Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Krzyś cudowny, taki facet już z niego 🙂 🙂

a ja mojego chyba udusze!! no przechodzi sam siebie !!! nie wiem czy to przez zęby czy co mu sie poprzestawiało pod sufitem no cały dzień (trzeci!!!) MAMMMA MAMMMA MAAAAMMA !!!! i miunczy tak non stop, moze ze 40min w sumie sie dzis zajął czymś i łazi za mną kurwa jak OGON, spodnie mi z dupy ściaga bo tak sie wiesa na nogawce i wyje jak tylko z pokoju wychodze !!! normalnie wyjde z siebie i stane obok 😠 😠 😠

jutro za kare na zakupy z nami nie jedzie, wezmiemy sobie Julke a on niech siedzi u babki bo już naprawde chwilami to patrzec na niego nie moge jak słysze to jęczenie 😠 😠 O! dla odmiany jak nie jęczy to piszczy az mi bebenki pękają. fuck fuck fuck 😠 😠

Magda ja u dzieciaków w pokoju tez mam białe meble, tzn. regał, biurko i komodę bo na szafę nam nie starczyło 😁 😁 😁 ale się dokupi 😉 Ja mam z IKEI wszystko, na zabawki największego expedita, prawie całą ścianę zajmuje ale chociaz sie pomiesci wszystko 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikola - u nas też brewerie i inne histerie od 3 dni, problem ze spaniem ma tzn z samym spaniem nie ale jak już widzi że niosę ją do sypialni to wyje i urządza sceny typu wicie i płacz z kopaniem i łzami krokodylimi 🤢 I dzisiaj ją wzięłam na wytrzymanie - nie chciała spać to nie spała po południu i o 18-tej już jej głowa spadała na siedząco.. Masakra z tymi dzieciami teraz 🥴 Też non stop stoi mi przy nodze albo woła na ręce i nic nie mogę w chałupie zrobić.. Przez to dzisiaj na zumbie musiałam oszukiwać bo sił nie miałam tak mnie łobuz umęczył 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łeeech no miejmy nadzieje ze to taki okres tylko i ze im przejdzie 😁 😁 😠 😠

idem książke czytać chociaz pewnie i tak z 10min jeszcze i padne

aaa i w ramach "samoumartwiania" upiekłam dzisiaj bułeczki z konfitura z czereśni. i mi pachnie. a jesc juz nie moge 😠 😠 no ale na sniadanie zaszaleje 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOSNA 🤪 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃

Kupiłam czapki:
http://sklep.coccodrillo.pl/product/19273/Odziez/CZAPKA/CZAPKA.html
http://sklep.coccodrillo.pl/product/19256/Odziez/CZAPKA/CZAPKA.html
http://sklep.coccodrillo.pl/product/19279/Odziez/CZAPKA/CZAPKA.html

Dzisiaj meble do salonu przywożą.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
dzieki Oluś 🙂 za przypomnienie bo zła matka znów zapomniała 😁 😁
Magda gracieas topbie tez za zyczonka 🙂

my tez się ogarniamy i mykamy na wiosenne zakupki bo przez te chorowania i inne zawirowania dzieci w czym chodzic nie mają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boże i ja zapomniałam ☺️
Sto lat kochany 😘 😘 😘 😘
a ja też muszę młodemu kurteczkę jakąś kupić. Mam problem w co go dziś ubrać 🤔
I muszę sie pochwalić przekroczyłam magiczną liczbę 60 ważę już mniej( a zaznaczam że tyle ważyłam w 1-szej klasie liceum- później było już gorzej ) 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!!! 🙂

u nas dzisiaj pobudka o 10.35 🙂 🙂 ☺️ ☺️

Szymeczku, Leno i Matyldo!!! najlepsze zyczenia dla WAS!! 🙂

ja wlasnie wygralam aukcje na nieuzywane buciki clarksa za 5 funtow z przesylka 🙂 🙂 czyli na zlotowki to okolo 25zl 🙂 kupilam neli wczoraj jedne w tym sklepie i pani jej mierzyla 3 razy rozmoar stopki, wiec wiedzialam co i jak i dlatego sie zdecydowalam . Waszym dzieciaczkowm tez mierzono szerokosc stopki?? bo ja jestem tak mile zaskoczona obsluga w clarksie i tym jak dokladnie zostaly dobrane buty to juz widze po sobie ze raczej nie zdecyduje sie na inne butki dla neli, ze wzgledu wlasnie na miare szerokosci stopy. tyle tylko ze cena..... ja kupilam neli wczoraj za £25 czyli jakies 125 zl, i Pani powiedziala ze powinny starczyc na jakies 6-8 tygodni 😮 😮
z tego wzgledu chyba musze miec ebaya na oku, bo inaczej zbankrutuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 🙂

wreszcie ciepełko! Gabryś dzisiaj już w samej bluzie śmigał, najpierw nałożyłam mu kamizelkę pikowaną ale zdjęłam. Dagi to rzeczywiście okazja te buciki. G. śpi, obudzi się, zje i lecimy na plac zabaw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
wszystkiego najlepszego dla Leny i Szymka 🙂 :*
ale Wam zazdroszcze tych spacerów, bo pogoda rzeczywiscie swietna..
bo my siedzimy dzis w domu bo Maja chora, dostała antybiotyk bo bylismy wczoraj u lekarza
ale mi szkoda cała zime była zdrowa i gdy robi sie tak pieknie na dworze ona mi choruje ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
odbyliśmy mega zakupy i padam na twarz 🤢 🤢

dzieki wszystkim za życzenia 😘 😘

ciekawa jestem jak nam minie noc bo młody był u dziadków i mojej mamie cos na mózg padło, jakaś zaćma i mu dała serek waniliowy, cały opędzlował. miejmy nadzieje że mu nie zaszkodzi 🥴 🥴

kuuuuuur... i w drodze powrotnej sprzątnęłabym motocykliste, wyłonił mi się z tyłu nie wiadomo skąd 😮 😮 na szczęście przed światłami więc ja szybko nie jechałam i on tez zwalniał więc w ostatniej chwili się minęlismy, ale az się trzęsłam 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AAaaaa...KArol przyjechal.
Pola na poczatku sie go wstydzila ale zaraz juz na rece poszla,potem sie bawili wiec spoko 😁 ale i tak to cycuch mamusi.Cały dzien spedzlismy na dworze i mnie kurwa moje nowe buty obtarly..Co moge zrobic jak uty na dlugosc sa dobre a po bokach obcieraja???w sensie ze za waskie sa;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...