Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Nikolina co za cudna sytuacja! Ja to bym chciała, żeby ten mój oszołom (czyt. psiak) chciał się bawić z młodym. A ten spierdziela. Tylko, że on w gorszej sytuacji niż Nikita, bo ma długie włosy 😁


Yorki tak mają 😁 😁 u mojej mamy sa 2 suki, zadna do dziecka nie podejdzie, a tak mniejsza do tej pory dostaje białej gorączki nawet jak Julka przychodzi. Większa raz się dała "pogłaskać" Szymkowi i tez myślę że przez nastepne pare lat sie do dziecka nie zbliży 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikola - ale ekstra ten twój Szymuś 🙂 A psinkę masz prze kochaną. My na wiosnę planujemy zaopatrzyć się w szczeniaka owczarka niemieckiego żeby mała sobie rosła razem z nim. A pies do pilnowania domu zawsze się przyda.

Klaudia - Kacper jest zajefajny, Buja się jak prawdziwy kowboj na swoim koniku. BTW gdzie nabyłaś takiego konika??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Nikola - ale ekstra ten twój Szymuś 🙂 A psinkę masz prze kochaną. My na wiosnę planujemy zaopatrzyć się w szczeniaka owczarka niemieckiego żeby mała sobie rosła razem z nim. A pies do pilnowania domu zawsze się przyda.

Klaudia - Kacper jest zajefajny, Buja się jak prawdziwy kowboj na swoim koniku. BTW gdzie nabyłaś takiego konika??

Konika oddała nam sąsiadka, ale Ola wstawiała link i w necie można kupić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra, ciasto wyszło super, dałam jedno jajko, ale przez ciepła wodę i olej jest takie bardzo plastyczne. Tylko tyle farszu mam że chyba zamrożę, zrobiłam dla nas na jutro 30 sztuk i styka. Najwyżej rozmrożę za jakiś czas i krokietów nasmażę oo 🙂

Wioluś - ja pytałam ile jajek dajecie a nie czy dajecie 😁 No ale już za późno...
A tu masz linka do konika - ja też kupuję jutro, to najtańszy jaki znalazłam (chciałam w różu albo fiolecie 😉 )

http://allegro.pl/little-tikes-konik-bujak-kon-na-biegunach-4-kolory-i2078990078.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja daje jedno jajko 🙂

Klaudia , chce filmik na priv

A my nigdy zwierzecia (czytaj psa, kota) nie bedziemy miec.
Po 1) zwierze byloby biedne z nami, za duzo spontanicznych wyjazdow mamy. Czasami w ciagu pol godziny jdziemy na drugi konic Polski. I nie bedziemy mieli z kim zostawic a brac zwierzaka to dla mnie bez sensu
Po 2) Obowiazek , a to nie zabawka
po 3) wkurza mne jakakolwiek sirsc na ubraniach
po 4) zapach. Niestety go wyczuwam
po 5) alergia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 🙂
dziekujemy za życzenia 😘 Wojtuś zafundował nam dzisiaj niespodziankę urodzinową: stawia już swoje pierwsze kroczki 🤪 jak to śmiechowo wygląda 😁 tak jakby się zapomina i kroka stawia 🙂 i zaraz dalej na czworaka 😉

Klaudia i Nikola proszę filmiki na skrzynkę brzuszkową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dobra, ciasto wyszło super, dałam jedno jajko, ale przez ciepła wodę i olej jest takie bardzo plastyczne. Tylko tyle farszu mam że chyba zamrożę, zrobiłam dla nas na jutro 30 sztuk i styka. Najwyżej rozmrożę za jakiś czas i krokietów nasmażę oo 🙂

Wioluś - ja pytałam ile jajek dajecie a nie czy dajecie 😁 No ale już za późno...
A tu masz linka do konika - ja też kupuję jutro, to najtańszy jaki znalazłam (chciałam w różu albo fiolecie 😉 )

http://allegro.pl/little-tikes-konik-bujak-kon-na-biegunach-4-kolory-i2078990078.html


Ola juz pisalam ostatnio jak tez wstawialas tego linka ze to niejest najtanszy 😉 bo owszem kosztuje 50zl ale niemaja odbiorow osobistych i musisz zaplacic 20zl za przesylke (bez 2 groszy) a w baby maxx masz za 65zl takze jezeli ktos ma w swoim miescie baby maxxa niedaleko to bedzie miec takiego konika 5zl taniej 🙂

ide karmic ssaka i spac.
cos sie dziwnie czuje 🤢
Dobranoc babki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Asia, gratuluje Wojtkowi! Dzielny chlopczyk

I Aj glupol ze mnie Dla Wojtusia, przystpjniaka naszego zdroweczka i radosci na kazdy dzien

chodzi 🤪 🤪

dziękujemy bardzo 😘 no wiesz, chodzeniem tego na razie nie można nazwac 😁 pierwsze samodzielne kroczki stawia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dobra, ciasto wyszło super, dałam jedno jajko, ale przez ciepła wodę i olej jest takie bardzo plastyczne. Tylko tyle farszu mam że chyba zamrożę, zrobiłam dla nas na jutro 30 sztuk i styka. Najwyżej rozmrożę za jakiś czas i krokietów nasmażę oo 🙂

Wioluś - ja pytałam ile jajek dajecie a nie czy dajecie 😁 No ale już za późno...
A tu masz linka do konika - ja też kupuję jutro, to najtańszy jaki znalazłam (chciałam w różu albo fiolecie 😉 )

http://allegro.pl/little-tikes-konik-bujak-kon-na-biegunach-4-kolory-i2078990078.html


Ola juz pisalam ostatnio jak tez wstawialas tego linka ze to niejest najtanszy 😉 bo owszem kosztuje 50zl ale niemaja odbiorow osobistych i musisz zaplacic 20zl za przesylke (bez 2 groszy) a w baby maxx masz za 65zl takze jezeli ktos ma w swoim miescie baby maxxa niedaleko to bedzie miec takiego konika 5zl taniej 🙂

ide karmic ssaka i spac.
cos sie dziwnie czuje 🤢
Dobranoc babki.

🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...