Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Helloł 😁
Słoneczko swieci ptaszki spiewaja az chce sie zyc 😁

Ja juz nie moge sie doczekac jak pojedziemy do Szwecji tam jak do h&m wpadne to koniec...Tam o wiele szybciej nowe kolekcje wchodza niz u nas w pl i ceny nizsze niz u nas i co dwa tyg przeceny 🤪 🤪 🤪
I oryginalne ciuszki dla maluszkow taniutkie 😁 😁 😁 Jeszcze troszke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Helloł 😁
Słoneczko swieci ptaszki spiewaja az chce sie zyc 😁

Ja juz nie moge sie doczekac jak pojedziemy do Szwecji tam jak do h&m wpadne to koniec...Tam o wiele szybciej nowe kolekcje wchodza niz u nas w pl i ceny nizsze niz u nas i co dwa tyg przeceny 🤪 🤪 🤪
I oryginalne ciuszki dla maluszkow taniutkie 😁 😁 😁 Jeszcze troszke 😁

a ja byłam w Szwecji w h&m i cenowo tak samo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Helloł 😁
Słoneczko swieci ptaszki spiewaja az chce sie zyc 😁

Ja juz nie moge sie doczekac jak pojedziemy do Szwecji tam jak do h&m wpadne to koniec...Tam o wiele szybciej nowe kolekcje wchodza niz u nas w pl i ceny nizsze niz u nas i co dwa tyg przeceny 🤪 🤪 🤪
I oryginalne ciuszki dla maluszkow taniutkie 😁 😁 😁 Jeszcze troszke 😁

a ja byłam w Szwecji w h&m i cenowo tak samo 😮

No też się zdziwiłam bo przecież na metce są ceny różnych państw i mniej więcej oscylują w tych samych granicach no ale może rzeczywiście taniej tam jest, nie byłam, nie wiem dlatego się nie wypowiadałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem jak w Szwecji ale w Szkocji normalne ceny są zbliżone ale na wyprzedażach to już nie ma porównania... Mój robal jeszcze nie śpi oczywiście, w nocy znowu miałam 100 pobudek, tym razem chyba przez uczulenie bo się drapie, odstawiam biszkopty, jak to nie pomoże to już nie mam pojęcia co go uczula, zostaje marchewka i jabłko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
hej przyszlam powiedziec ze moje dziecko zaczelo samo chodzic co prawda co jakis czas bec na dupke ale zapiernicza jak nie wiem co 🙂 ☺️



Gratulacje i dla Lenki gratulacje!

Mój jeszcze sam nie ma zamiaru chodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
hej przyszlam powiedziec ze moje dziecko zaczelo samo chodzic co prawda co jakis czas bec na dupke ale zapiernicza jak nie wiem co 🙂 ☺️



Gratulacje i dla Lenki gratulacje!

Mój jeszcze sam nie ma zamiaru chodzić.

no wlasnie tez doczytalam ze lenka tez zaczyna gratulacje dla niej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

moj dopiero od kilku dni chodzi przy meblach 😉

a młoda znowu jest chora. wśrodę skończyła antybiotyk a od wczoraj znów ją gardło boli, chyba za wcześnie odstawiony albo jakieś powikłania ma - sama nie wiem 🥴 🥴 także jutro od rana do lekarza 🤢

gratulacje dla chodzących 🙂

dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
aaa no i gratulejszyn dla Lenki i Julka 🙂
Justyna, w biszkoptach i mleko i jajka, więc może faktycznie to na nie Gabryś uczulony.


w petitkach niby mleka nie ma tylko jajka, on dostał uczulenia jak już tydzień jadł biszkopty ale tak po 1 sztuce ale możliwe, że jak dostał więcej to dopiero dostał uczulenia. To było jakieś 2 mce temu i wtedy zbiegło się to z tym, że dostał rosół gotowany na wołowinie i myślałam, że to przez to, ale ma to już 2 mce a ostatnio się nasiliło, czyli musi cały czas jeść coś co go uczula, pewnie to rzeczywiście te biszkopty.Namotałam, ale już ledwo na oczy widzę, zasnął więc idę i ja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo
Gratki dla chodzących szkrabów 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Mój leszczyk już śpi, boże nie daję już z nią rady.... ciągle przyłazi do mnie (zwłaszcza jak myję naczynia albo gotuję) i przykleja się do mojej nogi, a jak wyczai że siedzę przy kompie to jak ćma do światła, niczym innym jej zająć nie mogę 🤢 🤢 🤢
Za to jak śmiesznie nawija 😁
No i kurde znowu mi się odparzać zaczęła, ja już nie wiem co robić... Chyba zacznę ją znowu w bratkach kąpać. żadne linomagi, hippy, sudocremy i inne nie pomagają, a nie chcę znowu sterydami jej smarować 🤨
tak się zastanawiam, czy ona na pampki nie jest może uczulona, no ale przecież do końca roku to moze mi się ze 2 razy odparzyła i szybko to było wyleczone, a od stycznia masakra jakaś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wotojcie!
Oj dzis od rana zaczelismy dzień.
a mamy strasznie dużo do zalatwienia... naprawdę! Jakis koszmar!
W środę już wyjezdzamy na weekend i w góry jedziemy 🙂 Jeżeli pogoda nie kłamie to mozemy miec fajna pogodę.I przywiozę od krewnych , kurczaka swojskiego, jaja, kaczkę ziemniaki itd 🙂
więc musze zakupic chusteczki, kaszki, pampki, kremik...

No i tak 🙂

brawo dla chodzących! Dzielne dzieciaczki 🙂
My juz mamy buty kupione 🙂 Super fit w końcu 🙂
Ja juz kotlety z rana nasmazyłam mielone 🙂
Miłego Dnia dziewczynki 🙂

Ech Moja Anielka prawie 3 lata temu 🙂 jeju taka maluska była! Kiedy to zleciało??

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/200805anielka087.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/1205/200805anielka087.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmmm Brechti, ja mam ten sam problem teraz, nie wiem jak , nie wiem czemu dziecko mi sie odparzyło... Boże, zmieniałam cały czas pampki jak do tej pory, nigdy nie przeciagałam , nie lezał w kupie. No ludzie, nie moge patrzec na pupe, Juz zaparzyłam kminek i bepanthen poszedł w ruch 🙂 Oby pomógł , no!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dziewczyny - zobaczcie czy nie ma aleosu w skłądzie pieluszek - on powoduje uczulenie i odparzenie.. Wiem że są w pampersach i tych biedronkowych Dada


Jeju, może hugisy kupię , żeby jakąś zmiane zrobic mu... ech 😞 nie lubie tego, bo nie moge patrzec na pupę i mi sie wydaje, ze to boli go...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...