Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dagi ja wczoraj dwa razy oglądałam Neliczkę, raz z mężem i potem jeszcze raz sama bo po prostu jestem zauroczona nią ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Mąż był w szoku że jest taka szybka, zwinna i te "tan tany" po porostu rewelacja 😁
a mężulek twój ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ och ach, zawsze marzyłam o czarnoskórym mężczyźnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zobaczcie jaki strój Maks będzie miał na balu karnawałowym
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/56386661213894833637.jpg[/IMG][/URL]
tutaj nawet Gabryś się załapał 🙂
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/15481632500400272607.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
Emilka świetna, i Twoja uroda też mi się podoba, taka oryginalna ☺️


Kochana a prosze cie ja siebie nie lubie twarz jeszcze zniosze ale reszte mam zniszczona przed ciaza wazylam 40 kg w dniu porodu 80 nie mogli mi cukrzycy wykryc dopiero jak w 8 mies mi z tetnicy porali krew dopiero wyszlo ze mam puchlam na potege. Obecnie waze 60 ale nic nie widac rostepy mega brzuch na tych zdjeciach mam pas ciazowy i oczywiscie mega brzuch wciagniety 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WYWALIŁO MNIE CHYBA ZE 30 RAZY 😠 😠 😠 😠 😠
Boże jaki człowiek jest ograniczony jak wody nie ma ( i nie tylko z tego powodu 😁 ) - nie mogę nic zrobić i mineralka się kończy - najgorsza ta kupa w sedesie ☺️
Tynka lubię Cię na prawdę - miałam być wczoraj w Lub, ale ze względu na Foxa nie byłam , przyjadę na początku marca będę na UMC- esie i na Narutowicza - moża uda nam sie spotkać jak będziesz chciała 😉
AGATA fotki super pokaż jeszcze coś najaktualniejszego i Ciebie też chcem zobaczyć 😉
Dagi jak będem w mieście to odpowiem na zaproszenie bo tutaj się nie da 😞
i dalej ponawiam prośbę POTRZEBUJE 4 ZNAJOMYCH NA FARMVILLE
mhm co jeszcze
TAK LENA to córunia tatunia- aż mnie to przeraża - nie pozwala mi nawet na nią krzyknąć ☺️ kto by myślał 😁 na mnie morde drze cały czas 😁 😁
jeju nie wiem co jeszcze miałam napisać - zapomniałam
wiem że od dwóch godzin ładuje mi się film i mam 10 % 😠 😠 😠 😠
to tyle będę w nocy albo jutro 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka slicznotka i te oczka!!!! ogromne migdalowe oczka 🙂 piekna 🙂 🙂

Dziekuje dziewczyny, ja tez jestem zauroczona i Neliczka no i wlasnym mezem takze 😉

A z tym pomaganiem, no coz....moze nie do konca tak jak napisalam, ale sie zdaza ze obcy sa bardziej chetni do pmocy niz blizsi znajomi niestety.....
no ale Olciu, ty wiesz co ja mialam na mysli 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miley napisał(a):
tynka83 napisał(a):
Emilka świetna, i Twoja uroda też mi się podoba, taka oryginalna ☺️


Kochana a prosze cie ja siebie nie lubie twarz jeszcze zniosze ale reszte mam zniszczona przed ciaza wazylam 40 kg w dniu porodu 80 nie mogli mi cukrzycy wykryc dopiero jak w 8 mies mi z tetnicy porali krew dopiero wyszlo ze mam puchlam na potege. Obecnie waze 60 ale nic nie widac rostepy mega brzuch na tych zdjeciach mam pas ciazowy i oczywiscie mega brzuch wciagniety 🤪



uuuu 40 kg nieźle, ja w pierwszej ciąży 22 przytyłam a w drugiej 17, pewnie wrócisz do swojej wagi jak już 20 kg zrzuciłaś, trzeci raz zapytam 😉 w którym szpitalu rodziłaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mialam znieczulenie w kregoslup i to najgorsze co moglam wybrac teraz chwile posiedze skulona koniec kregoslupa potem nie czuje boli jak by ktos go lamal tragedia po prostu no i nie moge zrzucic tych kg 60 waze ale nic nie widac tragedia a ciezko mi z ta nadwage mecze sie jak nie powiem co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A gdzie wy sie spotykacie ??


Nie wiem czy moge wam sie tu wyzalic no ale nie mam przyjaciol odwrocili sie jak tylko sie dowiedzieli o mojej ciazy.. Obecnie mieszkam 150 km od rodziny a tu mieszkam od nie dawna nikogo nie znam wiec ciezko jest ;((( nie miec zadnej kolezanki tylko na codzien ciagle maz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
Miley napisał(a):
tynka83 ja rodzilam w Lublinie na Jaczewskiego


Aha to ja w tym szpitalu JESZCZE nie miałam przyjemności 😁


Powiem ci ze ja jestem zadowolona anestozjolog ktory dawal mi znieczulenie w kregoslup na sali robawial mnie przez caly czas w trakcie operacji ze nawet nie wiedzialam kiedy mi mala wyjeli pyta sie mnie jak dawal znieczulenie czy boli czy cos sie dzieje a ja mu mowie ze goroco mi sie robi a on do mnie bo ja taki goracy. No mialam tylko skrzepy musieli to zatamowac wiec mala najpierw mezowi pokazali potem mi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...