Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ola ja tam nie jestem w tych aukcjach obcykana ale mi to wygląda na to że ktoś po prostu ma te ciuchy w nadmiarze "skądś" i po prostu tym handluje no nie wiem
ale jeśli cena podobna a nawet taniej i ciuchy z metkami to może warto
Linka a może jak Lewandowski dziś strzeli Ruskim ze 4 gole do dasz mu na imię Robert i będzie miało to imię zupełnie inny wymiar, tata byłby dumny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Ja tam chcę mieć drugą cesarkę. Nie chcę porodu naturalnego już.

Jaki wynik obstawiacie?


ja trzymam mocno kciuki ale co do wyniku to sie nie wypowiadam na wszelki wypadek co by nie zapeszać 🙃 🙃
swoja droga to Ukraina też wczoraj klase pokazała, mój R. to rece załamywał i tylko chodził po domu i "kurwa dlaczego każdy, KAŻDY potrafi grać tylko nie MY??!!" 😁 😁
no ale mam nadzieje że chłopaki nas zaskoczą. ale tym razem pozytywnie 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niksssa napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Ja tam chcę mieć drugą cesarkę. Nie chcę porodu naturalnego już.

Jaki wynik obstawiacie?


ja trzymam mocno kciuki ale co do wyniku to sie nie wypowiadam na wszelki wypadek co by nie zapeszać 🙃 🙃
swoja droga to Ukraina też wczoraj klase pokazała, mój R. to rece załamywał i tylko chodził po domu i "kurwa dlaczego każdy, KAŻDY potrafi grać tylko nie MY??!!" 😁 😁
no ale mam nadzieje że chłopaki nas zaskoczą. ale tym razem pozytywnie 🙃 🙃


Właśnie Ukraina wczoraj pokazała klasę 🙂 I okazali się lepszymi gospodarzami niż my. Ja o naszej drużynie się juz nie wypowiadam, bo moje zdanie znacie. 😉
Ja obstawiam 3:1 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
A ja w temacie meczu mam do powiedzenia tyle że idę na zumbę 😁


No to przynajmniej nie będzie Ci dane zobaczyć porażki naszej 🙂
W ogóle większość osób związanych z Euro twierdzi że jesteśmy najsłabszą drużyną na Euro. I ja się z tym zgadzam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale Magda przecież nasza drużyna jest najsłabsza na EURO do tego nie trzeba ekspertów świadczy o tym pozycja w rankingu FIFA
ja tam też nie obstawiam , jestem z tą drużyną całym sercem , niestety rozum mówi że mogą przegrać 0-4 ( oby nie więcej) nawet po porażce będziemy mieć teoretyczne szanse na wyjście z grupy jeśli np Czechy zremisują z Grecją 0-0 a potem my Wygramy z Czechami 5-0 a potem Ruscy zremisują z Grecją 0-0 , wszystko jest możliwe
ciekawi mi nie co będzie się działo po meczu na ulicach niezależnie od wyniku ( bo o przemarsz Ruskich kibiców się nie boję , będą sie bali zaczynać coś przed meczem ) chyba że nasi kurwa PATRIOCI i domagający się prawdy o SMOLENSKU pseudo kibice stanął na drodze tego przemarszu
ale po meczu będą cyrki zobaczycie Ola lepiej nie idź na zumbę bo jeszcze do domu nie wrócisz 😉
a tak poza tym to moim zdaniem Ukraina była fawortyem tego meczu i z tego co wiem jest faworytem Mistrzostw więc ja szczerze byłabym zdziwiona gdyby przegrali
widziałyście Chorwatów w Poznaniu , ( chyba) ja pierdole , bym ich tam wszystkich spałowała , debile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakby nie było
jeśli wyjdziemy z grupy z drugiego miejsca (teoretycznie) a Niemcy w swojej z pierwszego to potem gramy z nimi
ale chuj tam moze chociaż raz wyjdziemy z te grupy 😉
z resztą co ja tu teoretyzuję przecież Rosja przed nami , WIELKA ZBORNA czy jakoś tak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda ja ekspertem nie jestem.
Nie znam się na rankingach, nie czytałam. Ja tylko piszę co myślę albo co usłyszałam w TV, nawet nie czytałam że UKRAINA jest faworytem bo z tego co wiem to ostatnio w meczach ze Szwecją - trzykrotnie przegrali - chyba że mam znowu złe info.
Dlatego cholernie się cieszę, że wygrali i że tak grali. Zresztą ich radość była wielka.
A dziś miałam jechać do Wawy - ale sobie daruję, mam tylko nadzieję że mój Ł. szczęśliwie z pracy wróci 😁 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Jakby nie było
jeśli wyjdziemy z grupy z drugiego miejsca (teoretycznie) a Niemcy w swojej z pierwszego to potem gramy z nimi
ale chuj tam moze chociaż raz wyjdziemy z te grupy 😉
z resztą co ja tu teoretyzuję przecież Rosja przed nami , WIELKA ZBORNA czy jakoś tak 😉


