Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny szukam jakiejs taniej dobrej sprawdzonej parasolki. takiej zeby miala male wymiary po zlozeniu i wlazla do mojego małega autka-tico bez problemu ale zeby miala rozkladane oparcie. na oku mam xlandera xs za ok 330zl (niemam jak podac linka bo pisze z tel.kom)
co polecacie i co sadzicie o tym x-landerze?
dodam ze wiekszy kosz na zakupy bylby duzym plusem.
A jakie Wy macie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelina - jeszcze mu nie obniżyliście materaca w łóżeczku? Nie boisz się że Ci wypadnie? 😮

w dzien w nim chwile siedzi pod nadzorem a w nocy z nami spi ☺️

Mimo wszystko, przecież wystarczy sekunda i wyląduje na ziemi, ja bym nie ryzykowała 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelina - jeszcze mu nie obniżyliście materaca w łóżeczku? Nie boisz się że Ci wypadnie? 😮

w dzien w nim chwile siedzi pod nadzorem a w nocy z nami spi ☺️

Mimo wszystko, przecież wystarczy sekunda i wyląduje na ziemi, ja bym nie ryzykowała 🤔


Popieram! święte słowa! obniżenie nic nie kosztuje a chwila nieuwagi może kosztować zdrowie i życie naszych skarbów! Warto ryzykować? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Dziewczyny szukam jakiejs taniej dobrej sprawdzonej parasolki. takiej zeby miala male wymiary po zlozeniu i wlazla do mojego małega autka-tico bez problemu ale zeby miala rozkladane oparcie. na oku mam xlandera xs za ok 330zl (niemam jak podac linka bo pisze z tel.kom)
co polecacie i co sadzicie o tym x-landerze?
dodam ze wiekszy kosz na zakupy bylby duzym plusem.
A jakie Wy macie??

Ja się na parasolkach nie znam więc nie doradzę, korzystam z dużej spacerówki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelina - jeszcze mu nie obniżyliście materaca w łóżeczku? Nie boisz się że Ci wypadnie? 😮

w dzien w nim chwile siedzi pod nadzorem a w nocy z nami spi ☺️

Mimo wszystko, przecież wystarczy sekunda i wyląduje na ziemi, ja bym nie ryzykowała 🤔


Popieram! święte słowa! obniżenie nic nie kosztuje a chwila nieuwagi może kosztować zdrowie i życie naszych skarbów! Warto ryzykować? 😞

nie warto...nawet dzis mowiłam ze trzeba je obuscic ...ale jak grochem o sciane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleźia no ja tez mam duze spacerówki na codzien ale czesto jest tak ze zostaje sama z dzieckiem a musze gdzies jechac i zalatwic sprawy a mamy juz fotelik taki dla starszaka ze niewyciagamy z auta wiec musze miec jakas parasolke ktora wrzuce gdziec do bagaznika lub za fotel z tylu ibede mogla wozic mojego brzdaca po wyciagnieciu z auta a nie nosic na rekach przez pol miasta bo to niemozliwe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brachti ale to jest spacerowka typu parasolka??

Ewelina z facetami to tak juz wiekszosci jest-grochem o sciane 😞 moj to samo-musze opierdolic i czarne scenariusze przedstawiac zeby doszlo po paru dniach do niego.
Teraz mojego chlopa od tygodnia prosze zeby zmienil strony w lozeczku tak zeby mala niemiala wyjscia ze szczebelkami w strone pokoju tylko w strone sciany bo wiesz co ta gałganica mi robi? stoi trzymajac sie za szczebelki ktore sie wyciaga i skacze tak mocno ze juz raz jej sie udalo wyrwac prawie szczebelek. Dobrze ze zauwazylam ze wyskoczyl z rantu a nie caly bo tak to by zobaczyla ze cos jej sie nowego udaje i by bardziej kombinowala a do tego chwila nieuwagi jak przy tech barierkach i dziecko moze wypasc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Brachti ale to jest spacerowka typu parasolka??

Ewelina z facetami to tak juz wiekszosci jest-grochem o sciane 😞 moj to samo-musze opierdolic i czarne scenariusze przedstawiac zeby doszlo po paru dniach do niego.
Teraz mojego chlopa od tygodnia prosze zeby zmienil strony w lozeczku tak zeby mala niemiala wyjscia ze szczebelkami w strone pokoju tylko w strone sciany bo wiesz co ta gałganica mi robi? stoi trzymajac sie za szczebelki ktore sie wyciaga i skacze tak mocno ze juz raz jej sie udalo wyrwac prawie szczebelek. Dobrze ze zauwazylam ze wyskoczyl z rantu a nie caly bo tak to by zobaczyla ze cos jej sie nowego udaje i by bardziej kombinowala a do tego chwila nieuwagi jak przy tech barierkach i dziecko moze wypasc 😞

no tak z tymi dziecmi to nigdy nic nie wiadomo ale opusci jak jeszcze troche sie nagadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
ach tam dziewczyny marudzicie - ja tam niewiele mysląc sama opuściłam łóżeczko 😉

Ja nie będę chłopa wyręczać, bo po co on by mi wtedy był potrzebny? 😉
Zresztą ja nic mówić nie musiałam, w dniu kiedy zobaczył jak Lenka wstaje sama, zabarykadował się z narzędziami w pokoju i zanim się obejrzałam materac był już na najniższym poziomie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dobra mamuśki, ja się ewakuuję do wyrka 🙂
Dobranoc

ps. Kasia pisała że nie może się synciem nacieszyć i że jej z rąk nie schodzi 😉


a właśnie, zabiera Witka do domu, czy zostaje jeszcze u babci?? bo mi umknęło

Z tego co mi wiadomo to na cały styczeń zostaje u babci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
niksssa napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dobra mamuśki, ja się ewakuuję do wyrka 🙂
Dobranoc

ps. Kasia pisała że nie może się synciem nacieszyć i że jej z rąk nie schodzi 😉


a właśnie, zabiera Witka do domu, czy zostaje jeszcze u babci?? bo mi umknęło


Z tego co mi wiadomo to na cały styczeń zostaje u babci

biedna 🥴 ale chociaz sie naciesza soba przez te pare dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja byłam na wiejskiej potupance ( ale z zmoimi prostakami już więcej nie jadę 😠 😠 😠 )
ale ile wspomnień odżyło i w ogóle z kim ja nie tańczyłam
ehhhh 😞
chciałabym znowu mieć te 15 lat 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...