Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
byłam na fitnessie, haj
i jestem zajechana jak koń po westernie. zajecia sie skonczyly pol godz temu a mi burak jeszcze nie zszedl z twarzy 😮 😮
Matylda cos za dobrze masz z tym samodzielnym usypianiem 😉 mój sie zbuntowal i ostatnio nie usnie sam za cholere. musi byc przytulony do "cyca". a wczoraj jak go na siłe chciałam uspic o ludzkiej porze (22.oo) to tak sie rozwyl ze go uspokoic nie moglam. i poszedl spac przed północą. oby dzisiaj nie było powtórki z rozrywki bo padam na twarz 🤢
Kasia zdrówka dla Witka oby mu szybko przeszlo 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki 😘 😘 😘 😘 😘

Matylda, ja tam się nie dziwię, bo jakoś na początku zeszłego tygodnia dowiedziałam się że jedno ze żłobkowiczów ma anginę..tylko pytanie na ile się do siebie przytulali. Czas pokazał że się chłopaki polubili..
no nic, walczyć będę choć gubię się w lekach, dawkach i w ogóle kurwa mać bierze tych antybiotyków: przecież dostaje już Nystatynę na gardło, teraz kolejny antybiotyk..i już nie wiem co pierwsze a co powinno być ostatnie.
i zaczęłam wyrzucać sobie, że pewnie choruje przez to, że go zbyt krótko piersią karmiłam: trza było nie przejmować się jego rzyganiem tylko cyca wciskać na siłę 🤢 🥴

Matylda, Lena genialna 🤪 🤪 🤪 i jak kozacko nogę na nogę założyła 😁 😁 😁
no i na taaakie włosy spinkę już bym zakładała 😜 😜 😜
Ja WAS też 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczor, czujecie ze sama zapomnialam ze moje dziecko konczy dzisiaj 8 miesiac 😮

Przypomnialyscie mi 😁 dziekujemy 😘

Moj na szczescie tez sie sam usypia, bo nie wiem ile czasu by musialo sie zmarnowac dodatkowo na usypianie 🤢 Leniuch swietny, tu chichi cha cha, lapie za kamere a zaraz MYK na boczek i kimonko 😁 😁

Ja mam kose z mezem, cos nam nie idzie ostatnio dogadywanie sie, tzn ja trzymam jakis dystans chuj wie czemu.. i on sie wkurwia i zaraz jest FIGHT

Wszystko juz mam ogarniete, dziecko spi, ja wykapana i juz sie rozlozylam z literatura i zaraz jade dalej...

IDE PO SERNICZEK 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia może to dla ciebie marne pocieszenie ale kiedyś sie dziecko MUSI wychorować. a jak idzie do większej grupy dieciaków to nieuniknione niestety. ale pomyśl, że teraz swoje odchoruje a w przedszkolu będzie już luuuuuz podczas gdy inne będa co chwile coś łapać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witek trzym się chłopie 😘
Juleczku Ty też 😘

Cudowieństwo z Leniucha 😁 ja też bym spinkę zakładała.. w ogóle nie mogę przeżyć, że dla dziewuch jest tyle pięknych rzeczy. Dla chłopców też, wiadomo, ale dziewczęce ciuszki wymiatają 😁
A i mój pinduch zawsze śpi w łóżeczku, bo gdzie indziej to nie zaśnie skubaniec (no chyba, że w foteliku samochodowym)... robi mi papa, przekręca się na boczek, zarzuca swój kocyk na buziuchne, palec do buzi i śpi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikolina, no jakieś pocieszenie to jest 🙂 dzięęęęękiiii 😘

Klaudia, jak nauczyłaś robić Kacpra "papa" ?
ja chyba nie umiem niczego nauczyć Witka: próbujemy kosi kosi i dupa: on się zaraz wykręca i ucieka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Witek trzym się chłopie 😘
Juleczku Ty też 😘

Cudowieństwo z Leniucha 😁 ja też bym spinkę zakładała.. w ogóle nie mogę przeżyć, że dla dziewuch jest tyle pięknych rzeczy. Dla chłopców też, wiadomo, ale dziewczęce ciuszki wymiatają 😁
A i mój pinduch zawsze śpi w łóżeczku, bo gdzie indziej to nie zaśnie skubaniec (no chyba, że w foteliku samochodowym)... robi mi papa, przekręca się na boczek, zarzuca swój kocyk na buziuchne, palec do buzi i śpi 😁

jak Ty tego dokonalas? 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
Nikolina, no jakieś pocieszenie to jest 🙂 dzięęęęękiiii 😘

