Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tak sie zastanawiam czy zalozyc nk ehh ale jak zaloze wstawie zjdecia to zaraz starzy znajomi beda podgladac i gadac jaka to gruba jestem juz tak mialam ze do mojej mamy do pracy przychodzily babki i gadaly taka mloda corke ma a juz ma dziecko i jak gruba sie zrobila to na prawde boli 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Miley napisał(a):
gizelda napisał(a):
Dagi_ napisał(a):
caly czas nie masz wody???

nie mam od wczoraj od 19.00
o stercie naczyn nie wspomnę P. miał je pozmywać 😠 😠 😠


Współczuje, ja nie mialam kiedys pol dnia wody myslalam ze oszaleje wiec rozumiem cie.
A moj ma syf w kuchni i dzis nie ma obiadu za to jak mnie wczoraj potraktowal.. do mnie ze on pracuje a ja mam sie domem zajmowac nic mi przy malej nie pomaga ehh.. Emi cos ostatnio w nocy nie spi dzis wstawalam do niej co pol godziny poprosilam go zeby raz wstal do niej to on wydarl sie na mnie ze nie bo on ma do pracy. Wiec powiedzialam koniec skoro ja jestem taka zla to koniec z przytulaniem i od dzis robic obiadki prac sprzatac bedzie sobie sam.

j anie mam z tym problemu 😁
nie stołuje się u mnie, pierze, zmywa , sprząta
no po prostu mam cud męża 😉
dobrze że go widzę 20 godzin w tygodniu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Agata-Twoja Emi jest cudowna 🙂 fajne zdjecia 🙂


Dziękuje musze jej jakies zdjecia porobic 😉 I tak sie zastanawiam jaki jej tort na roczek zamowic na chrzest miala w ksztalcie smoczka tyle ze chrzciny robilismy u moich rodzicow a teraz robimy u nas w domu i nie wiem w jakim ksztalcie musze tu jakas dobra cukiernie znalezc bo tu w Deblinie nic prawie nie ma zeby cos dostac trzeba 5 km jechac do miasta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda zazdroszcze ja bym tylko chciala ze jak moj M je to zeby sprzatnal po sobie chociaz brudne naczynia do zlewu a brudne ciuchy do kosza z brudami no wiecej nie wymagam bo co z tego ze ja nagotuje posprzatam mieszkanie na blysk jak on przyjdzie zje przebierze sie cos tam porobi i zaraz znow mieszkanie do ogarniecia nie ma dnia by ten dom lsnil dobija mnie to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Pozdrowienia od Kasi Tutliputli przekazuję 🙂


o dzięujemyyyyy 😘 😘 😘
Co tam u nich, jak Wituś, są już razem w Warszawie???????????

OGÓLNIE ok, Wituś już w Wawie 🙂 Nie wiem co mogę napisać dlatego lepiej żeby każda ją na FB zapytała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Mati wiesz miałam podobny fotelik dla Jasia, ale już dawno stoi w piwnicy z racji wagi Jasia 🙂
Zazdroszczę Wam ja Małemu nie zrobię kitek 😞

no my tego używamy od 6go tygodnia
teraz już prawie dotyka pupą do podłogi ale tylko w tym mogę ją zamknąc na chwilę i np podłożyć w piecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
aisak napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Pozdrowienia od Kasi Tutliputli przekazuję 🙂


o dzięujemyyyyy 😘 😘 😘
Co tam u nich, jak Wituś, są już razem w Warszawie???????????

OGÓLNIE ok, Wituś już w Wawie 🙂 Nie wiem co mogę napisać dlatego lepiej żeby każda ją na FB zapytała 😉


Olu ja nie mam FB 🤨 no nic to pozdrów ją serdecznie i życzę żeby im się wszystko dobrze ułożyło 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miley nie przejmuj się z czasem schudniesz. Czasem to trwa miesiące a czasem lata, takie uroki kobiecego ciała, a znajomymi się nie przejmuj są jeszcze nie dość dojrzali by zrozumieć niektóre sprawy. 🙂

Dzięki, że Witold jest już przy Mamie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Mati wiesz miałam podobny fotelik dla Jasia, ale już dawno stoi w piwnicy z racji wagi Jasia 🙂
Zazdroszczę Wam ja Małemu nie zrobię kitek 😞

no my tego używamy od 6go tygodnia
teraz już prawie dotyka pupą do podłogi ale tylko w tym mogę ją zamknąc na chwilę i np podłożyć w piecu


Mój nie da się już położyć do fotelika ani nic z podobnych rzeczy, jeśli już muszę zostawić go na chwilę to jedynie łóżeczko! A Mati ja wody ostatnio na studiach nie miałam. Jak człowiek w takich sytuacjach docenia posiadanie bieżącej wody... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...