Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Ola, SI !!! są punkty! danke danke! :*

A teraz? Bo znów weszłam.... 😁

neee, ale te punkty to się z opóźnieniem nabijają...

Fryta, jak to? wsadziła rączkę do kontaktu czy jak??


w jadalni był kontakt słabo dokrecony i ona go wyrwala i podejrzewam,że ja pierdolneło:/

mnie jak raz tak łupneło to mi włosy dęba stanęły 😁 jak wtedy po piorunie serio
ale POLA to włsoów nie ma to po czym poznałaś ??? 😉 😉 😉 😉 😉


wyła to patrze a ta przy kontakcie grzebie i nie wime czy ja walneło czy moze jakis kabel draasnał,ale chwilke płakała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Matylda rozumiem - dzięki za odpowiedź.
Generalnie zrozumiałam że ona ma taki "normalne" wypadki a z twojej pierwszej wypowiedzi wynikało zupełnie co innego 🙂

jeju no nie wiem bo ja już nie wiem co jest normalnym upadkiem , ale biorąc pod uwagę to że mam tylko dywan w jednym pokoju to reszta kończy sie na panelach, ścianach , płytkach , szybach
wygląda to źle , bo jak np upada przy mamie to ta się telepie, płacze i wychodzi a dziecko tylko sie takk dziwnie patrzy bo nie wie o co kaman , niektóre wyglądają strasznie to już pisałam że ja to pewnie bym się nie podniosła po niektórych jej glebach a ona nawet nie kwęknie tylko się tak dziwnie patrzy , a no i czeka na brawa ☺️ i wtedy zaczyna się śmiać 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Juz prawie zapakowana 🙂


jem obiadek 🙂 🙂

Tak Matylda, ja przezywam upadki moich dzieci

ale ja nie pytałam czy przeżywacie , bo ja też niby jakoś
tylko pytałam skad wiadomo że to jest jakieś straszne, niebezpieczne , bo ja tego nie wiem i obym nie musiała się dowiadywać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
Juz prawie zapakowana 🙂


jem obiadek 🙂 🙂

Tak Matylda, ja przezywam upadki moich dzieci

Jeszcze tylko siebie w samolot zapakuj i przylatuj do PL 🙂


juz sie pakuje. Juz czuje Moja Polske nosem 🙂 Boze KZ jst moja ojczyzna a ja kocham Polske.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
marinka napisał(a):
Juz prawie zapakowana 🙂


jem obiadek 🙂 🙂

Tak Matylda, ja przezywam upadki moich dzieci

ale ja nie pytałam czy przeżywacie , bo ja też niby jakoś
tylko pytałam skad wiadomo że to jest jakieś straszne, niebezpieczne , bo ja tego nie wiem i obym nie musiała się dowiadywać



ups, widzisz zle zrozumialam. Nie wiem skad... Kurcze jakos widzi sie to, czuje. Hmmm intuicja. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Co do upadkow to mojej sie zdaza jeszcze raz na kilka dni-moze tydzien taki powazniejszy upadek. Wczoraj wieczorem upadla tak ze walnela tylem glowy o podloge i az sie bordowa zrobila i nie mogla oddechu zlapac z 5-8 sekund. Boze jak ja spanikowalam, a przez glowe od razu przeszla mi Mala madzia i to jak mogla sie wtedy czuc jej mama jezeli faktycznie tak bylo 😞 ale wrecznie zlapala ddech i poplakala pare minut i luz. Zauwazylam ze najczesciej jej sie jeszcze taki upadek zdaza jak albo juz jest zmeczona/spiaca pod wieczor i zaczyna sie slaniac na nogach wiec zaczynam procedure kladzenia spac albo jak szaleje i sie wyglupia jak torpeda ze w tym pospiechu cos sie jej nie uda i upadnie.