Klaudia, jak nauczyłaś robić Kacpra "papa" ?
ja chyba nie umiem niczego nauczyć Witka: próbujemy kosi kosi i dupa: on się zaraz wykręca i ucieka.
moj tez nie umie takich bajerow 🙂 jedynie ostatnio nauczyl sie klepac po brzuszku , ale to nie dzieki mnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jakoś tak załapał to 'papa' 😁 kilka razu mu machałam i mówiłam przy tym 'papa'.. no i zaczął powtarzać..
a co do usypiania, to byłam konsekwentna.. wzięłam sobie słowa Kasi do serca i ni chu chu go nie brałam jak mi stękał.. tzn wiadomo, że jak był już lament to tak, ale na chwile i znowu do łóżeczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
ale od kilku dni trafia mnie szlag, bo nie mogę normalnie pampersa zmienić dziecku (nie wspominając o ubraniu go)!!! wykręca się, przekręca, wyrywa.. no koszmar! myślałam, że go rozniosę.. a przy tym się jeszcze szyderczo śmieje 😁



mój też !!!! 🤪 🤪 🤪 mało tego, dzisiaj takie wygibasy w trakcie przebierania rzadkiej kupy czynił: efekt taki, że ja wymazana gównem, A. przywołany do pomocy i trzymania: umazany gównem, przewijak, plecy Witka i czyste ubranie też umazane gównem 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
ale od kilku dni trafia mnie szlag, bo nie mogę normalnie pampersa zmienić dziecku (nie wspominając o ubraniu go)!!! wykręca się, przekręca, wyrywa.. no koszmar! myślałam, że go rozniosę.. a przy tym się jeszcze szyderczo śmieje 😁
skad ja to znam... tylko ja sie nie smieje.. mi juz brakuje cierpliwosci, gowniarz maly uwaza ze to chyba fajna zabawa, a ja sie modle o opanowanie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
Mój nie potrafi pa pa zrobic ani nic innego

Jeju umrę , co mu jest. Może katar mu a raczej na pewno przeszkadza 😞



Marinka, no na pewno..
my dostaliśmy dzisiaj od lekarza receptę na Mucofluid na katar: i wreszcie Witek nie sapie otwartą buzią tylko w miarę normalnie oddycha noskiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
ale od kilku dni trafia mnie szlag, bo nie mogę normalnie pampersa zmienić dziecku (nie wspominając o ubraniu go)!!! wykręca się, przekręca, wyrywa.. no koszmar! myślałam, że go rozniosę.. a przy tym się jeszcze szyderczo śmieje 😁
skad ja to znam... tylko ja sie nie smieje.. mi juz brakuje cierpliwosci, gowniarz maly uwaza ze to chyba fajna zabawa, a ja sie modle o opanowanie..

ja też się nie śmieję 😁 młody się chichra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
marinka napisał(a):
Mój nie potrafi pa pa zrobic ani nic innego

Jeju umrę , co mu jest. Może katar mu a raczej na pewno przeszkadza 😞



Marinka, no na pewno..
my dostaliśmy dzisiaj od lekarza receptę na Mucofluid na katar: i wreszcie Witek nie sapie otwartą buzią tylko w miarę normalnie oddycha noskiem.

nie no biedactwa z tymi zatkanymi noskami 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
marinka napisał(a):
Mój nie potrafi pa pa zrobic ani nic innego

Jeju umrę , co mu jest. Może katar mu a raczej na pewno przeszkadza 😞



Marinka, no na pewno..
my dostaliśmy dzisiaj od lekarza receptę na Mucofluid na katar: i wreszcie Witek nie sapie otwartą buzią tylko w miarę normalnie oddycha noskiem.


Boże coś czuje, że będzie choroba.
Ale ten katar 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
ale od kilku dni trafia mnie szlag, bo nie mogę normalnie pampersa zmienić dziecku (nie wspominając o ubraniu go)!!! wykręca się, przekręca, wyrywa.. no koszmar! myślałam, że go rozniosę.. a przy tym się jeszcze szyderczo śmieje 😁
skad ja to znam... tylko ja sie nie smieje.. mi juz brakuje cierpliwosci, gowniarz maly uwaza ze to chyba fajna zabawa, a ja sie modle o opanowanie..

ja też się nie śmieję 😁 młody się chichra


No mój na szczęście sie nie wyrywa 🙂 Lubi sie ubierać i przebierać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...