Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
brechti napisał(a):
niksssa napisał(a):
ej ja jak Julka była mała i byłam jeszcze młoda i głupia (co nie znaczy że teraz jestem mądra 😉 ) to nawet nie wiedziałam o istnieniu czegos takiego jak gluten... ale dziecko sie całe i zdrowe wychowało 🙃 🙃

wiesz co z tym glutenem to tak czasem niefajnie jest :/ masz szczęście, że Julcia nie ma celiakii (moja kuzynka ją ma i powiem ci, że babka ma prawie 40 lat a zdiagnozowali to z jakieś 7 lat temu- miała mega problemy z cerą, wagą i inne zdrowotne a teraz na diecie bezglutenowej wygląda bardzo dobrze). To wprowadzanie w odpowiednim miesiącu życia jest niby takie profilaktyczne, keidyś się o tym nie mówiło ale wiele osób miało problemy zdrowotne właśnie przez to gówno. U mnie w rodzinie nawet po tej kuzynce starsze ciotki porobiły badania i okazało się, że te z problemami zdrowotnymi mają celiakię... także dobrze, że Julcia nie ma tego badziewia...


wiem, jakiś czas temu już się zorientowałam w temacie..
przyznaję sie bez bicia ze jako 20letnia mamusia nie byłam początkowo przygotowana na to wszystko, na szczęście nie miałam z córą praktycznie żadnych poważniejszych problemówm zdrowotnych dopóki nie skończyła 3 latv gdzieś..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
co Wy juz po polzeniu dzieci wstawalyscie do nich?? !!


co?? ja nie kapuje pytania Tysia 🤪 😉 😁
bueeeh, sorry 😉 cos zrozumialam ze odkad wasze dzieci spia to juz Was wolaly, no ze musialyscie juz isc do nich i ululac na nowo, zle zrozumialam ? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
kmatus napisał(a):
aisak napisał(a):
kmatus napisał(a):
a mnie kur.. nikt nie woła oprócz dziecka bo same jesteśmy 😠

Mila jeszcze buszuje ??? 😮 😮

buszuje, buszuje ale nawet dosyć cicho..coś tam sobie gęga i usiłuje ściągnąć śpiochy łapiąc za stopy 🙃

Kasia ja bym się czyms pochwaliła ale boje sie ze potem się Liwce odwidzi i bedzie jazda 🤪

no dawaj dawaj po cichu..nikomu nie powiemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
brechti napisał(a):
niksssa napisał(a):
ej ja jak Julka była mała i byłam jeszcze młoda i głupia (co nie znaczy że teraz jestem mądra 😉 ) to nawet nie wiedziałam o istnieniu czegos takiego jak gluten... ale dziecko sie całe i zdrowe wychowało 🙃 🙃

wiesz co z tym glutenem to tak czasem niefajnie jest :/ masz szczęście, że Julcia nie ma celiakii (moja kuzynka ją ma i powiem ci, że babka ma prawie 40 lat a zdiagnozowali to z jakieś 7 lat temu- miała mega problemy z cerą, wagą i inne zdrowotne a teraz na diecie bezglutenowej wygląda bardzo dobrze). To wprowadzanie w odpowiednim miesiącu życia jest niby takie profilaktyczne, keidyś się o tym nie mówiło ale wiele osób miało problemy zdrowotne właśnie przez to gówno. U mnie w rodzinie nawet po tej kuzynce starsze ciotki porobiły badania i okazało się, że te z problemami zdrowotnymi mają celiakię... także dobrze, że Julcia nie ma tego badziewia...


wiem, jakiś czas temu już się zorientowałam w temacie..
przyznaję sie bez bicia ze jako 20letnia mamusia nie byłam początkowo przygotowana na to wszystko, na szczęście nie miałam z córą praktycznie żadnych poważniejszych problemówm zdrowotnych dopóki nie skończyła 3 latv gdzieś..

ja to w ogóle nieprzygotowania 😁 wszystkiego w biegu się dowiaduję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
aisak napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
co Wy juz po polzeniu dzieci wstawalyscie do nich?? !!


co?? ja nie kapuje pytania Tysia 🤪 😉 😁
bueeeh, sorry 😉 cos zrozumialam ze odkad wasze dzieci spia to juz Was wolaly, no ze musialyscie juz isc do nich i ululac na nowo, zle zrozumialam ? 😁

no własnie sie kur.... Liwka obudzila 😠 😠 ku...mać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
boże stresa mam jak diabli jutro musze sie poderwac ok.5 zeby sie wyszykowac, wyszykowac małego/wiekszą/męża i poodwozić do cioci/przedszkola/pracy i na 8.30 mam egzamin 🤢 🤢 i w piątek następny, i w sobotę też ... i jak kurna udupcze te egzaminy to sobie strzele w ten durny łeb 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadrobiłam i jestem mega zszokowana miałam ochotę odpisać na te zarzuty w moim kierunku ale chyba nie ma to naj mniejszego sensu bo niby po co aby wypisywać długie posty z wywodami?? i skoro tym postem znów by ktoś pomyślał że rozkręcam kłótnie no to przemilczę temat
:#
Cenie tu dużo dziewczyn i też z szacunku do nich nie będę pisała jakich kol wiek złych postów a tylko winny się tłumaczy ja nie mam zamiaru bo nie uważam abym zrobił coś blee....
po prostu od dziś nie wdaje się z dyskusje o i tyle w temacie( ostatnio moje ulubione słowo) 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
aisak napisał(a):
kmatus napisał(a):
aisak napisał(a):
kmatus napisał(a):
a mnie kur.. nikt nie woła oprócz dziecka bo same jesteśmy 😠

