Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
linkaa napisał(a):
a mi sie humor poprawił bo przyszło mi wrescie becikowego 2000zł i rodzinne po 68 zł za maj i kwiecien 🙂

szczęściara ja będę miała 1000 becikowego ale nawet nie chce mi się tego załatwiać

my już dostaliśmy z PZU 4000 zł, jeszcze musimy becikowego marny 1000 zł załatwić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
justiks23 napisał(a):
linkaa napisał(a):
justiks23 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A majówki to już się wszystkie rozpakowały czy nie?


u nas jeszcze kilka dziewczynek zostalo 🤪


o i to dziewczyna z moich okolic 🙂 mozna spytac w ktorym szpitalu rodziłas? 🙂


przepraszam ze dopiero teraz pisze 🙂 ja rodzilam na lwowskiej w 2 🙂


to tak samo jak ja 🙂 pewnie sie rozminełysmy 🙂 15 kwietnia tak jak ty urodziła moja kuzynka ale wczesniaka i tez w 2 🙂



oooooooo ktorego wyszlas ze szpitala? bo ja przyszlam 13 kwietnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
linkaa napisał(a):
a mi sie humor poprawił bo przyszło mi wrescie becikowego 2000zł i rodzinne po 68 zł za maj i kwiecien 🙂

szczęściara ja będę miała 1000 becikowego ale nawet nie chce mi się tego załatwiać

spokojnie masz na to 12 miesiecy od dnia urodzenia Lenki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
linkaa napisał(a):
justiks23 napisał(a):
linkaa napisał(a):
justiks23 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A majówki to już się wszystkie rozpakowały czy nie?


u nas jeszcze kilka dziewczynek zostalo 🤪


o i to dziewczyna z moich okolic 🙂 mozna spytac w ktorym szpitalu rodziłas? 🙂


przepraszam ze dopiero teraz pisze 🙂 ja rodzilam na lwowskiej w 2 🙂


to tak samo jak ja 🙂 pewnie sie rozminełysmy 🙂 15 kwietnia tak jak ty urodziła moja kuzynka ale wczesniaka i tez w 2 🙂



oooooooo ktorego wyszlas ze szpitala? bo ja przyszlam 13 kwietnia

ja wyszłam 10 kwietnia czyli sie rozminełysmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko
Tyska ja mam hustawke fisher-price POLECAM!!! boze to dar od boga 😉 jak kupisz to bedziesz wiedziałą o co chodzi. Dziecko uwielbia w niej siedziec jak ja wyjmuje to placze aja moge chwile odpoczac albo obiad ugotowac albo posprzatac. Hustawka idento jak fotelik samochodowy wiec tragedi dla plecków nie ma.
Dorcia to moze spróbuje
Wiecie moja mała dostała takich małych krostek na policzkach taka kasza nie wiem co to??ale az zal mi na nia patrzec.
Zabieram sie za sprzatanie, i jak daniela do 2 h nie bedzie to ide do apteki moze dadza cos na te krostki i do sklepu dzieciecego musze jej pare rzeczy kupic i jutro mamy gosci wiec jakos zabawke dla 5m dziecka.
Mam lekkiego doła bo Daniel ma ostatnio tyle roboty ze mam dosc.. szczerze to wole mniej pieniedzy zeby bylo niz wiecznie zapracowanego meza i zmeczonego. wiec jak dzis nie wróci wczesniej niz do 2 to sama pojde po to wszystko bo mam dosc... własna firma to jest dupa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkaa napisał(a):
matyldusia napisał(a):
linkaa napisał(a):
a mi sie humor poprawił bo przyszło mi wrescie becikowego 2000zł i rodzinne po 68 zł za maj i kwiecien 🙂

szczęściara ja będę miała 1000 becikowego ale nawet nie chce mi się tego załatwiać

