Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A mi się dzisiaj śniło że kąpałam się w wannie z Laurą Wioli, tj trzymałam ją, ona była oparta o brzeg, patrzę a ona kupę robi rzadką i taką musztardową i ta kupa się rozlazła po całej wannie 😁 I mówię do S. - patrz - ona też robi kupę do wody jak kiedyś nasza Lenka 😁

Kurwa co za pierdoły 😁

Podobno jak się gówno śni to niedobrze, mam nadzieję, że u nich wszystko dobrze 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurcze jakie dobre wiesci Ewelinkagratulacje i uściski no no swieżo upieczona mężatka i juz bobasek w drodze 🙂Dominik tez owocem nocy poslubnej 😁
ja już od jakis 2 mies. używam 4plus ☺️
i tez jestem grubaaaa 🤢ale juz od 3 tyg robie brzuszki i kolacje jem o 18 i słodyczy wcale (prawie)
Eunika nie mozesz sie tak meczyc mimo ze mieszkasz u tesciow ja tam sie przestałam opierdalac mówie co mysle zeby go nie bujała nie nosiła bo ja nie mam siły go nosiic 24h
a przyjsc ponosic 5 min to nie sztuka powiedziałam ze go rozbejdała i dlatego taki nie dobry to nic słuchała jak swinia grzmotu i zaczeła sie stosowac i wie ze jak bedzie mnie za mocno irytowac to sie do matki wyprowadze i tyle oooo
Ola paste zmodernizowałam 🙂
dałam jaja miałam makreler dodałam korniszony i 2 ząbki czosnku pieprz i majonez bo ta makrela była słona jak cholera jeszcze takiej słonej nie kupiłam nigdy i była dobra nastepnym razem zrobie z jajek i ze szczypiorem 😉
ale miałam dzis sen 😁 😁 😁 😁 😁 MATYLDA sniło mi sie ze razem woziłysmy SIANO 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, raczkuje 😁 😁 jeszcze troszkę nieporadnie, jakby sam nie wierzył że mu to wychodzi: ale ładnie, naprzemiennie rączki z nogami. Niestety: wiązało się to z przesunięciem wielu rzeczy poziom wyżej bo np kable zaczynał obgryzać ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
Ola, raczkuje 😁 😁 jeszcze troszkę nieporadnie, jakby sam nie wierzył że mu to wychodzi: ale ładnie, naprzemiennie rączki z nogami. Niestety: wiązało się to z przesunięciem wielu rzeczy poziom wyżej bo np kable zaczynał obgryzać ☺️

Ooooo no to moje gratulecje:0 Witolino szybko sie rozwija 🙂

Ola nie,nie,nie zeby myslec o drugim dziecku to trzeba mieć odpowiedniego partnera;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
To świetna wiadomość Lineczko gratuluję
Ola gówna oznaczają tyle, że ktoś Cię po prostu obgaduje.
Mati mój nadal bierze rączki do tyłu i właśnie zastanawiałam się dlaczego.
NIkssa super, że zapytałaś 🙂


Widziałam na FB a propos obrabiania dupy - jeśli obrabiasz mi dupę to jeszcze mnie w nią pocałuj 😁 czy somtin lajk dat 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
Ola, raczkuje 😁 😁 jeszcze troszkę nieporadnie, jakby sam nie wierzył że mu to wychodzi: ale ładnie, naprzemiennie rączki z nogami. Niestety: wiązało się to z przesunięciem wielu rzeczy poziom wyżej bo np kable zaczynał obgryzać ☺️

Ooooo no to moje gratulecje:0 Witolino szybko sie rozwija 🙂

Ola nie,nie,nie zeby myslec o drugim dziecku to trzeba mieć odpowiedniego partnera;/

Przyjdzie czas to i partner się dobry znajdzie (albo obecny zmądrzeje) i myśli o dziecku się pojawią albo się dziecko pojawi bez myślenia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
gratuluje linka 🙂 kurcze to mamy poczatek 🙂

oooo a Ty why konto pokasowała? 🤔

a bo kiedys po ciezkim dniu wchodze na forum, zeby zobaczyc co sie dzieje a tu awantura na calego i tak jakos stweirdzilam, ze chyba nie o to chodzi i sie zlamalam ☺️ sorki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
To świetna wiadomość Lineczko gratuluję
Ola gówna oznaczają tyle, że ktoś Cię po prostu obgaduje.
Mati mój nadal bierze rączki do tyłu i właśnie zastanawiałam się dlaczego.
NIkssa super, że zapytałaś 🙂


Widziałam na FB a propos obrabiania dupy - jeśli obrabiasz mi dupę to jeszcze mnie w nią pocałuj 😁 czy somtin lajk dat 😁


Jeśli obrabiasz mi tyłek to nie zapomnij mnie w niego pocałować , chyba tak było 😁 W każdym razie już dawno przynależę do tej grupy 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
Ola, raczkuje 😁 😁 jeszcze troszkę nieporadnie, jakby sam nie wierzył że mu to wychodzi: ale ładnie, naprzemiennie rączki z nogami. Niestety: wiązało się to z przesunięciem wielu rzeczy poziom wyżej bo np kable zaczynał obgryzać ☺️

Ooooo no to moje gratulecje:0 Witolino szybko sie rozwija 🙂

Ola nie,nie,nie zeby myslec o drugim dziecku to trzeba mieć odpowiedniego partnera;/

Przyjdzie czas to i partner się dobry znajdzie (albo obecny zmądrzeje) i myśli o dziecku się pojawią albo się dziecko pojawi bez myślenia 😁


Oby to pierwsze:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
A mi przyznali wychowawcze płatne nie wiem jakim cudem ale wchodze dizisaj na konto a am 480 zl plus patrze historie a tam-Opieka spoleczna swiadczenia rodzinne.400 zl wychowawcze i 68 rodzinne,dobre i to jakby nie patrzec 🙂

to nie przyslali ci zadnej decyzji?
mi przysłali odmowna 😠bo dochod przekroczył o 12 zł 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
A mi przyznali wychowawcze płatne nie wiem jakim cudem ale wchodze dizisaj na konto a am 480 zl plus patrze historie a tam-Opieka spoleczna swiadczenia rodzinne.400 zl wychowawcze i 68 rodzinne,dobre i to jakby nie patrzec 🙂

No to gratulacje, a w ogóle to Tobie się chyba jeszcze coś należy jako matce samotnie wychowującej dziecko... 🤨 Poczekaj zaraa poszukam bo nie wiem czy czegoś nie pomieszałam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...