Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a na bbc kazdego dnia rozprawiaja o rasozmie i bojkach w polsce.

teraz mowia ze na oczach policji czlowiek zostal pobity do nieprzytomnosci na ulicy i ze jeszcze ponad 2 tygodnie do konca euro i jak to sie wszystko potoczy bo sie niebezpecznie robi

wstyd mi jak to ogladam za tych beznadziejnych kiboli ktorzy psuja reputacje polski za granicami. Bo tutaj jednak najwiecej tych negatywnych info o euro sie oglada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
a na bbc kazdego dnia rozprawiaja o rasozmie i bojkach w polsce.

teraz mowia ze na oczach policji czlowiek zostal pobity do nieprzytomnosci na ulicy i ze jeszcze ponad 2 tygodnie do konca euro i jak to sie wszystko potoczy bo sie niebezpecznie robi

wstyd mi jak to ogladam za tych beznadziejnych kiboli ktorzy psuja reputacje polski za granicami. Bo tutaj jednak najwiecej tych negatywnych info o euro sie oglada

tak ale oficjalnie mówią że niby dobrze wypadamy tzn u nas a to co sie dzieje to są incydenty , nieuniknione i ja w to wierzę pod warunkiem że pokazują nam wszystko 😉
a BBC nas nie lubi , tylko że z tym rasizmem to niestety prawda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a z tydzien przed rozpoczeciem euro wyemitowali dokument rozprawiajacy o wlasnie rasizmie wsrod kibicow polskich i ukrainskich i szczerze mowiac rzeczy ktore pokazywali mrozily krew w zylach chwilami. Ja wiem ze tak nie jest wszedzie i wciaz i zawsze ale wiecie jak jest, jesli jedynymi inmfo na temat naszego polskiego kraju sa te niepochlebne rzeczy, ze rasizm, ze niebezpiecznie nawet jechac dopolski jesli jestes innego niz bialy kolor skory, ze sie bija, ze policja nie reaguje, to nieciekawie to wszystko wyglada.
troche niesprawiedliwie to przedstawiaja, bo wierze w to, wlasnie tak jak mowisz matylda, ze nie najgorzej jednak tam to wszystko zorganizowali i ludzie sa zadowoleni, i pogoda ok i piekny kraj, jest co zwiedzac i niedrogo. Niech o tym wiecej mowia a nie!!!

no ale wiecie jak jest zla wiadomosc sie lepiej sprzedaje jakby nie bylo.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tam sie jesli dobrze pamietam tez sporo patrick vieira wypowiadal zer on sie poleca swoje rodzinie przyjezdzac tutaj

a innego dnia chyba w dniu otwarcia, ktorys inny ciemnoskory sie wyppwiadl, ze gdy wychodzi z hotelu to sie ludzie na niego gapia bo jest ciemnoskory

a mnie to w ogole to trudno to komentowac mojemu mezowi, bo ja polka a on nigeryjczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też widziałam ten reportaż i się zastanawiałam jakim cudem żyję 😮
Zero obiektywizmu- pokazali najgorsze strony kibiców w Polsce i Ukrainie.
Co do rasizmu to jest on przecież w prawie każdym kraju- zawsze znajdzie się kilku dupków psujących opinię całego państwa. Łysi brzydale z małymi fiutkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry,.
ciesze sie ze moje przewidywania sie nie sprawdziły 😉
ale po bramce Rosji wyłączyłam TV.
Włączyłam ponownie jak całe osiedle usłyszałam
Mój Ł. przespał cały mecz.

LINKA GRATULACJE !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

dziewczyny co do tych kibiców no to owszem porażka ale to co na bbc pokazują to trochę przesadka jest moim zdaniem. Zapomniali chyba co się u nich ( w sensie UK) działo parę dobrych lat temu. Tylko że u nich wzięła się za to królowa, "odpierdalacze" mają takie kary za burdy, DOŻYWOTNIE zakazy stadionowe, które tam ma kto EGZEKWOWAĆ, że im się to po prostu "nie opłaca". Ale jak którejś się wydaje, że u nas tylko są kibice pojebani to proponuję obejrzeć serię "Wojny na stadionach" na discovery, podeślę wam ze tzy odcinki z brzegu, a koleś zjeździł chyba całą Europę http://www.youtube.com/watch?v=AOXZaQx1nXw&feature=results_main&playnext=1&list=PL3FC060D9D83EAF2C&noredirect=1
ANGLIA http://www.youtube.com/watch?v=VxAzL-xHBSM
HOLANDIA http://www.youtube.com/watch?v=U_Wp4woDTx4
nie tylko u nas są pojeby, ale u nas po prostu nie umieją sposobu na nich znaleźć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...