Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
aisak napisał(a):
dobryyyyyyyy
ja już w pracy
nie ma żadnej info. o Nici 😞


No nic nie ma póki co.
Jejku już w pracy, jak Ty dostarłaś dziewczyno, bo u mnie jest mega dużo śniegu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Autem dotarłam 😁
ale wpierw musiałam z niego toneeeeeee śniegu zwalić 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Aisak jak Liwia ??

dużo lepiej, dziękuję
wczoraj byłyśmy na kontroli, oskrzela czyste, tylko wydzielinę jeszcze odkrztusza
ale tak jak reszt dziewczyny mamy problem ze skórą, ja już nie wiem czy to uczulenie, czy faktycznie delikatna skóra, ale Liwka nie ma skóry ja przysłowiowy niemowlak 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
marinka napisał(a):
Aisak jak Liwia ??

dużo lepiej, dziękuję
wczoraj byłyśmy na kontroli, oskrzela czyste, tylko wydzielinę jeszcze odkrztusza
ale tak jak reszt dziewczyny mamy problem ze skórą, ja już nie wiem czy to uczulenie, czy faktycznie delikatna skóra, ale Liwka nie ma skóry ja przysłowiowy niemowlak 🥴 🥴


ojej 😞 Bidulka...
a w balneum kapalas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
aisak napisał(a):
marinka napisał(a):
Aisak jak Liwia ??

dużo lepiej, dziękuję
wczoraj byłyśmy na kontroli, oskrzela czyste, tylko wydzielinę jeszcze odkrztusza
ale tak jak reszt dziewczyny mamy problem ze skórą, ja już nie wiem czy to uczulenie, czy faktycznie delikatna skóra, ale Liwka nie ma skóry ja przysłowiowy niemowlak 🥴 🥴


ojej 😞 Bidulka...
a w balneum kapalas?

w balneum nie, ale mamy płyn do kąpieli z oliwką skarb matki,
widzę że chyba bedzie trzeba zmienić
tylko że Liwia ma zmiany atopowe 🤢
Ania pokazywała balsam do skóry atopowe, drogi, ale chyba spróbujemy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeju weźcie nie piszcie o tym śniegu bo do mnie jeszcze nie dotarł 😮
ale ma być a ja jutro z LENIEM wracam do domu a mam taką trasę że przy tym wietrze mogę utknąć w zaspie 🤢 ( o 6.10 byłam na fajce to myślałam że mi łeb urwie )
Nina- Natka ja już dawno miałam ci coś napisać ale jakoś się wstydziałam ☺️
dziś mam pzed wyjazdem mnóstwo roboty i jeszcze na mega zakupy muszę iść bo w mieście będę dopiero za miesiąc i jeszcze mam imprezę w niedzielę - robiłam wszystko żeby się wyplątać ale się nie da i jeszcze prezent muszę kupić 😠

a ja jednak wczoraj dostałam storczyka 🤢 albo raczej znalazłam bo jak P. wrócił (nie wiadomo skąd) to przyniósł i dziś znalazłam ale po pierwsze kwiatków nie lubię tj tych w doniczce , a po drugie musze go teraz taszczyć ze sobą bo tu nikogo nie będzie przez miesiąc , a po trzecie jest paskudny , już czysty biały byłby lepszy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
marinka napisał(a):
aisak napisał(a):
marinka napisał(a):
Aisak jak Liwia ??

dużo lepiej, dziękuję
wczoraj byłyśmy na kontroli, oskrzela czyste, tylko wydzielinę jeszcze odkrztusza
ale tak jak reszt dziewczyny mamy problem ze skórą, ja już nie wiem czy to uczulenie, czy faktycznie delikatna skóra, ale Liwka nie ma skóry ja przysłowiowy niemowlak 🥴 🥴


ojej 😞 Bidulka...
a w balneum kapalas?

w balneum nie, ale mamy płyn do kąpieli z oliwką skarb matki,
widzę że chyba bedzie trzeba zmienić
tylko że Liwia ma zmiany atopowe 🤢
Ania pokazywała balsam do skóry atopowe, drogi, ale chyba spróbujemy 🤨

jak to się nazywało co ANIA ma ???????
z resztą wszystkie te kosmetyki z apteki są drogie
my też tak chcieliśmy zaoszczędzić że kąpię ją w jakimś "gównie" ale chyba czas na zmiany 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):

a ja jednak wczoraj dostałam storczyka 🤢 albo raczej znalazłam bo jak P. wrócił (nie wiadomo skąd) to przyniósł i dziś znalazłam ale po pierwsze kwiatków nie lubię tj tych w doniczce , a po drugie musze go teraz taszczyć ze sobą bo tu nikogo nie będzie przez miesiąc , a po trzecie jest paskudny , już czysty biały byłby lepszy 🤢


😁 😁 😁 chop przyniósł kwiatka a tobie nie pasi, nie dobra żona 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Aisak zobacz

http://www.mustela.net.pl/p/1585/MUSTELA-STELATOPIA-Olejek-mleczny-do-kapieli-do-skory-suchej-i-atopowej.html


też drogi 😞
ale tak jak Mati pisze,kupuje badziewie za 10 zł, a potem i tak gorzej na tym wychodzę, bo trzeba kupić kolejne 🤨
muszę iść do apteki i może będą jakieś promocje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
marinka napisał(a):
Aisak zobacz

http://www.mustela.net.pl/p/1585/MUSTELA-STELATOPIA-Olejek-mleczny-do-kapieli-do-skory-suchej-i-atopowej.html


też drogi 😞
ale tak jak Mati pisze,kupuje badziewie za 10 zł, a potem i tak gorzej na tym wychodzę, bo trzeba kupić kolejne 🤨
muszę iść do apteki i może będą jakieś promocje


ja juz dawno to zauwazylam. A tego trzeba naprawde krople i na dlugo starcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Info od Magdy


"(...) długo się zeszło w szpitalu, późno do domu dotarliśmy i nawet smsa nie zauważyłam. Na szczescie jest ok.... mała miala usg i rentgen bo objawy byly niepokojące ale wszysko wyszło ok. Jeszcze musielismy 2 godzimy siedziec w szpitalu bo chcieli ją obserwować. Lekarka na Izbie przyjec powiedziala ze z kazdym uderzeniem czy ciemieniu nalezy zgłaszać się do lekarrza tym bardziej ze jest guz...."

Idę przebierać Lenkę bo mi tu coś pod nosem waniajet 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Info od Magdy


"(...) długo się zeszło w szpitalu, późno do domu dotarliśmy i nawet smsa nie zauważyłam. Na szczescie jest ok.... mała miala usg i rentgen bo objawy byly niepokojące ale wszysko wyszło ok. Jeszcze musielismy 2 godzimy siedziec w szpitalu bo chcieli ją obserwować. Lekarka na Izbie przyjec powiedziala ze z kazdym uderzeniem czy ciemieniu nalezy zgłaszać się do lekarrza tym bardziej ze jest guz...."

Idę przebierać Lenkę bo mi tu coś pod nosem waniajet 🤢


Czyli wszystko dobrze się skończyło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie Marina wolałabym białe storczyki bo ten jakiś taki w ciapki 😮
ale może znajdę mu jakieś lokum

a co do tych kosmetyków to ja muszę coś do kąpieli znaleźć bo do smarowania mam dobry i ten kuźwa 70zł kosztował ale to wielka tuuuuuuuuuuuuuuuuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...