Sborna 😜
ja nie wiem czy Jaro K. dzisiaj nie wskoczy na murawe żeby im dokopac 😁 😁
a no zadymka mała była w Poznaniu ale co ty chcesz Mati, kibica chcieli zabrać to chłopaki tak "odbijali" jednego że zawinęli w rezultacie około 20, z czego większośc Polaków 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
gizelda napisał(a):
Jakby nie było
jeśli wyjdziemy z grupy z drugiego miejsca (teoretycznie) a Niemcy w swojej z pierwszego to potem gramy z nimi
ale chuj tam moze chociaż raz wyjdziemy z te grupy 😉
z resztą co ja tu teoretyzuję przecież Rosja przed nami , WIELKA ZBORNA czy jakoś tak 😉


Sborna 😜
ja nie wiem czy Jaro K. dzisiaj nie wskoczy na murawe żeby im dokopac 😁 😁
a no zadymka mała była w Poznaniu ale co ty chcesz Mati, kibica chcieli zabrać to chłopaki tak "odbijali" jednego że zawinęli w rezultacie około 20, z czego większośc Polaków 😁 😁

ale czemu tu się dziwić chlają to się leją
moim zdniem UEFA powinna wprowadzić limit piwa na jednego kibica , powinni bić takie nie zmywalne pieczątki albo takie jak na dyskotekach , kto wypił jedno więcej nie dostanie i heja dziękujemy 😁
a nie kurwa ograniczyli nam liczbę policjantów
dobrze że Angole na razie na Ukrainie grają bo nie wiem co by się działo 😁
a mój kuzyn z USA na Euro przyleciał ale zaginął i nie wiadomo gdzie jest czy w Polsce cz w Ukrainie czy w Holandii bo i to mu się zdarzało 😁 ( kiedyś przez tydzień w Holandii wydał wszystkie oszczędności na które wcześniej pracował 10 😁 )- tylko kwestia tego ile tych oszczędności było 😮
mniejsza z tym Piotrka nigdzie nie ma
no
kurwa wygońta mnie bo młoda śpi a ja siedzę 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
młody burak taki z liśćmi to sie kupuje i z tego sie zupe jakas gotuje ale nie wiem jak bo nie lubie i nigdy nie robiłam 😉

mhm ale że co ?? 🥴
te liście się gotuje ???
bo ja mam buraki w ogródku ale buraków jeszcze nie ma 😁, same niteczki w korzeniu , za to liście ma bujne, nawet za bardzo to co???, to to???
a to dziecku też można dawać czy coś zawiera ????
tak się pytam bo nie miałam dziś pomysłu na zupę i nie wiedziałam czy mogę to dać czy nie
i wyszły kartofle, marchew, seler, kalarepa, szczypior, natka , indyk i kasza jakaś tam czyli jakiś śmieszny dziecięcy krupnik 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
dobra mniej więcej wiem
ale "botwinka" to wszystko ??, cały burak ??, czy tylko te pędy od korzenia do liści ?? czy całe liście ze wszystkim ???
nie wiem kuźwa


HAJ ANGELA
a komu farbujesz ??? 😉

Botwinka to całość liście i burak, - obojętnie jakiej wielkości 🙂
Kroisz wszystko i gotujesz
Dziecku można dać, ba nawet wskazane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...