Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
aaa wczoraj byłam w Bartku ale żadna para butów do mnie nie przemawiała a przymierzyłam małej wszystkie pary z jej rozmiarku.
Więc dziś dalsze poszukiwania - elephanten w DEICHMANIE,

a czemu Ty już butków szukasz? 🤔


bo musi w czyms na dwór wychodzic, a kozaczki sa juz za male

Ale to takie z twardą podeszwą chcesz? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buziaczki dla naszej pięknookiej Polusi :*

Nikolinko ja też dziś zaczynam dietę, możemy się wspierać 😁

Postanawiam nie żreć po 18.00 (no, 18,45 😜 ), robić dziennie 200 brzuszków, zacząć biegać (jak się osuszy trochę), pić dużo wody no i ograniczyć kalorie, a co za tym idzie: mniej pieczywa i mniej słodyczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
aaa wczoraj byłam w Bartku ale żadna para butów do mnie nie przemawiała a przymierzyłam małej wszystkie pary z jej rozmiarku.
Więc dziś dalsze poszukiwania - elephanten w DEICHMANIE,

a czemu Ty już butków szukasz? 🤔


bo musi w czyms na dwór wychodzic, a kozaczki sa juz za male

Ale to takie z twardą podeszwą chcesz? 🤔


tak, bo nie mogę znaleść z miękką w takim rozmiarze, poza tym jak będę chciała ją wyjąść z wózka na chwilę i postawić na trawie/chodniku zeby jej cos pokazac to lepiej niech ma twardą. Zresztą godzina dziennie w wózku nie robi chyba różnicy jakie butki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
aaa wczoraj byłam w Bartku ale żadna para butów do mnie nie przemawiała a przymierzyłam małej wszystkie pary z jej rozmiarku.
Więc dziś dalsze poszukiwania - elephanten w DEICHMANIE,

a czemu Ty już butków szukasz? 🤔


bo musi w czyms na dwór wychodzic, a kozaczki sa juz za male

Ale to takie z twardą podeszwą chcesz? 🤔


tak, bo nie mogę znaleść z miękką w takim rozmiarze, poza tym jak będę chciała ją wyjąść z wózka na chwilę i postawić na trawie/chodniku zeby jej cos pokazac to lepiej niech ma twardą. Zresztą godzina dziennie w wózku nie robi chyba różnicy jakie butki.

Zrobisz jak będziesz uważała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry.

Wtrące 3 grosze i spadam.

Wczoraj byłam na kontroli u neurologa-rehabiitanta i zalecała zakładać małej buciki z twardszą podeszwą do noszenia po domu więc to robię. Na pewno jej to pomaga bo bez butów strasznie mi nózki wykręca i staje na palcach, bokach stóp itp.

Tak więc zdania sa podzielone - ja stosuje zalecenia lekarza.

Najlepszego dla Polci.


Do widzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
Dobry.

Wtrące 3 grosze i spadam.

Wczoraj byłam na kontroli u neurologa-rehabiitanta i zalecała zakładać małej buciki z twardszą podeszwą do noszenia po domu więc to robię. Na pewno jej to pomaga bo bez butów strasznie mi nózki wykręca i staje na palcach, bokach stóp itp.

Tak więc zdania sa podzielone - ja stosuje zalecenia lekarza.

Najlepszego dla Polci.


