Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Kurde - nie wygląda na trudny do zrobienia a wizualnie piękny ☺️ Może bym sama Lence na roczek zrobiła? Oprócz tego kupię w sklepie w razie co 😁

http://mojewypieki.blox.pl/2011/06/Tort-smietankowo-truskawkowy-najprostszy.html


zapisze w ulubionych 🙂
jak będą Józka urodziny z chrzestnymi to zrobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mati ja jestem codziennie i nawet czytam na bieżąco ale jakaś przybita jestem ostatnio, nie chce mi się pisać, gadać nic mi sie nie chce 🤢 🤢 zresztą nie ma w sumie o czym bo nic sie nie dzieje ciekawego heheh
a moje dziecko naprawdę na nerwy mi działa ostatnio, boże co z niego jest za miunczek, mamma i mamma i non stop zawieszony na mojej nodze najchętniej. nie wiem co mu, Julka zupełnie inna była, dla niej to mogłam nie istniec, do każdego szła i jak mnie nie było to miała to w nosie. a ten się zesrać chce jak do drugiego pokoju wychodze 🥴 🥴 nie wiem, musze mu jakas szkołe przetrwania zrobic, moze go wysle do rodziców na cały weekend, tylko nie wiem czy oni to przetrwają 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
boooże ja w życiu tortu nie robiłam. może dlatego, ze nie lubie , 1 na 10 mi smakuje 😉 kremy wszelakie mi nie podchodzą 🤢
ale na święta upatrzyłam sobie ten http://mojewypieki.blox.pl/2009/03/Lekki-tort-czekoladowy-z-orzechami-i-owocami.html i chyba zrobie, połaczenie nutelli i mascarpone to jest cud miód po prostu a jeszcze z orzechami to juz w ogóle 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
boooże ja w życiu tortu nie robiłam. może dlatego, ze nie lubie , 1 na 10 mi smakuje 😉 kremy wszelakie mi nie podchodzą 🤢
ale na święta upatrzyłam sobie ten http://mojewypieki.blox.pl/2009/03/Lekki-tort-czekoladowy-z-orzechami-i-owocami.html i chyba zrobie, połaczenie nutelli i mascarpone to jest cud miód po prostu a jeszcze z orzechami to juz w ogóle 😜


o mamo 🤪 🤪 🤪 jejusiu , pyszne musi byc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angelika na kiedy masz termin? moja przyjaciółka zaliczyła wpadeczke i jest w 7tyg wiec pewnie podobne terminy beda. Jestem w szoku ze ona jest w ciązy bo przyzwyczaiłam sie ze to ja mam małego brzdaca a ona duze dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

My wszyscy zasmarkani, byliśmy u lekarza i niby wszystko ok i tylko krople do nosa i wit.c mają brać.

Marinka jak dieta? Ja schudlam tylko kg i juz nie daje rady i wczoraj znalazlam, ze jest tez faza naprzemienna 2/5 2 dni proteiny 5 dni normalnego odżywiania i chyba to sobie zrobie bo mam za słabą wolę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam...
Wszystkiego najlepszego dla Wszystkich dzieciaczków z okazji miesięcnicy oraz tych ważniejszych czyli Laurki i Kacperka z okazji 1szych urodzin 🙂
ZDROWIA ZDROAWIA I SZCZESCIA 😘

Poza tym mam jakiegoś doła i niewiem co pisac... tylko podczytuje w wolnych chwilach....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...