Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kurcze a mi się brzuszek od kilku dni na kompie nie otwiera i nie wiem o co chodzi, ale przez to nie zobaczyłam filmiku Wioli i Klaudii też nie zobaczę bo na tel. Nie mogę otworzyć linku z poczty brzuszkowej.

Ola, Maks jak miał 2 lata to połknął 5 gr. i dopiero trzeciego dnia wykopsał, więc nie stresuj się jak w pierwszej kupce tego plastiku nie będzie.

A ja rozłożyłam matę żeby ją sfotografować i wystawić na allegro a Gabryś tak ją maltretuje, że nie wiem czy będzie co sprzedawać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Lena od kilku dni zgrzyta zębami, wiem że Wasze dzieci też, ale ona ma tylko 2 dolne jedynki i zabijcie mnie - nie wiem jak ona to robi 😮
S. aż jej do buzi zaglądał bo to przecież niemożliwe 😁

z tego co pamiętam to Matylda pisała, że LENA mając tylko dolne jedynki też zgrzytała... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Lena od kilku dni zgrzyta zębami, wiem że Wasze dzieci też, ale ona ma tylko 2 dolne jedynki i zabijcie mnie - nie wiem jak ona to robi 😮
S. aż jej do buzi zaglądał bo to przecież niemożliwe 😁

z tego co pamiętam to Matylda pisała, że LENA mając tylko dolne jedynki też zgrzytała... 😮

Nie pamiętam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 😁alexia_79 napisał(a):
Lena od kilku dni zgrzyta zębami, wiem że Wasze dzieci też, ale ona ma tylko 2 dolne jedynki i zabijcie mnie - nie wiem jak ona to robi 😮
S. aż jej do buzi zaglądał bo to przecież niemożliwe 😁
[/quot]

😮 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny rozglądam się za strojem dla małego na chrzciny... nie chce kupowac typowego garniaka, nie podobaja mi sie 🤢 myślicie ze cos takiego sie nada??
http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Niemowl%C4%99ta//Kolekcja/Sukienki,%20stroje%20&%20zestawy/73593/1
http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Niemowl%C4%99ta//Kolekcja/Sukienki,%20stroje%20&%20zestawy/73588/1
ten pierwszy mi sie bardziej podoba ale drugi chyba bardziej elegancki jest... 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
tynka83 napisał(a):


Ola, Maks jak miał 2 lata to połknął 5 gr. i dopiero trzeciego dnia wykopsał, więc nie stresuj się jak w pierwszej kupce tego plastiku nie będzie.


🥴 🤔


Dziwne, że po 3 dniach? Ja właśnie nie wiem, ale też już się zastanawiałam czy już do lekarza nie jechać i w końcu zrobił. A tak wogóle to G. też też potrafi wykopsać banana którego jadł 2 dni wczesniej, ale może u Lenki szybciej to nastąpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ok. uciekam robic obiad bo maz wrocil z pracy i do tego ssak tez glodny i tez trzeba obiad zrobic 🥴

Klaudia maly nieziemski i superasny a konic git-chyba tez kupie 😉
Kasia mala sliczna blondyneczka a te oczy... ☺️

Nikolina ja bym nie kupila ani jednego ani drigiego bo jak dla mnie stroj nie musi byc "zajebisty" ale ladny skromny i przedewszystkim BIALY/JASNY a nie granatowy czy szaro-czarny. To moje zdanie.
Ja mala na chcrzest ubralam w zwykle biale rajstopki za 5zl z wyprzedazyi biala sukieneczke za 19zl z 5-10-15 i tyle bylo stoju "bialego i pod to biale body z dlugim rekawem. Bylo bialo, elegancko i niedrogo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jakoś nie jestem napalona na białe-jasne stroje dla niego bo przewiduje ze w okolicach wielkanocy (jak chce chrzcić) to już bedzie prawie chodzil pewnie wiec brzydko mówiąc - upeprzy sie zanim sie skonczy sama uroczystość w kościele, a gdzie tu jeszcze "prezentowac się" na jakimś obiedzie. poza tym chciałabym coś takiego żeby nie było tylko "na raz", jeszcze wesele mam za 3tyg. wiec moglabym go w to samo odstroić. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikola oba są fajne, ale na chrzciny to chyba rzeczywiście lepiej ten drugi. Mój co prawda miał garnitur ecru ale nie mogłam wtedy nic innego znaleźć, gdybym miała do wyboru to chyba bym się zdecydowała na coś takiego jak Ty bo przynajmniej można to jeszcze później gdzieś założyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Nissa moj byl w koncu ubrany w rurki granqatowe z ZARY chyba 80 zl i koszula biala tez zary chyba 40 zl , bylo goraco to bez skarpet
'Ja osobiscie nienawidzxe garniturow , bo sa dla mnie kiczowate...

no właśnie mój też miał sztruksy beżowe i koszulę z zary. I później jeszcze zakładałam te ciuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...