Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Okropne to strojenie malutkich dziewczynek! nie wiem dlaczego, ale wydaje mi sie ze tam w komisji albo w organizacji mostwo pedofili siedzi! I maja paskudne mysli 😮 w zyciu bym hel nic takiego nie zrobila...
matylda musisz leniuchowi jakis fotel na biegunach czy cs zeby sobie mogla tv ogladac 😁
wiola ile Twoja Laurka ma wloskow!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry!
Tyśka i Brechti - przyjęłam Was już do znajomych, więc możecie sobie zobaczyć fotki i filmik, są kilka stron wcześniej. 🙂

Ola - no a cóż mam zrobić 🙂 niech patrzy 🙂
W grupie ostatnio ma jeszcze jednego narzeczonego, oprócz Karola, takiego, który sypia obok niej w łóżeczku, a jak się obydwoje już budzą, to dotykają się rączkami 🙂
Ma taką cerę jak Nela nasza, bo też ma mieszanych rodziców. Ma na imię Bruno i baaaaaardzo mi się taki zięć podoba 🙂

Kończę sprzątać i spadam się szykować.
Dziś wychodzę z koleżankami na balety! 😁
Bye!!!
Miłego weekendu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.

Co do hemoroidow to niestety i mi po porodzie cos wychodza ale krem na jakis czas pomaga ☺️

Fotki i filmiki dzieciaczków cudne 🙂

A co do czapek to ja kupilam takie:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/czapkiu.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/8108/czapkiu.jpg[/IMG][/URL]

ide robic przelewy (znow godzina na necie) 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam znowu 🙂

my po spacerze 🙂 na dworze super pogoda, wiec sobie posiedzialysmy z nela na laweczce, ja wypilam herbatke, na St. Georges market akurat byla muzyka na zywo i mnostwo ludzi, nela spiewala razem z innymi 🙂 🙂 Kupilam piekne rybki dla nas i dzwonek lososia dla neli. Kraby i osmiornice jeszcze zyly jak tam poszlam!!! brrr 🙂


Ania!!! ta czepeczka do ktorej link wstawilas baaaaardzo mi sie podoba 🙂 urocza i dziewczynska ale nie za slodka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Kupiłam tę ostatnią - mam nadzieję że nie będzie za mała bo jak teraz zmierzyłam Lence głowę to ma ok 45-46 cm 🤔


No mkojemu kupowałam na 48-50

No nie ma w takim rozmiarze tej co mi się podoba, już napisałam maila, jak nie będą mieć większych niż wylicytowana to najwyżej jakąś inną wezmę.. no chyba że Pani napisze że będzie dobra 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemanko!
Sliczne te czapy ! A te Ania co wstawilas strasznie mi sie podobaja ! Ale dla chlopaka to chyba nie bardzo 🥴

Musze mu cos tez zamowic bo nie mamy wiosennych tylko same cieple na zime

Ja posprzatalam i zaraz mlody wroci ze spaceru i znowu go sprzedaje do mojej mamy 🙂 Mam gosci wieczorem i trza troche pogotowac i posmazyc.

U nas PIEKNE SLONCE ! Chce wiosne juz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze mi tylko rybek brakuje 🙂 🙂

swoja droga mialam kiedys ukradzione a wlasciwie wymuszone placzem, blaganiem i piskami jako dziecko, akwarium od kuzyna. On o nie dbal i je kochal, a tu przyjechala rozwydrzona i uparta 6 latka i wymusila akwarium. Nie wiem jak je moi rodzice przetransportowali wtedy od niego do mnie, a dzieli nas okolo 25 km, no ale mialam te rybki w koncu. Tyle ze po tygodniu, pamietam jak dzis, to bylka sobota i mama zrobila ziemniaczki i kotlety mielone z buraczkami na obiad i ja te rybki poczestowalam. Nastepnego dnia wiekszosc z nich plywala do gory brzuszkami..... od tamtej pory trzymam sie od rybek akwariowych z daleka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziecko mi się zbuntowało, zrobiłam mu pyszniutkie pulpeciki z kurczaka z koperkiem i brokuły a ten mi urządził taki popis, że myślałam że go udusze 😠 😠 nic nie zjadł prawie skubaniec a darł sie że głodny 😠 😠
to go napasłam gołąbkiem, mam nadzieje, że nie bede załować 🤢 🤢

co do czapek to mi się podobają chłopięce z tej aukcji, tylko na żadna nie moge sie zdecydować 🤨 🙂

http://allegro.pl/czapeczka-czapka-retro-vintage-16-wzorow-wiosna-i2181551044.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja nie moge isc na spacerek bo mam goraczke i jestem chora i musze siedziec w domu 😞
maz pojechal odebrac komplecik dla Ali zakupiony na allegro i przy okazji to rodzicow swoich.
Za to jak wroci to wyrzuce go na spacer z mala a ja wykorzystam ten czas na uporzatkowanie spraw w domu. Musze powstawiac klamoty na allegro, posprzetac pare zakatkow wiec w sumie jest co robic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...