Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
kamikusia napisał(a):
mi sie zapiekanka piecze w piekarniku, kacper spi.. jezu myslalam ze zwariuje bo juz taki nie dobry byl.
Kasia Wojtus super jest !! Moj kacpi tez tak stoi i ze stolu sciaga wszystko . Obrusa nie moge miec na stole to sciaga go 🙂 i chodzi w zdluz lozka 🙂


chyba Asia ? 😉


no Asia 😁 😁 hehe przepraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ewelina - ja też daję jajka - zapomniałam napisać, a groszku w sałatce nie lubię, wolę kukurydzę 🙂

Ten pomysł z kablem to ja odpuszczę bo przynam że i ja tak pomyślałam ale potem przyszła refleksja że jednak niebezpiecznie bo jeszcze mi się dziecko powiesi nie daj boże 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelina atrafilam na cps takiego ostatnio http://allegro.pl/ok-baby-no-shock-kask-ochronny-do-nauki-chodzenia-i1954113212.html 😁 😁

mój jest dzisiaj niemożliwy, mleko mu zdecydowanie nie podjezdza, 120ml ledwo co mu wepchnełam. no ale obiad ładnie. tylko co z tego jak jest taka straaaaaaaaaaszna maruda, tylko steka i jęczy a mnie juz szlag trafia. 🤢 🤢
teraz troche spokoju jest, Julka gra z tata w Xboxa a mlody z nimi urzeduje na kocyku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
Ewelina atrafilam na cps takiego ostatnio http://allegro.pl/ok-baby-no-shock-kask-ochronny-do-nauki-chodzenia-i1954113212.html 😁 😁

mój jest dzisiaj niemożliwy, mleko mu zdecydowanie nie podjezdza, 120ml ledwo co mu wepchnełam. no ale obiad ładnie. tylko co z tego jak jest taka straaaaaaaaaaszna maruda, tylko steka i jęczy a mnie juz szlag trafia. 🤢 🤢
teraz troche spokoju jest, Julka gra z tata w Xboxa a mlody z nimi urzeduje na kocyku 😉


O MATKO ZARAZ POSZUKAM BO CHYBA NAPRAWDĘ SIĘ SKUSZĘ NA TEN KASK 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 😁 😁 😁 😁 😁

ja owatuję Witkowi czapkę 😁 😁 😁 😁
i chyba wszędzie dywany rozłożę: głownie w kuchni pod stołem.

i kurwa mać: dzwonię do mojej haerki że mam dalej ZL a temu się właśnie na babowanie wzięło i to w głośnej skali.. nosz kurwa w życiu nie uwierzy że dziecko mam chore 😮 🤢 🤢 🤢


i wciągnął michę mojej ogórkowej 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a propos swiątecznych piosenek to dla mnie wspomnieniem dzieciństwa jest
[youtube]lQEv6OPsvfY[/youtube]

juz dzisiaj ostro klimat poczułam, jak tylko Julka wróciła z przedszkola to po dzisiejszej rytmice katuje mnie piosenkami anielskimi, i juz 3 wierszyki do nauczenia na Jasełka i jeszcze strój anioła chyba wydziergam 😮 😮 aaAAA!!!

Szymek ewidentnie na zęby sie szykuje, juz zaliczylismy 4 rzadkie kupy dzisiaj 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam dosć wszystkiego
idę wpierdalać to co naszykowałam chociaz tyle rozrywki 😁
moja dziś prawie w ogóle nie spała 😮
i mi tu daduje i ryczy na przemian jak się najem to kąpiel szykuję i kładem spać może się uda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i kiedyś pisałam że jej się udało stanąć na kolanach
no too dziś już stała z 50 razy i śmiesznie wtedy wygląda jak kotek taka garbata 😁
oki dobranoc mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zamiast kabla to paczkę ręczników papierowych.... 😜

Niedawno dałam jej biszkopta, dużego okrągłego, na sekundę czy dwie spuściłam ją z oka a potem ona się dziwnie na mnie patrzy.
Przedziwnie. Aż mnie dreszcze przelazły.
A potem się zastanawiam gdzie biszkopt.
Ta całego wsadziła do buzi i jej się do podniebienia przykleił.
Ale się zaczęła drzeć 😜
Zła matka ze mnie bo zamiast pomóc to nie mogłam się opanować ze śmiechu, taką śmieszną minę zrobiła. Oczywiście jak mi przeszło to go wyskrobałam ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...