Aneta mnie kiedys kopnal prad jak wyszlam z pod prysznica z mokra glowa a wtedy niby jest ileskroc mocniejsze udezenie i wiesz co zaczely mi sie rece same zwijac (cos jak u ludzi z haidiego medine) i serce nie rowno pukac i mocno kluc. Na szczescie po jakims czasie minelo i nic wiecej sie nie dzialo, poza tym ze serce mnie bolalo przez tydzien. Z pradem niema zartow zwlaszcza jak w gre wchodzi woda 😞

Co do kremow na AZS to powiem Wam ciekawostke. Moj maz ma powazne AZS nabyte-nie wrodzone wiec nie dziedziczne, ja mam jakies dziwne laty na ramionach od urodzenia mialam 2 mala a w ostatnich miesiacach mam bardzo duzo 😮 sa suche i niewidoczne a po kapieli robia sie czerwone. Ala tez mam mega suche laty-jutro do alergologa idziemy-i czego my nie uzywalismy juz w naszym domu w 3ke. Byly wszystkie emolienty, byly tez oilany atoperale, rozne"bazy" i inne kremy i plyny itp. I nic nie pomagaloo za bardzo a kasa niezla poszla bo te emoilenty masakrycznie drogie. Przedwczoraj kupilam HASCERAL ZA 15ZL I KERMUREN ZA 15ZL pod wplywem rozmowy ze znajoma ze czesto myla lekarze AZS z tym: http://pl.wikipedia.org/wiki/Rogowacenie_mieszkowe
i wiesz co 2 dni i pieknie mi latki miekna, juz sie nie luszcza i jakby delikatniejsze sie zrobily, u Ali tak samo!! takze ja polecam-to kremy bez recepty.

jak mi sie zaraz cos przypomni to dopisze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
Juz prawie zapakowana 🙂


jem obiadek 🙂 🙂

Tak Matylda, ja przezywam upadki moich dzieci

Jeszcze tylko siebie w samolot zapakuj i przylatuj do PL 🙂


juz sie pakuje. Juz czuje Moja Polske nosem 🙂 Boze KZ jst moja ojczyzna a ja kocham Polske.

No to chyba dobrze że się tu tak dobrze czujesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Marinka - szerokiej drogi 🙂



dziekuje Ci Wiola 🙂 😘


Swoją drogą fascynuje mnie twoja historia i to jak się w tej naszej Polsce znalazłaś. Może kiedyś jak będziesz miała czas i ochotę to mi zdradzisz co nieco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
marinka napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Marinka - szerokiej drogi 🙂



dziekuje Ci Wiola 🙂 😘


Swoją drogą fascynuje mnie twoja historia i to jak się w tej naszej Polsce znalazłaś. Może kiedyś jak będziesz miała czas i ochotę to mi zdradzisz co nieco 🙂


też mnie to interesuje i zastanawia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
marinka napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Marinka - szerokiej drogi 🙂



dziekuje Ci Wiola 🙂 😘


Swoją drogą fascynuje mnie twoja historia i to jak się w tej naszej Polsce znalazłaś. Może kiedyś jak będziesz miała czas i ochotę to mi zdradzisz co nieco 🙂


też mnie to interesuje i zastanawia

I ja o tym myślałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Kermuren jest dobry - potwierdzam - on jest do zrogowaciałej skóry i ja go do pięt używam i mam zawsze super mięciutkie, tylko nie wiem czy można go stosować u dzieci bo zawiera mocznik


Nie wiem czy u dzieci mozna ale wlasnie o ten mocznik tu chodzi i o salicylany ktore "naprawiaja" ta zniszczona i sucha skore. Jestem zadowolona z niego , a tyle kremow kupowalam niepotrzebnie, ile kasy poszlo 😞 Wazne ze skutkuje i u mnie i u Ali na nogach i jej latach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
hej
Fajnie że u Nitki już okej u nas też dzisiejsza noc super.
teraz jesteśmy po wizycie i młody zdrowieje nawet leki możemy odstawiać wiec nie rozwinęło się nic większego 🙃 🙃
tylko teraz mnie w kościach łamie 😞ale najważniejsze że dziecko już lepiej

No to super, już się bałam żeby Wam się jakiś rota nie przyplątał 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
marinka napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Marinka - szerokiej drogi 🙂



dziekuje Ci Wiola 🙂 😘


Swoją drogą fascynuje mnie twoja historia i to jak się w tej naszej Polsce znalazłaś. Może kiedyś jak będziesz miała czas i ochotę to mi zdradzisz co nieco 🙂


też mnie to interesuje i zastanawia


Ciesze sie , ze jestem tu.Kocham Polske.
Ale powody z ktorych tu jestem nie sa wesole... Nie chce tu pisac, wybaczcie szczegolow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...