spokojnie masz na to 12 miesiecy od dnia urodzenia Lenki 🙂

wiem wiem
tylko już mogłabym to zrobić, tzn moglibyśmy ale żadnemu z nas się nie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
Siemanko
Tyska ja mam hustawke fisher-price POLECAM!!! boze to dar od boga 😉 jak kupisz to bedziesz wiedziałą o co chodzi. Dziecko uwielbia w niej siedziec jak ja wyjmuje to placze aja moge chwile odpoczac albo obiad ugotowac albo posprzatac. Hustawka idento jak fotelik samochodowy wiec tragedi dla plecków nie ma.
Dorcia to moze spróbuje
Wiecie moja mała dostała takich małych krostek na policzkach taka kasza nie wiem co to??ale az zal mi na nia patrzec.
Zabieram sie za sprzatanie, i jak daniela do 2 h nie bedzie to ide do apteki moze dadza cos na te krostki i do sklepu dzieciecego musze jej pare rzeczy kupic i jutro mamy gosci wiec jakos zabawke dla 5m dziecka.
Mam lekkiego doła bo Daniel ma ostatnio tyle roboty ze mam dosc.. szczerze to wole mniej pieniedzy zeby bylo niz wiecznie zapracowanego meza i zmeczonego. wiec jak dzis nie wróci wczesniej niz do 2 to sama pojde po to wszystko bo mam dosc... własna firma to jest dupa

mąż żołnierz też dupa!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
no to ladnie moglas poczekac jeszcze te 2 dni 🤪
a jak moge zapytac to pochodzisz z okolic rzeszowa czy z samego rzeszowa?


nie mieszkam dokładnie 40km od rzeszowa koło przeworska nie wiem czy kojarzysz gdzie to jest 🙂
ale czesto jestem w rzeszowie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pazdzirniku moja siaostra chyba wezmie slub wiec bede miała szwagra żołnierza 🙂 ale on zupelnie inaczej pracuje jak twój do 15 id do domu.... jednostka w przasnyszu
a drugi szwagier jest borowikiem wiec i pracuje dwa na dwa wiec tez nie tak zle a Matylda twój w jakiej ze tak go ciagle nie ma?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
justiks23 napisał(a):
no to ladnie moglas poczekac jeszcze te 2 dni 🤪
a jak moge zapytac to pochodzisz z okolic rzeszowa czy z samego rzeszowa?


nie mieszkam dokładnie 40km od rzeszowa koło przeworska nie wiem czy kojarzysz gdzie to jest 🙂
ale czesto jestem w rzeszowie 🙂


Przeworsk kojarze 🙂 ja 17km od Rzeszowa okolice Jasionki lotnisko i te klimaty jak na Lublin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
w pazdzirniku moja siaostra chyba wezmie slub wiec bede miała szwagra żołnierza 🙂 ale on zupelnie inaczej pracuje jak twój do 15 id do domu.... jednostka w przasnyszu
a drugi szwagier jest borowikiem wiec i pracuje dwa na dwa wiec tez nie tak zle a Matylda twój w jakiej ze tak go ciagle nie ma?

niby no mój też teoretycznie do 15.00 ale chodzi mi o samą pracę że nigdy nic nie wiadomo, że nie można nic zaplanować, że poligony, szkolenia, kursy no i misje
czasem wychodził z domu do pracy normalnie a później dzwonił że wróci za kilka dni bo coś tam wypadło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jeszcze mnie tak wkurzył tzn zrobilo mi sie orzykro bo cały dzien czekamy z mala na niego a ten wrocił juz Ci taki zmeczony ze ja do niego mówie ze co miesiac musimy malej wplacac na konto chocby po 10 zł to po 20 latach bedzie miec...ile i pytam go ile to bedzie a ten oj nie wiem jestem taki zmeczony musze posiedziec tak spokojnie, juz sie wiecej nie odezwałam siedz pomyslałam czlwoeik po całym dniu słowa nie moze zamienic bo on ci taki zmeczony w dupie mam poszłam na góre spac. mala wykapał wczesniej.
I nie wiem co sie z amala dzieje co chwile chce jezc juz 3 dzien taki a mleka mam duzo wiec co?? zmieniło wartosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
linkaa napisał(a):
justiks23 napisał(a):
no to ladnie moglas poczekac jeszcze te 2 dni 🤪
a jak moge zapytac to pochodzisz z okolic rzeszowa czy z samego rzeszowa?


