Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jaaaa Dagi jakby mój facet takie drogie rzeczy kupował to JA nie czułabym wyrzutów sumienia, żeby go w tym przebić! 😉 no ale mój nie jest (niestety) fanem szopingu 😞 😞 😞 😞

o bozie bozie, taką mam ochotę pozamawiać Helce nowych ciuszków, ale nie mogę, bo w tydzień wydałam połowę tego, co od B dostałam, a było tego dość sporo 🤢 🤢 🤢 🤢
szkoda, że jestem pierwsza w rodzinie z dzieckiem, nie dostaję od nikogo ciuszków 😞 za to ja już kuzynowi dałam fotelik, przewijak i wszystkie ubranka po Heli bo za 4 miesiące będzie dzidziuś!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no ale ja wlasnie Aniu jestem ta skapa w naszej malej rodzince i nie czuje poprostu potrzeby wydawania takich pieniedzy na siebie, ani na niego 🙂 🙂 juz kilka razy bylo tak, ze S. sobie cos tam wybral na urodziny czy nawet w te swieta pasek i co??? ja od razu powiedzialam, ze nie wydam tylko pieneidzy i zawsze on sie doklada do swojego prezentu 🙂 🙂
inna sprawa jest taka, ze S, nie kupuje zbyt czesto z racji cen....
hmmm, te lindexowe ciuszki podobaja mi sie 🙂
ja tez nie dostaje nic dla neli od nikogo.... wszystko musimy kupowac od poczatku. Ale wiecie co??? moja nela nosie tak jak Hela ubrania kupione jeszcze w wakacje, np bodziaki, czy leginsy, skoro widze ze nie sa ciasne, nie sa smiesznie przykrotkawe, to czemu ma nie nosic?? bez przesady nie bede jej wymieniala garderoby co 3 miesiace, czy co ile tam nowy rozmiar w sklepie.....
tylko woczoraj tak o bucikach mowilysmy i [rzyszlo mi do glowy ze z butami tak wlasne trzeba bedzie robic.... no to sie wydatki zaczna..........Dagi nie lubic takiego obrotu sprawy..... 🥴 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez Ci strasznie zazdroszcze Dagi 🙂 chodz moj tez lubi zakupy, ale nie chyba do takiego stopnia 🙂
ja za to teraz mam kiepski czas na kupowanie ciuchów dla siebie no i w sumie po co, siedze cały czas w domu i praiwe nigdzie nie wychodze 🙂 no ostatanio byłam na dyscotece na ostatkach i w kinie na" BIg love" 🙂 i nie wiem ile jeszcze urosne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My auta nadal nie mamy (nie będę pisać ile kosztować nas będzie naprawa 🥴 ) więc zaraz muszę zamówić w almie to co najcięższe, resztę koło domu kupimy...

Matko Nikola - toż to brzmi jak z horroru 😮 A to zaraźliwe jest? Hmm głupie pytanie - pewnie tak skoro z przedszkola przyniosła. Idę poczytać o co kaman w tej chorobie 🤔
I trzymam kciuki za princessę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikolina, trzymaj sie i zdroweczka dla Julii... Boże Kochany 😞 😞 😞

Dagi mój to uwielbia robić sobie zakupy 🙂 A ostatnio tylko jeden sklep sobie upatrzył mexx i koniec,. Wszystkie koszule tam kupuje, sweterki. Taki troche modniś wg mnie. Ale on musi swietnie sie przezentowac jako lekarz, bo ludzie bardzo na to zwracaja uwage. w byle czym nie chodzi.

A ja tez na siebie mało wydaje, jakos mi szkoda szczerze powiem. Nie powiem, że w ogole ale becikowe zostawiłam ostatnio w mexxie 😮 😮 😮 😮 😮
I kupuje sobie tylko dobre gatunkowo ubrania. Tak jak pisałam wolę kupić3 rzeczy swietne niż 20 kiepskich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
echhh no właśnie ŁO MATKO
jest nikła szansa że to "tylko" ostra angina bo wysypki ma niewiele.. i w sumie dr powiedziala ze pewnosc ze to szkarlatyna bedzie jak jej za ok10dni zacznie skóra się łuszczyć na dłoniach i stopach. ale jak poczytałam teraz to faktycznie poliki ma czerwone a trójkąt koło nosa i ust nie więc obawiam się że to TO.
Młoda już od niedzieli siedzi w izolatce w swoim pokoju, też myślałam ze to angina ale ta wysypka dzisiaj 🤢
No i co styczności z Szymkiem nie ma niby ale to się tak nie da. Sama w domu z dwójką jestem, zagladam do niej ciągle no myję rece zanim wezmę małego ale co ja moge więcej? yyyh.
No nic, jakoś to będzie, nie takie rzeczy się przechodziło 🥴 Tylko szkoda mi jej strasznie bo widze, że się czuje "zaniedbana" bo nie mogę z nią być jak jej źle bo przecież ten mały też jest teraz przez te zęby mega absorbujący. 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Marina - a jaką Twój mąż ma specjalizację? 🙂


leczy drób 🙂 😎

czyli to, co jemy 🙂

a cio?? 😉

To on "weteryniarz"? Bo nie kumam ☺️


No 🙂 🙂 🙂
to Ty nie wiedziałaś?


aaaaa [pewnie to , że mowie lekarz 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...