Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
buuurza, wielka burza a ja sama i się boję !!! 🤪 🤪 🤪

matko boje się boję sie !!!
grażyna to inaczej cipka 🙂


bosz jak leje, wszystko mi z balkonu powymiata !!!

Ola, nie daj się wiatrowi, matko jak błyska !!

Ewelina, mnie szyła kobieta i sama mi powiedziała, że szyjo wolno ale chce mi zrobić majstersztyk. i zrobiła. 🙂 nawet nie widac miejsca szycia 🙃 🙃


ale ci dobrze ja czuje różnice a to coś na ten smoczek 😉

http://www.youtube.com/watch?v=XbEZz59uNiM&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem i ja 🙂
Masakra jak mnie łeb dzisiaj nawala to masakra!!!!
Mała już ma foto do dowodu;p ale slicznie pozowala 😁

Jesli chodzi o blizny,ciagniecia to na szczescie nie wem o czym mówicie ,bo ja szyta nie byłam;p


A domyslam sie ze mowiecie o tarciu w sensie ze mialyscie takie ciemne na skórze przebarwienia tak jak na brzuchu w ciazy ten pasek tak ? Ja mialam tylo ciniutki ciemiejszy paseczek na brzuchu ale juz dwa tyg po porodzie niczego takiego nie widzialam,ale zeby na grazy i pod pachami 😮to nieee...a aaa... i busz z brzucha znikł ale za to pojawił sie buz na nogach;/;/;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti, no po Tobie się tego nie spodziewałam 😁
nie pociemniała Ci Grażyna po ciąży? nie masz ciemnej krechy na brzuchu ?
no to trza trzeć skórę żeby zeszło to ciemne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
u mnie burza przeszla w miare szybko tylko skarpetki mi pozwiewalo z balkonu, musialam zbierac pod blokiem 😉
co do grazyn i pasków to ja mam jeszcze troche tego ciemnego w pępku i grzebe i grzebe ale nijak sie nie daje wydrapac. a na kreche na brzuchu to chyba najlepiej szczotka ryzowa albo jakims druciakiem 🙃 🙃
ach w ogóle to moja jula ostatnio u babci na niedzielnym obiedzie oświadczyła "tata powiedział mamie ze jej grażyna go potrzebuje" , myslalam ze z krzesła spadne. na szczescie babcia nie kumejszyn o co cho 😜 😜
kasia dziekuje za przepis musze sie jutro wziac za produkje, mam nadzieje ze takiej duchoty juz nie bedzie bo nie daje rady w domu wysiedziec 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie kumejszyn dlaczego moje dziecię złazi z maty i pełza na dywan, na którym pełno moich kłaków 😠 😠 😠

Wiola, no to 21 jesteśmy u ciebie w pokoju, może być??

Ola, co Ty na to? spotkamy się może gdzieś na Towarowej i razem pojedziemy do nich do hotelu co?

żesz.. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
jestesmy i my 🙂

ja dzisiaj pierwszy dzien na dukanie 🙂 poki co nie umieram z glodu 🙂

Witolinku kochany!!!! mnostwo radosci i usmiechow i dlugich drzemek w dzien i przespanych nocek rzycze 🙂!!! aha!! no i calej gory pysznosci od mamusi 🙂!!!

Nela dostala dzisiaj marchewke i za bardzo nie wiedziala co z nia zrobic 🙂 nie zakumala tez ze chcialabym aby buzke otwierala, dopieroi na sam koniec 🙂 w sumie zjadla ze 3 lyzeczki moze, zobaczymy co bedzie jutro 🙂 jesli bedzie kupa to dostanie jutro tez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja oczywiscie dzisiaj caly dzien nie mialam czasu zajrzeć a jak zajrzałam już to tylko nadrabiałam strony moja amelka dzisiaj strasznie marudna tak w skrócie co pamiętam to napisze
1 Moja Amelka nie może zrobić kupki po marchewce a dawałam jej juz od kilku dni i miała codziennie jedną a od wczoraj nic i widać że się męczy a ja czopków nie mam jeśli do jutra nie zrobi to jutro kupię
2 metoda PP działa i nie działa w południe jak ją usypiałam to tak sie namęczyłam myślałam że wyjde z siebie a znowu popołudniu położyłam do łóżeczka i momentalnie zasneła nie kumam o co chodzi i tak jak mówisz Kasia moja śpi max po 40 min i później oczka jak 5 zł i nie daje rady ją uśpić już
3 ja tylko w ciązy miałam pasek na brzuchu i pępek nieciekawy ale prawie juz nie widac prawdopodobnie po pilingu
4 Magda o co kaman wracaj i zdawaj relacje co sie stało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde....
czemu moje dziecko zjada cały słoiczek i się nie najada....??? Czy to normalne że po zjedzeniu słoiczka wypija też całą porcje mleka? Hmm....
Ps... poklaskałam tym którym się dało....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...