Mila jeszcze buszuje ??? 😮 😮

buszuje, buszuje ale nawet dosyć cicho..coś tam sobie gęga i usiłuje ściągnąć śpiochy łapiąc za stopy 🙃

Kasia ja bym się czyms pochwaliła ale boje sie ze potem się Liwce odwidzi i bedzie jazda 🤪

no dawaj dawaj po cichu..nikomu nie powiemy 😉


dobra śpi dalej ale po co sie obudziłą 😮 nie wiem 😮
a więc Liwka od kilku dni zasypia w łozeczku, tzn. zupełnie sama nie zaśnie, musze jej dać butle z herbatka albo soczkiem, pociagnie troche i potem smok ,na boczek i jak narazie udaje się 🤪 🤪 matko zebym nie zapeszyla 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
boże stresa mam jak diabli jutro musze sie poderwac ok.5 zeby sie wyszykowac, wyszykowac małego/wiekszą/męża i poodwozić do cioci/przedszkola/pracy i na 8.30 mam egzamin 🤢 🤢 i w piątek następny, i w sobotę też ... i jak kurna udupcze te egzaminy to sobie strzele w ten durny łeb 🤨 🤨

rany 3 pod rząd? nie zazdroszczę 😮 trzymam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
kmatus napisał(a):
aisak napisał(a):
kmatus napisał(a):
aisak napisał(a):
kmatus napisał(a):
a mnie kur.. nikt nie woła oprócz dziecka bo same jesteśmy 😠

Mila jeszcze buszuje ??? 😮 😮

buszuje, buszuje ale nawet dosyć cicho..coś tam sobie gęga i usiłuje ściągnąć śpiochy łapiąc za stopy 🙃

Kasia ja bym się czyms pochwaliła ale boje sie ze potem się Liwce odwidzi i bedzie jazda 🤪

no dawaj dawaj po cichu..nikomu nie powiemy 😉


dobra śpi dalej ale po co sie obudziłą 😮 nie wiem 😮
a więc Liwka od kilku dni zasypia w łozeczku, tzn. zupełnie sama nie zaśnie, musze jej dać butle z herbatka albo soczkiem, pociagnie troche i potem smok ,na boczek i jak narazie udaje się 🤪 🤪 matko zebym nie zapeszyla 🥴

juhuuuuuuuuuuuuuu to mega sukces!! Kaśka teraz już bedzie tylko lepiej 🤪 🤪 🤪ale się cieszę 😘 😘 😘
Milusia dopiero przymknęła oczka ale coś się zrywa 🤨 więc chyba znowu nici ze spania dzisiaj kur.. kiedy ja się wyśpię??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
niksssa napisał(a):
boże stresa mam jak diabli jutro musze sie poderwac ok.5 zeby sie wyszykowac, wyszykowac małego/wiekszą/męża i poodwozić do cioci/przedszkola/pracy i na 8.30 mam egzamin 🤢 🤢 i w piątek następny, i w sobotę też ... i jak kurna udupcze te egzaminy to sobie strzele w ten durny łeb 🤨 🤨

rany 3 pod rząd? nie zazdroszczę 😮 trzymam kciuki


nie dziekuje zeby nie zapeszyć 🙂 a jak zdam to sie chyba nawalę naprawdę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):


dobra śpi dalej ale po co sie obudziłą 😮 nie wiem 😮
a więc Liwka od kilku dni zasypia w łozeczku, tzn. zupełnie sama nie zaśnie, musze jej dać butle z herbatka albo soczkiem, pociagnie troche i potem smok ,na boczek i jak narazie udaje się 🤪 🤪 matko zebym nie zapeszyla 🥴

juhuuuuuuuuuuuuuu to mega sukces!! Kaśka teraz już bedzie tylko lepiej 🤪 🤪 🤪ale się cieszę 😘 😘 😘
Milusia dopiero przymknęła oczka ale coś się zrywa 🤨 więc chyba znowu nici ze spania dzisiaj kur.. kiedy ja się wyśpię??


meeeeeeega sukces 😉 ☺️, ale noce dalej masakra, cierpliwosc sie konczy 😠
ja ide w kimono kochana 😘
jutro lekarz i szczepienie
Milusiu śpij dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no troche mnie Beatko zaskoczylo dlatego sie zapytalam.. bo m ialam wrazenie ze noworodki tak maja czesto a myslalam ze teraz juz ptrzeszlo. No moj jak zasnie to spi do srednio 7:00 rano. Zdarza mu sie czasem jakas wpadka nocna i musze wstac i przewrocic na boczek , ale to ma miejsce tylko raz w nocy i nie co noc. Dzisiaj np obudzil sie o 7:30. Ale bywa ze o 6:00 ,6:30 a najczesciej jest to 7:00.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...