Do widzenia.


ja tez to wczoraj uslyszalam od neurologa - jednego z lepszych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

Angelika moje gratulacje !! 🙂)) i chociaz wiem, że sie przyzwyczaiłaś już do pisiorka to ja ci życzę dziewczynki 😉

Ola ja się nie głodzę, tylko że ostatnio się rozpusciłam po prostu a wiesz, jak się człowiek przyzwyczaił do 3 kanapek z domowym smalczykiem na kolacje o 20, to jak wczoraj zjadłam o 17.30, (bo o 18 miałam fitness) no to wieczorem juz mi pieczone kurczaki latały pod sufitem 😁 😁 ale zalałam litrem mineralki i dałam rade 😁 😁

Ania mozemy zrobic taka małą grupe wsparcia 😉 tylko jak ty schudniesz a ja nie to masz wpierdol 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Andzia super gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A kiedy termin porodu wyznaczył lekarz?

na 4 listopada 🙂 ale powiedzial ze jak przyjde nastepnym razem to obliczy jeszcze raz i zobaczymy czy sie pomylil 🙂


No to na święta będzie już całkiem spora dzidzia 🙂 Super!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Andzia super gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A kiedy termin porodu wyznaczył lekarz?

na 4 listopada 🙂 ale powiedzial ze jak przyjde nastepnym razem to obliczy jeszcze raz i zobaczymy czy sie pomylil 🙂


No to na święta będzie już całkiem spora dzidzia 🙂 Super!!!

Te dziewiec miesiecy to pikus ale jak pomysle o tym porodzie to mam ciarki 😮 🥴 😁
Na swieta nie bede miala czasu na przygotowania bo bedzie 2 maluchow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien doobry!!!1

najlepszego dla Poleczki!!!! 🙂 🙂 🙂

ja wlasnie jem sniadanie z moja Nelinia, a pote zaczynam sie szykowac do pracy!!!!! dziwnie sie czuje 🙂 dziwnie sie czuje, czas baaardzo szybko mija, ledwo w zeszlym roku 3 marca byl moim ostatnim dniem w pracy a tu juz 1 marca nastepnego roku i wracam do pracy....wow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam...
A ja dzisiejsza noc spedzilam z .... rolka papieru toaletowego bo leje mi sie z nosa od wczoraj non stop 😠 no i do pracy nie ide a do lekarza niema miejsca wiec na 15sta ide zebrac czy mnie przyjmie poza kolejka 😠

Andzia moje wielkie gratulacje i rowniez zazdroszcze 🙂 duzo zdrowka Dla WAS. A mowilam ze termin bedzie na 1tydzien listopada -skorpion.... ☺️

Wiola no rozne rozne te opinie z butami ale na pewno stad ze dopasowuje sie indywidualnie do danego dziecka. Skro potrzebuje tego typu rehabilitacji/zalecen to tez bym robila tak jak lekarz karze 🙂

Nikolina ja na diete pseudo dukanowska mam zamiar przejsc jak skoncze karmic piersia, na razie tylko zdrowo sie odrzwiam ale jakos nie chudne. Ale wiem czemu-bo je nie potrafie pojsc glodna spac wiec jak ide soac ok 24 to jem lekka kolacje ok 22. i pewnie tez dlatego ze mam slabosc do jogurtow a to slodkie jest ☺️

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I ZDROWKA DLA WCZORAJSZCH I DZISIEJSZYCH MALUSZKOW Z OKAZJI MIESIECZNIC 😘

mialam cos jeszcze napisac... ale zapomnialam 🙂 dziecko mi marudzi. Ide zmierzyc nam nemperature. ja mialam w nocy 38,4 ciekawe jak mala-mam nadzieje ze nie podlapie ode mnie horubska 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O matko matko - Andzia - gratuluję Ci z całego serca, ale fajnie nooooo ☺️
Też bym chciała żeby ktoś za mnie tę decyzję podjął bo miałabym z bańki a tak to nie wiem.. Ty boisz się porodu a ja ciąży 😉

Ania, Nikola, Marina - to trzymam kciuki. Jak któraś wymięknie to cieniaska 😁

Co do butków to tak jak Alice napisała - zdania są podzielone a to że się nóżka wykoślawia to podobno tak ma być i dziecko ma się w ten sposób nauczyć poprawnego stawiania stóp etc. Ale temat był już wielokrotnie poruszany więc nie ma co znów gadać i wracać. Każda robi jak uważa i tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...