Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Matylda - nie wiem czy zrozumiałaś bo mi wyskoczyłaś z jakimś tekstem o pomocy dziadkowi 🤔 wolałam wyjaśnić, co mam na myśli 🙂 A co do ceny butów to po co Ci ona? Niech to będzie GIFT dla Leny 😉

Marina - a Ciebie doskonale zrozumiałam, bez obaw 🙂

Klaudia - jak dla mnie to możemy zmienić domenę 😉

OLA OLA OLA
1. zrozumiałam serio - może w niewłaściwym momencie napisałam o dziadku Antonim 😉 tylko ogólnie mam inne zdanie bo to zależy też od faceta tj od tego czego oczekuje od swojej kobiety no i nie tylko bo tu chodzi też o kobietę i jej potrzeby i zamiłowania i takie tam chuje muje oj wiesz o co mi chodzi no !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. cenę butów pamiętam tylko wysyłki nie ale co tam mogę się domyślić tylko teraz mam dwie wysyłki bo i tamtą i ewentualną Twoją - a i bez obaw mówiłam P.o tych butach on wie o co kaman także bez stresu będę ci mogła przesłać kasę - tylko boję się cholera o rozmiar bo gdyby coś to ja też nie mam ich komu podarować a potem będzie mi głupio jak się okażą za małe albo takie które będę jej mogła założyć w czerwcu 😮
dlatego boję się kupować coś w necie ☺️
no nic zobaczymy
napiszesz mi kiedy S. będzie na tej poczcie to wyslę ci adres wtedy


Ja nie chcę od Ciebie ŻADNYCH pieniędzy i nie wiem ile razy mam to powtórzyć, a i jestem też pewna że buty będą za duże trochę.. Najwyżej wyrzucisz.. Jeśli nie Ty to ja to zrobię 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra chuj z tym 😁
nr konta gdzieś mam
to i tak wyślę
jak nie dla Leny to może dla jej siostry kiedyś będą chuj z trendami 😉
ale mam pytanie
wiem że tam żadnych metek nie ma ale myślisz ze można to jakoś uprać????? bo one takie kłaczaste są i nie chce ich zniszczyć 😮 bo mimo wszystko , mimo że raz na ruski rok coś mi się zdarzy kupić w ciuchlandzie itp to wolałabym to uprać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooooooooo Gizelda wstała
idem jej podać eksperymentalną zupę 😮



















NATKA , RACZEK chciałabym zobaczyćjakieś fotki waszych dzieci w ogóle to wszystki chciałabym zobaczyć please wstawiajta coś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
gizelda napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
.,

no zajebiście
myślisz ze ni widzę tych dziwnych znaków 😠 😠 😠 😠 😠 😠

😉

se mrugaj co tam u Vanessy ??????????? u Ciebie ?????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola wysłałam Ci filmik ( chyba 🤨 ) jak będziesz mogła to wstawisz to nic pilnego - filmik nudny bo Lena tam się usypia i nic innego się nie dzieje
tylko chciałam WAM pokazać jak to działa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek ma anginę 🤢
jestem na ZL do 5 grudnia ( szefostwo lekko marudnęło tylko..toć dwa tygodnie temu wróciłam )
i mamy od chuja lekarstw 🙂


aaa.. pytałam o ciemiączko: na 5 grudnia mam przynieść książeczkę to sprawdzi wymiary, obmierzy na bieżąco i wyda werdykt co ijak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrsTuliPanna napisał(a):
Witek ma anginę 🤢
jestem na ZL do 5 grudnia ( szefostwo lekko marudnęło tylko..toć dwa tygodnie temu wróciłam )
i mamy od chuja lekarstw 🙂


aaa.. pytałam o ciemiączko: na 5 grudnia mam przynieść książeczkę to sprawdzi wymiary, obmierzy na bieżąco i wyda werdykt co ijak

dziwne to wszystko 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮
Kasia trzymajcie się 😘 😘 😘 😘 😘 😘
LENA też całuje Witolda i mi tu piszczy nad uchem 😲
ja mam "przewlekłą" anginę ( wiem że to głupio brzmi ale jak lekarz obejrzeli moje gardło to tak stwierdzili ) ja nie gorączkuję ale jak boli to już nawet nie zwracam uwagi
zawsze mam zapalenie ropne i ten smród ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
ale to przez fajki i ciągłe picie gazowanych napoi 🤢
pisz zawsze co i jak
wiesz że Cię KOCHAM ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
Matylda moja tez tak zasypia tylko kurwa to ja ją musze bujac 😁
i co Ty pierdolisz ze mebli nie masz 🙃 i jak Ci sie podlogi blyszcza chyba specjalnie myslas przed filmowaniem Leny 😜 😜 😜
Kasia zdrówka dla Witusia 😘

no ona sama sie buja 😁
Gosia a to mieszkanie nr 1
tu gdzie teraz jestem nie mam mebli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Matylda moja tez tak zasypia tylko kurwa to ja ją musze bujac 😁
i co Ty pierdolisz ze mebli nie masz 🙃 i jak Ci sie podlogi blyszcza chyba specjalnie myslas przed filmowaniem Leny 😜 😜 😜
Kasia zdrówka dla Witusia 😘

no ona sama sie buja 😁
Gosia a to mieszkanie nr 1
tu gdzie teraz jestem nie mam mebli 😞

aaaa a ja myslalam ze w tym co teraz mieszkasz... 🤨 kurde moja tez by sie tak mogla bujnac sama 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...