Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Byłam na zakupkach w reserved i kupiłam sobie takie buciki http://www.reserved.com/pl/collection/woman/shoes/T4331_2 i bluzeczkę ale nie ma jej na stronie. Buciki na żywo wyglądają ładniej i tak zgrabnie na nodze 🙂 i zapłaciłam 150 zamiast 200 z promocją z fb 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
Byłam na zakupkach w reserved i kupiłam sobie takie buciki http://www.reserved.com/pl/collection/woman/shoes/T4331_2 i bluzeczkę ale nie ma jej na stronie. Buciki na żywo wyglądają ładniej i tak zgrabnie na nodze 🙂 i zapłaciłam 150 zamiast 200 z promocją z fb 🙂

buty wyjebiste,mój styl uwielbiam koturny 😁 😁
A one waskie z przodu sa??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kur.... i bedziemy musieli kupic spacerowke-parasolke,bo ta spacerowka co mamy zajmuje wiecej niz poł bagaznika mimo ze mamy kombi,a do Szwecji musimy zabrac sporo klamotow a z tym wozkiem nie bedzie jak i dupa;/
Uwidzialam cos takiego :

http://allegro.pl/wozek-spacerowy-4baby-shape-nowosc-okrycie-hit-i2203681914.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ma taką karnację. Do solarium chodzi raz na ok. dwa miesiące, tak po prostu, dla przyjemności.

Ogólnie mam doła....
Przychodzę dziś do pracy po zwolnieniu, zadowolona i co?
Dowiedziałam się na wejściu, że pracuje tylko do końca marca... 😞
Byłam na zastępstwo...
I dziewczyna, która rzekomo - miała nie wracać - jakimś cudem - wraca... od 2go kwietnia...
Więc jestem bezrobotna od kwietnia.
Szukam na gwałt pracy, począwszy od tej chwili.
Idę więc szukać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Ma taką karnację. Do solarium chodzi raz na ok. dwa miesiące, tak po prostu, dla przyjemności.

Ogólnie mam doła....
Przychodzę dziś do pracy po zwolnieniu, zadowolona i co?
Dowiedziałam się na wejściu, że pracuje tylko do końca marca... 😞
Byłam na zastępstwo...
I dziewczyna, która rzekomo - miała nie wracać - jakimś cudem - wraca... od 2go kwietnia...
Więc jestem bezrobotna od kwietnia.
Szukam na gwałt pracy, począwszy od tej chwili.
Idę więc szukać...


😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.

Justyna jestem... niemialam netu w weekend i tez obawiam sie na dniach ze nadal moze go niebyc. Cos sie dzieje-zglkosilam sprawe do play. Dopiero teraz udalo mi sie po paru minutach zaladowac strone 🙂

Buty na koturnach super tylko ja preferuje na nizszych. Takie sobie upatrzylam i kupie na dniach 🙂
http://allegro.pl/buty-espadryle-koturny-t5518-zamsz-czarne-38-i2183319800.html

Foto Majeczki i Gabrysia cudne ☺️ Dzieciaczki slodkie 🙂

Co ja jeszcze mialam napisac.... ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem co chcialam napisac tylko kurde niemoge znalezdz tej wypowiedzi wiec niewiem kto ja pisal ☺️

Ktos tu wymienial dzieci ktore chodza-szkoda ze zawsze jak ktos wymienia to zapomina o mojaj Ali 😞 ona juz samodzielne kroki stawia od grudnia a teraz to juz biega mi po pokoju 🤨

Ide nadrabiac zaleglosci na necie i allegro poki mam neta .... co za play paskudny-bez przerwy z czyms problemy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
wiem co chcialam napisac tylko kurde niemoge znalezdz tej wypowiedzi wiec niewiem kto ja pisal ☺️

Ktos tu wymienial dzieci ktore chodza-szkoda ze zawsze jak ktos wymienia to zapomina o mojaj Ali 😞 ona juz samodzielne kroki stawia od grudnia a teraz to juz biega mi po pokoju 🤨

Ide nadrabiac zaleglosci na necie i allegro poki mam neta .... co za play paskudny-bez przerwy z czyms problemy 😠

Ale Nina chyba Cię nie zna więc nic by jej to nie powiedziało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co tam czikitki moje wieczorowa porą?? 😉 😉

pewnie karmicie i kąpiecie 🙂

mi się jutro trafił bonus - jadę na szkolenie ale aż pod Cieszyn 🤢 🤢 tak średnio mi się chce bo wyjazd przed 6 a powrót pewnie koło 20 🥴 🥴 no ale jak mus to mus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...