Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jestem.
Dziecię śpi. Mąż pojechał po ryż do sushi więc będzie wyżerka 🙃
Co do jutra to ja wstępnie mówię, że 21-wsza, ale może równie dobrze być 21.30, wszystko zależy od tego jak mi dziecię szybko uśnie, a jak znam życie to pewnie będzie długo miauczała 🤢
Anyway - Kasia jak będę wyjeżdżała z Bemowa to zadzwonię do Ciebie.

Aha - mam mokrą kołdrę i łóżko, bo mój mąż nie słyszał, że się okno niedomknięte otworzyło pod moja nieobecność i zalało pół sypialni. Jak wróciłam to podłogę wycierał i pod listwami wodę wybierał.. Oczywiście moja wina bo okna nie zamknęłam. Najlepiej nasrać na strychu i zgonić na kota 🤢 Tylko nie wiem jak można nie usłyszeć że piździ i huczy 5 m obok przez 10 minut 🤨 No ale mea culpa... On przecież "dzieckiem się zajmował" echhhh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dorka, ja Ci powiem, że u mnie też dzisiaj z Witka taka męczybuła, że kurwami miałam ochotę rzucać ale bałam się że ktoś znowu policję naśle 😁
może to kwestia pogody.
i z tym usypianiem.. po 1. dzisiaj pogoda nie sprzyja naszym dzieciom 😁 a po 2. u mnie też był taki kryzys: bodajże w 2 i 4 dniu: taka próba sił i krzyków, czy ulegnę czy nie.. 😁 😁
taki rzut na taśmę 😁
teraz już szkoda byłoby się od tego odzwyczajania wycofać: tyle się dziecko napłakało i poużalało 🥴
a marchewka, że zatwardza to już nawet dzisiaj pisałam, dlatego ja np nie daję samej marchewki ale w połączeniu z jabłuszkiem. Zresztą mój akurat za nią nie przepada więc nawet mu nie wciskam ostatnio 😁 😁

ale czy jagody zatwardzają, bo tego nie wiem ?? 🤨 🤨 🤨

Neluś, kochana: ja już z tego dzisiejszego marudzenia Twojego urodzinowego bliźniaka to nie wiem czy Ci składałam życzenia czy nie ?? 🤢 🤢 🤢 🤢
ale dla pewności powtórzę:
Nie dawaj kochane słonko mamie powodów do smutków, rośnij sobie zdrowo i w samych uśmiechach


jestem zmęczona: zaprawiłam cukinię a'la ananas, ogórki na sałatkę szwedzką już przygotowane, jutro tylko powekuję, no i popakowałam w słoiki resztkę dżemu z cukinii..
do tego posprzątałam już sobie mieszkanie, żeby jutro mieć z głowy: tylko łazienkę muszę ogarnąć i jakiś obiad..może jutro wreszcie zrobię te placek po zbójnicku ? 🤨 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, no boję się tego samego, ale dzisiejszy dzień nastraja mnie optymistycznie 🙂
najwyżej dłużej posiedzimy 😉

I śmiejcie się ze mnie, ale zaczęłam czytać Witkowi do snu bajeczki 😁 😁 😁 😁 😁 😁 on tylko leży, wpatrzony we mnie, nawet nie mrugnie, opatulony w te swoje pieluchy i słucha 😁 😁

Magda, i co? próbowałaś już jakoś wplynąć na męża w temacie jutrzejszego wieczora ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Ola, no boję się tego samego, ale dzisiejszy dzień nastraja mnie optymistycznie 🙂
najwyżej dłużej posiedzimy 😉

I śmiejcie się ze mnie, ale zaczęłam czytać Witkowi do snu bajeczki 😁 😁 😁 😁 😁 😁 on tylko leży, wpatrzony we mnie, nawet nie mrugnie, opatulony w te swoje pieluchy i słucha 😁 😁

Magda, i co? próbowałaś już jakoś wplynąć na męża w temacie jutrzejszego wieczora ?

