Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
bry

u nas noc tragiczna, pobudka co 30 min., znowu nie wiem o co mu chodzi, usypianie w dzień 40 min.

Mój mąż ma dzisiaj urodziny, zrobiłam canneloni i ciasto tofi a teraz jadę na teorię.

Ola narobiłaś mi ochoty na te bułeczki i pieczarki, mmm...

A co do butów to też narazie mam nike do wózka, na potem mam bartka a bede musiała jakieś sandałki kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marta ja robiłam kiedyś pomidory nadziewane mięsem mielonym i zapiekane pod mozzarellą 🙂 - bardzo dobre ale to taki typowo na kuchnie włoska smaczek
ja rzadko robie jakies wynalazki w stylu tego co marinka napisała bo u mnie nie ma kto tego jeść a nie widzi mi się osobno gotowac dla nas, julki i jeszcze młodego. no chyba ze jacys goscie ale to tez raczej tak sie staram robic zeby mloda z nami mogla do stolu zasiąść bo ona sie lubi gościć 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helo,
zmordowana jestem i słabo mi od smażenia placków ziemniaczanych- w domu aż dymiło 😁
i nie nadążam za moim berbeciem, kurde moja sis ucięła sobie pogawędkę z ojcem zamiast na małą patrzeć a ta uciekła do mojej sypialni, wlazła na łóżko i majstrowała przy laptopie. całe szczęście że przyczaiłam, bo potrafi już wejść z łóżka na biurko 😮 😮 😮

mnie się marzą jakieś ładne białe sandałki dla Helki, ale jeszcze mamy czas na kupno. ma jedne do chodzenia i jedne kapcie do wózka,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czaje się żeby to zrobic, jeszcze z jakas wariacją w stylu oliwki czy moze wlasnie suszony pomidor ale to jakos pozniej jak juz sie odchudze 😁 😁 http://mojewypieki.blox.pl/2007/09/Muffinki-z-serem-feta-i-czerwona-papryka.html
po 3tyg niezbyt rygorystycznej diety mam 3kg mniej 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo

u nas do dupy,
w nocy S. zabralo pogotowie bo krzyczal z bolu, rwa kulszowa w najgorszym wydaniu..... wypuscili go niedawno z ostrego dostal mocne tabletki przeciwbolowe a i tak zalatwia sie do miski biedaczek bo wstac nie moze.... nie wiem kiedy do pracy wroce.....

ja poki co butow nie kupuje chociaz nela coraz czesciej stawia nawet i 4 kroki sama, ale w zeszlym tygodniu wyszlsmy na plac zabaw, chcialam ja poprowadzac z araczki a ta nie chciala i wolala raczkowac po betonie, wiec wole poki co trzymac ja w wozku 🙂 poczekamy z kupnem butow 🙂 mnie sie Olu te drugie bardziej podobaja tez 🙂 ja nie jestem fankow sportowego obuwia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Butki kupiłam zupełnie inne, nie ma ich na stronie, a te co Wam pokazywałam tj te niezabudowane różowe to niestety ale nie było rozmiaru 🤢
Może jutro zrobię foto i Wam pokażę.. Założyłam je Lenie a ta stać nie chce w nich 😲 🥴
Może się przyzwyczai, na razie i tak tylko raz kiedyś jej do wózka założę albo jak gdzieś autem będziemy jechać.. A tak na co dzień będzie latała na boso 🙂

Za to sobie mamusia kupiła turkusowe balerinki ooo 🙃

Dagi - te drugie superowe, tj te białe z czerwonym, słodkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja takie butki wzięłam Lence - 99 zł Może to nic specjalnego ale póki co muszą być takie.. Latem kupię jej inne 🙂

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/52876661637959503156.jpg[/IMG][/URL]

A teraz S. wrócił ze sklepu i przywiózł jej jeszcze takie szmaciaki, w sam raz do wózka za 39 zł 😁

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/65252189488307228842.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kur.....!!!!
Padam na ryj 😞 😞 😞
Eh nie daje juz rady z tym dzieckiem,tzn w dzien jest mega kochana grzeczna itp ale jak przychodzi do usypiania to tragedia 😞
Ola-ja mam te buciki pierwsze co pokazywalas i jestem zadowolona, ale Pola tez niechetnie chce łazić w butach,no chyba ze psa zobaczy to jak trzymam ja za rece to leci 😁 😁 😁 😁 😁

