Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Jutro jedziemy na obiad do rodziców S. - jak ja to WYTRZYMIE? 🤪
Oni będą jedli a ja ślinotok 🤢

też se zjesz 😁 albo weź ze sobą jabłka (ja tak kiedyś zrobiłam, jak poszłam do koleżanki i się nimi objadłam.. ale nie wytrzymałam i oprócz tego zjadłam wszystkie pyszności które były 😁) :d
A strona bedzie chyba dzisiaj, a jak nie dzisiaj to jutro.. teraz mój luby śpi sobie 😮 będę go budziła lada moment
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEST 😮 😮 😮 😮 😮
ja Linomagu i tylko tego używam jak coś sie czerwieni 😉
Magda ja o usypianiu się nie wypowiadam moja budzi się juz po 20-30 minutach od zaśnięcia( zasypia około 22.30) i potem tak co pół godz do 8.00 rano
czasem w ogóle nie zasypiam bo kiedy ??? 🥴
teraz już ledwo na gały patrze ale może się uda że dziś będę spała w drugim pokoju i P. wrobię w tą noc 😁
ale się kurwa obżarłam - a geś pierwsza klasa - trochę łykowata ale przynajmniej jakiś smak ma a nie to co gówno ( czyt. kurczaki ze sklepu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Jutro jedziemy na obiad do rodziców S. - jak ja to WYTRZYMIE? 🤪
Oni będą jedli a ja ślinotok 🤢

też se zjesz 😁 albo weź ze sobą jabłka (ja tak kiedyś zrobiłam, jak poszłam do koleżanki i się nimi objadłam.. ale nie wytrzymałam i oprócz tego zjadłam wszystkie pyszności które były 😁) :d
A strona bedzie chyba dzisiaj, a jak nie dzisiaj to jutro.. teraz mój luby śpi sobie 😮 będę go budziła lada moment

Nie, no nie jest tak że nic nie jem bo to bez sensu. Zjem pewnie ziemniaczków z surówką i tyle. W zasadzie to obiad urodzinowy teścia to nie wiem czy coś specjalnego będzie czy tylko obiad a potem kolacja. Tak czy inaczej będę patrzeć 🤢 Ale nie chce się poddawać bo już jestem 1 kg lżejsza, najgorsze te boczki i tłuszczyk na brzuchu, tego się pozbyć będzie ciężko dziadostwa 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak ja się cieszę, że nasze nocki jakoś się unormowały i wreszcie sie wysypiam 🙂 a kiedys to mialam tez 30 pobudek i ze dwa rozbudzenia na jakies 2 godziny 😮 psychicznie tez juz nie dawalam rady..
Ola to Ty nic nie jesz? 🙂 mowilas, ze jesz jeden posilek, ktory przypada na obiad 😁 wiec zjesz sobie 😉
Kasia-aisak dużo zdrówka, szczęścia i pociechy z Liweczki 🙂 100 lat kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
jak ja się cieszę, że nasze nocki jakoś się unormowały i wreszcie sie wysypiam 🙂 a kiedys to mialam tez 30 pobudek i ze dwa rozbudzenia na jakies 2 godziny 😮 psychicznie tez juz nie dawalam rady..
Ola to Ty nic nie jesz? 🙂 mowilas, ze jesz jeden posilek, ktory przypada na obiad 😁 wiec zjesz sobie 😉
Kasia-aisak dużo zdrówka, szczęścia i pociechy z Liweczki 🙂 100 lat kochana 😘

Ja nie mówiłam że nic nie jem, pisałam że jeden posiłek mi odpada bo nie daję się rady w czasie że śniadaniem wyrobić i że nie zjadam tym samym 1200 kalorii, skąd Ty takie info wytrzasnęłaś? 😮

Magda - aj kil ju, właśnie się mój grzdyl obudził i jest gotowa do zabawy, jeszcze ją S. próbuje uspać ale nie wiem co z tego będzie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
jestem
przepraszam ale nie jestem w stanie doczytac 40 stron ;(
1 dzien mnie nie bylo i tule zescie napisaly 🙂

WSzystkiego dobrego dla HElenki... spoznione ale szczere-DUZO ZDROWKA!! ktos jeszcze wczoraj i dzis mial miesiecznice swoje?? Moja bedzie miec za 2 dni... Boze jak ten czas leci dopiero co 9 miesiecy ciazy minelo, teraz kolejne 9 z bobasem juz na tym swiecie...

Raczek moze kiedys wybierzemy sie razem na jakis spacer co? bywasz w parku grabiszynskim?

Ewelina padlam jak uslyszalam ta mala z linka i jej wypowiedz... wiesz co szczerze to tak sobie wyopbrazam swoja corcie 😁 ja tyle gadam ze moze ona tez taka gadula bedzie 😉

Jak ktos mnie o co s pytal to prosze o powtorzenie bo nie doczytalam waszych 40stron-przepraszam raz jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice dobre jest jeszcze np co to jest mężczyzna albo co to jest rozwód 🤪 😁 😁 😁 😜
mój śpi od godz i ja też uciekam spac bo oby nie ale pewnie czeka mnie pobudka w nocy do niego mam 3 dni aby znów go przestawić spać normalnie a nie jak od 4 dni od 2 w nocy u nas w łóżku 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 😁
Nie wierzę mój post w końcu pierwszy 😁

A ten linomag to maść czy krem???


Wczoraj coś mi zaszkodziło i bełtałam jak głupia, a moja mamejszyn oczywiście musiała przeprowadzić wywiad środowiskowy i jeszcze ojcu powiedziała. Jakby se rzygnąć w domu nie można było.... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pobilam rekord
zasnęłam o 4.30 😮 😮 🤔 😲
i zeby nie było, dziecko (w miare) spało. ledwie na oczy patrze. 🤢 🤢

i młody mi gorączki dostał. i teraz głupia jestem juz bo nie wiem czy wczoraj cos podłapał w przychodni czy to od zębów. kurrrrrrrrrrwa. szlag by to trafił.

aha, dzień dobry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,

chcę się pochwalić, że i moja mała dołącza do grona raczkujących,
ma na to swój ciekawy sposób. Zobaczcie 😁

http://www.youtube.com/watch?v=Idb3zf70QFI&feature=youtu.be

ja zasnęłam dopiero po 3 nad ranem. i nie przez dziecię, bo w końcu spało jako tako.
spało, do 4.30.. i do godz. 7.30 pobudki co 10 minut.

chce mi się kawy i nic więcej.
wyjdę z nią dziś na spacer, bo zjechała się rodzina z Niemiec z trójką dzieciaków..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...