A co śmiesznego w czytaniu bajek? Ja też czytam i to od dawna 🙂 Nie zawsze ale często 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem wam ze ja dzisiaj psychicznie jestem kompletnie styrana a to dlatego ze :
1. upał
2 miałczące nie chcace spać dziecię
3. moj R zamiast mi pomóc a to w pracy a to przy remoncie i zbytnio go to nie interesuje
4. nie ma kto mi pomóc
5. chce mi się płakać

a co do marchewek to ja dalam tylko jeden sloiczek marchewki a takto dawalam jej z jablkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
3 godziny po marchewce pojawila sie kupka, wiec chyba ok? 🙂
Kaska, ja pamietam, ze moja mama zawsze mi dawala jagody na biegunke, na bol brzucha itd itp, wiec moze cos w tym jest???
ja kupilam dzisiaj sloiczek z marchwia i jablkiem dla neli ale sobie tak mysle, ze ona na pewno mi calego nie zje i wlasnie w tym momencie moje pytanie, czy jesli otworze ten sloiczek to musze caly zuzyc?? a reszta do kosza?? czy moge w lodowce przechowac do nastepnego dnia??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo
Jestem i znikam
ZYCZONKA DLA WSZYSTKICH SOLENIZANTOW ROWNIEz DLA TYCH ZALEGLYCH O KTORYCH ZAPOMNIALAM ☺️

Ja od dwoch dni ganiam bo przygotowuje sie do wyjazdu poniedzialkowego, robie zakupy i takie tam..

Teraz sie pakuje i robie na jutro. Mysle ze do 14 bedziemy. Ta 21 to troche pozno ale trudno, niech Wam bedzie.

I co u Wioli w pokoju !!?? mnie tam nie bedzie nie...? Ehh jak zwykle wszzystkie o mnie zapominaja. Jakbym sie nie pojawila jutro to nikt by nie zauwazyl.. 😞

I CHUJ ! A ja sie i tak pojawie 😁 !!!

Zmykam bo czasu nie mam, zamawiam jakas pizze ide wlosy prostowac a potem pozamykac walizki do konca.

DO JUTRA DZIEWCYZNKI 😘 😘 😘 jak bede na miejscu to kogos powiadomie (jesli to kogos intere ze dotre cala i zdrowa) BYE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
3 godziny po marchewce pojawila sie kupka, wiec chyba ok? 🙂
Kaska, ja pamietam, ze moja mama zawsze mi dawala jagody na biegunke, na bol brzucha itd itp, wiec moze cos w tym jest???
ja kupilam dzisiaj sloiczek z marchwia i jablkiem dla neli ale sobie tak mysle, ze ona na pewno mi calego nie zje i wlasnie w tym momencie moje pytanie, czy jesli otworze ten sloiczek to musze caly zuzyc?? a reszta do kosza?? czy moge w lodowce przechowac do nastepnego dnia??


Ja jak kupuje słoiczek i to nowy jakichs skladnik to dziele na 3 dni -3 porcie i nic sie nie dzieje a poza tym na opakowaniu pisze ze chyba 48 h mozna trzymac po otwarciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak, słoiczek należy spożyć w ciągu 48h
i najlepiej potrzebną porcję przełożyć do miseczki, a resztę schować do lodówki.

boże padam. dziecię wykąpane, kolacje zjadła i padła jak zabita.
ja po prysznicu, siedzę już przygotowana do snu.
w ogóle to...
stanęłam przed lustrem z cyckami na wierzchu.. a tam takie obwódki dookoła 😮
jutro z rańca lecę z Majkiem po test ciążowy. nie ma bata.

matko i córko... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska, ale żeś pierdolnęła głupotę teraz wiesz ?? 😠 😠 😠
nie tak dawno jak dzisiaj koło południa wykazałyśmy zainteresowanie, że cię nie ma na forum i się nie odzywasz i że nie daj Boże już jedziesz do Warsiawy 😠 więc nie pierdol, że nikt nie pamięta.
A mnie wsio ryba u kogo się w pokoju spotkamy, ale Wiola wiem jak się nazywa i w recepcji mi będzie się łatwiej o nią zapytać niż o ciebie 😜
ale może być u ciebie w pokoju 😜 😜

A w razie czego Ola ma Twój numer telefonu?
bo ja nie mam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
.


PROSZĘ CIĘ JUŻ SETNY RAZ DAJ ZNAĆ JAK BĘDZIESZ BO POJAWIASZ SIĘ I ZNIKASZ PLISSSS 😁 😠


jestem dorka dziś cały dzień co sie stało kochana?? teraz mam doła mąż mnie dobił aż mi smutno 😞


bo kiedys dawno temu podawalas linka do goscia na allegro z zajebistymi butami i potrzebuje namiary plisss ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
.


PROSZĘ CIĘ JUŻ SETNY RAZ DAJ ZNAĆ JAK BĘDZIESZ BO POJAWIASZ SIĘ I ZNIKASZ PLISSSS 😁 😠


jestem dorka dziś cały dzień co sie stało kochana?? teraz mam doła mąż mnie dobił aż mi smutno 😞


bo kiedys dawno temu podawalas linka do goscia na allegro z zajebistymi butami i potrzebuje namiary plisss ☺️


takie trampeczki tak??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...