabawia się suwakiem 😉 A ja nie wiem co ugotować 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
hm... a u mnie dawno nie b ylo zupy i mam ochote na mocno ogorkowa.... mam ogorki kiszone, zimniaki, marchewke.... moze uda sie zrobic-tyylko co na to chlop ktory bedzie chcial pozadnie zjesc a ja go uracze zupka dietetyczna 😁


haha u mnie wczoraj była 🙂 więc dziś tylko coś niewielkiego do niej dorobię i już mamy obiad 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ja mam dziś łososia, ziemniaki i surówkę z kapusty kiszonej.
Już pisałam że ryba u mnie 1-2 razy w tygodniu przez wzgląd na Lenkę 🙂
A jutro potrawka z kurczaka z ziemniakami i rosół 🙂


Kurde przypomnialas mi Ola ze mam lososia w zamrazarce a dawno rybki niemielismy 😜
ale nie za bardzo bedzie pasowac do tej kapusty pekinskiej a ja musze zrobic bo zacznie mi juz biegac po lodowce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej :0
a ja własnie wrociłam od ginki 🙂 wszystko oki, badania super 🙂
na nastepny raz ma zrobic ten test z glukoza 🙂

ide nadrobic bo wczoraj mnie nie było bo byłam u tesiowej i na zakupach 🙂

kupilismy Mai kojec i jestem strasznie zadowolona bo jej sie strasznie spodobał i nawet chce tam siedziec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
bry 🙂
dodaje jeszcze raz filmik 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=aIppX6uiSws&feature=youtu.be
Wiola sprytna ta Twoja modelka 🙂 mój też potrafi schodzic z sof, kanap itp 😜

jakbym julana widziala 🙂 tez tak zasuwa wszystkie meble jego i tez psa uwielbia ale na szczescie tylko u tesciow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Dobry 😠
A my dzisiaj znowu gości na ostatki mamy - już mam dość - nie ma kiedy odpocząć 😠 😠 😠 😠 😠 ALe mnie kurwica bierze. I jeszcze mam chcicę a mała nie chce spać 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
A tu macie filmik jak moja schodzi z fotela czy łóżka. Nagrany dzisiaj rano.

wow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Laura spryciula, a jaka długaaaa o ja cię 😁
Wojtek cudny, a jak się fajnie z Harrym bawią. Mój Tytus to oszołom i się boi Kacpra 😁
Ala piękna, te usteczka cudne. ahh 😁

A co do obiadu to ja zrobiłam rosół i eta wsio 😁 i zaraz wybywam i mnie nic nie interere 😁


aaa i gratulację dla Szymka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...