Niech juz bedzie sobotaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
a ja dzis cały dzien u tesiowej byłam 🙂
butki swietne, najchetniej to bym wszystkie chciała dla Maji 🙂 ja tez mam z elefantena ale udało mi sie kupic za 59 zł bo była ostatnia para 🙂
ide spac do moich skarbow 🙂
dobranoc:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi, Marta- waga wagą ale jak ten spadek Wagi na dukanie ma się do Waszego ciała? zauwazyliscie np szybko ze spadl brzuch? czy piersi też Wam spadły? jak to u Was wyglada? no bo na dukanie sie głownie tluszczyk spala ale u mnie to zawsze cycki spadaja pierwsze a tego bym nie chciala 😞 z reszta ta dieta bardzo obciaza nerki-duzo piłyscie plynów wtedy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice, ja zauwazylam bardzo szybko ze moj brzuch byl bardziej plaski, poprostu zmenil ksztalt, przestalam cierpiec na wzdecia i gazy 😉 😜 do tej pory jednak unikam chleba i weglowodanow bo widze ze po nich zle sie czuje i najadlam sie nimi na bardzo krotko, wiec jak jestem glodna to jem sama wedline i warzywa bez chleba juz, chleb naprawde rzadko zjadam a jesli juz, to taki ciemny z ziarnami pelnoziarnisty wielozbozowy lub zytni. jesli chodzi o piersi to nie zauwazylam znaczacej roznicy 🙂
czy pilam duzo?? hmmm, chyba staralam sie sporo, ale bez przesady tez, nie pilam jakos straaaasznie duzo. naprawde dobrze sie czulam najwazniejsze ze zmienilam swoje podejscie do jedzenia, nie jem juz zeby jesc, ale po to zeby nie byc glodna 🙂 a wczesniej bywalo inaczej.
z tego powodu tez chyba przerwalam ta diete bo zauwazylam w pewnym momencie ze w ogole nie mam psychicznej ochoty jesc co troszke mnie zaczelo martwic jesli mozna tak powiedziec

ok zmykam spac

dobrego nocy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi dzieki za odp 🙂
Ja od dawna nie jem zadnego bialego pieczywa ani makaronow. Tylko pelnoziarniste. Nie jem smazonego tylko na parze albo pieczone ew. duszone. No moze raz na miesiac zjem smazone. Ale u mnie najwielksza słabości są niestety napoje i jogurty.
Nie potrafie przejsc pbojetnie obok jorurtów i serkow homogenizowanych itp. A Zwyklej wody mineralnej nie tkne bo mam instynkt zwrotny takze jak mam cos pic to albo kawe z mlekiem bez cukru albo herbate z cytryna i odrobinka miodu (uwielbiam miod) albo najczesciej pije wody smakowe i tu jest problem bo jogurty i wody smakowe (zwyklej nie przelkne) maja duzo cukrow 😞 Jogurty staram sie zastapic wersja light bez cukrow i tluszczu ale co do napojow nie potrafie zmienic bo bokiem mi wychodza sllodzone slodzikami a zwykle nie tkne bo mam instynkt zwrotny a teraz odkad karmie piersia to mnie tak suszy ze jak wypijam butelke wody smakowej to juz mam 102% zapptrzebowania wedlug tego co tam na tej butelce pisze a gdzie tu pozostale cukry ktore sa w owocach, jogurtach itp?? 😠 😠

Ok lece spac
Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!!!!!
Alice w jogurtach jest najgorszy syf, rozwala żołądek jak talala. Lepiej wziąć jogurt naturalny i wrzucić do niego jakieś konfitury.
Lubię wody smakowe, ale po nich mam nieprzeciętną zgagę, to samo cytryna. 😞

Ładna pogoda się zapowiada 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 🙂

Dagi dużo zdrówka dla Soli.

Ola pokaż jeszcze swoje buciki 🙂

Dziewczyny chyba Klaudia i Nikola podajcie link do ciapków, które zamawiałyście chłopcom i rozciągnęły się?

Ja też byłam na diecie dukana i byłam zadowolona, byłam przed samą ciążą. Na chwilę obecną nie mam tyle samozaparcia, żeby na nią przejść ale Tobie Marta gratuluję!

Aneta nie wiem jak to wygląda u Ciebie ale ja muszę przed zaśnięciem nosić G. 30 min. a on się wygina i jęczy i w nocy też potrafi takie akcje odstawiać. Z tym, że są tygodnie, że usypia normalnie w 5 minut.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...