nie mieszkam dokładnie 40km od rzeszowa koło przeworska nie wiem czy kojarzysz gdzie to jest 🙂
ale czesto jestem w rzeszowie 🙂


Przeworsk kojarze 🙂 ja 17km od Rzeszowa okolice Jasionki lotnisko i te klimaty jak na Lublin

w Jasionce mam rodzinne a własciwie rodzinego mojego wiec tez kojarze te rejony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkaa napisał(a):
justiks23 napisał(a):
no to ladnie moglas poczekac jeszcze te 2 dni 🤪
a jak moge zapytac to pochodzisz z okolic rzeszowa czy z samego rzeszowa?


nie mieszkam dokładnie 40km od rzeszowa koło przeworska nie wiem czy kojarzysz gdzie to jest 🙂
ale czesto jestem w rzeszowie 🙂

Linka ja 3 lata studiowałam w Jarosławiu ale nie w te słynnej szkole zawodowej czy jakoś tam i teoretycznie 4 lata mieszkam w przemyślu z przerwą na ten rok
mam koleżankę w Zarzeczu i drugą w Rudołowicach - może którąś miejscowość kojarzysz - jedna z nich niebawem rodzi w Przeworsku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
Wczoraj jeszcze mnie tak wkurzył tzn zrobilo mi sie orzykro bo cały dzien czekamy z mala na niego a ten wrocił juz Ci taki zmeczony ze ja do niego mówie ze co miesiac musimy malej wplacac na konto chocby po 10 zł to po 20 latach bedzie miec...ile i pytam go ile to bedzie a ten oj nie wiem jestem taki zmeczony musze posiedziec tak spokojnie, juz sie wiecej nie odezwałam siedz pomyslałam czlwoeik po całym dniu słowa nie moze zamienic bo on ci taki zmeczony w dupie mam poszłam na góre spac. mala wykapał wczesniej.
I nie wiem co sie z amala dzieje co chwile chce jezc juz 3 dzien taki a mleka mam duzo wiec co?? zmieniło wartosc

nie Nina ona zmienia zapotrzebowanie
moja też wciąga jak odkurzacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
linkaa napisał(a):
justiks23 napisał(a):
no to ladnie moglas poczekac jeszcze te 2 dni 🤪
a jak moge zapytac to pochodzisz z okolic rzeszowa czy z samego rzeszowa?


nie mieszkam dokładnie 40km od rzeszowa koło przeworska nie wiem czy kojarzysz gdzie to jest 🙂
ale czesto jestem w rzeszowie 🙂

Linka ja 3 lata studiowałam w Jarosławiu ale nie w te słynnej szkole zawodowej czy jakoś tam i teoretycznie 4 lata mieszkam w przemyślu z przerwą na ten rok
mam koleżankę w Zarzeczu i drugą w Rudołowicach - może którąś miejscowość kojarzysz - jedna z nich niebawem rodzi w Przeworsku


zarzecze kojarze a ta druga miejscowosc nie za bardzo:P Do Przeworska mam dwa krok, w sumie moja miejscowosc maja chyba nawet przyłaczyc do Przeworska bo mamy ulice zamiast numerow domu 🙂 a moja miejscowosc to Gwizdaj, jak bedziesz kiedys jechac do Rzeszowa to na pewno ja miniesz po to same domy przy E4 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki.
Ja z innej beczki. Jak wasze dzieciaki podnoszą główki jak leżą na brzuchu? Bo moja jest strasznie leniwa i głowę obróci tylko wtedy jak ją położę na nie tą stronę którą ona lubi 😞 😞 😞 Strasznie się tym martwię. Czytam o tym obniżonym napięciu mięśniowym i za wyjątkiem tego że nie bardzo chce podnosić głowę jak jest na brzuchu to nie ma innych objawów 😞 Nie wiem czy to dlatego że przez to ułożenie pośladkowe ma jeszcze cały czas głowę jak ufoludek i jest jej ciężko 😞 Boże ale mam stresa 😞 😞 😞 Widzę Dorota że twoja mała w pionie ładnie trzyma główkę.

Tyminka - daj linka do tego twojego bujaka proszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...