Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
A a zapomniałam , miałam się pochwalić moje skarbusie dziś opanowało włażenie samemu na sofę 😮 tylko nie wiem czy się cieszyć że tak komicznie to wygląda gdy zadziera tak wysoko nogi( kolanko) żeby się wdrapać czy się martwić że będzie trzeba go pilnować 2 razy mocniej aby nie pacną do tyłu z tej sofy 🤔 🤢

U mnie też dziś ta sama akcja 🤢

Spróbujcie nauczyć schodzenia, będzie bezpieczniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Ewelina i Asia- mój pies ma swoje michy w spiżarni (hie hie jak to brzmi) i helce nie pozwalam tam wlazić ale ta zaraza (helka znaczy) jakoś węszy jak drzwi są uchylone i dostaje jakieś turboprzyspieszenie tak pędzi tam 😁

u mnie miseczki stoją na przedpokoju i z drzwiami ten sam myk czasem nie nadążę go złapać i tylko słyszę jak miską wali o podłogę 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
A a zapomniałam , miałam się pochwalić moje skarbusie dziś opanowało włażenie samemu na sofę 😮 tylko nie wiem czy się cieszyć że tak komicznie to wygląda gdy zadziera tak wysoko nogi( kolanko) żeby się wdrapać czy się martwić że będzie trzeba go pilnować 2 razy mocniej aby nie pacną do tyłu z tej sofy 🤔 🤢

U mnie też dziś ta sama akcja 🤢

Spróbujcie nauczyć schodzenia, będzie bezpieczniej

Jeszcze dobrze włazić pchła nie umie 😉 Ale na łóżko w sypialni nie ma problemu wleźć bo niższe i za kołdrę się podciąga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
niksssa napisał(a):
brechti napisał(a):
Nikolina to dawaj rejestruj się na kinomaniaku [ALE PRZEZ MÓJ LINK 😜 😜 😜 😜]
tam mają dobrą kopię tego filmu, sama oglądałam i jest naprawdę ok

ato jak sie dzisiaj zarejestruje to od razu obejrze?? i kosztuje to cos??

tak bedziesz mogla od razu obejrzeć, ale tam się coś pozmieniało i niby bez premium też nie ma limitu, ale jak ja próbowalam to kierowalo na jakąs stronke z trojanem 🤢 premium kosztuje, zobacz cennik

Ani ile razy pod rząd można na ten twój link wejść ??? bo weszłam 3 razy i dalej to samo wyskakuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
A a zapomniałam , miałam się pochwalić moje skarbusie dziś opanowało włażenie samemu na sofę 😮 tylko nie wiem czy się cieszyć że tak komicznie to wygląda gdy zadziera tak wysoko nogi( kolanko) żeby się wdrapać czy się martwić że będzie trzeba go pilnować 2 razy mocniej aby nie pacną do tyłu z tej sofy 🤔 🤢

U mnie też dziś ta sama akcja 🤢

Spróbujcie nauczyć schodzenia, będzie bezpieczniej

Jeszcze dobrze włazić pchła nie umie 😉 Ale na łóżko w sypialni nie ma problemu wleźć bo niższe i za kołdrę się podciąga


a moj opanował do perfekcji dziś chyba z 6 razy właził a schodzić ucze go już z dobry miesiąc tyłem i nic tylko że skumał że jak za daleko podejdzie to zleci i nie podchodzi to końca tylko odwraca się i siada boje sie ze któregoś razu źle sobie obliczy i jak się odwróci żeby usiąść to wyląduje na dole 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
A a zapomniałam , miałam się pochwalić moje skarbusie dziś opanowało włażenie samemu na sofę 😮 tylko nie wiem czy się cieszyć że tak komicznie to wygląda gdy zadziera tak wysoko nogi( kolanko) żeby się wdrapać czy się martwić że będzie trzeba go pilnować 2 razy mocniej aby nie pacną do tyłu z tej sofy 🤔 🤢

U mnie też dziś ta sama akcja 🤢

Spróbujcie nauczyć schodzenia, będzie bezpieczniej

Jeszcze dobrze włazić pchła nie umie 😉 Ale na łóżko w sypialni nie ma problemu wleźć bo niższe i za kołdrę się podciąga


a moj opanował do perfekcji dziś chyba z 6 razy właził a schodzić ucze go już z dobry miesiąc tyłem i nic tylko że skumał że jak za daleko podejdzie to zleci i nie podchodzi to końca tylko odwraca się i siada boje sie ze któregoś razu źle sobie obliczy i jak się odwróci żeby usiąść to wyląduje na dole 🤢

W ogóle teraz to oczy w dupie trzeba mieć, moja dzisiaj tak kombinowała gimnastykę przy stoliku że w końcu źle stanęła i uderzyła głową o kant i nad samym oczkiem skórę zdarła, dobrze że się oko uchroniło, musiałam przykładać zimnymi łyżkami i masłem z lodówki (zapakowanym ☺️ )
Ja nie wiem co to potem będzie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
A a zapomniałam , miałam się pochwalić moje skarbusie dziś opanowało włażenie samemu na sofę 😮 tylko nie wiem czy się cieszyć że tak komicznie to wygląda gdy zadziera tak wysoko nogi( kolanko) żeby się wdrapać czy się martwić że będzie trzeba go pilnować 2 razy mocniej aby nie pacną do tyłu z tej sofy 🤔 🤢

U mnie też dziś ta sama akcja 🤢

Spróbujcie nauczyć schodzenia, będzie bezpieczniej

Jeszcze dobrze włazić pchła nie umie 😉 Ale na łóżko w sypialni nie ma problemu wleźć bo niższe i za kołdrę się podciąga


a moj opanował do perfekcji dziś chyba z 6 razy właził a schodzić ucze go już z dobry miesiąc tyłem i nic tylko że skumał że jak za daleko podejdzie to zleci i nie podchodzi to końca tylko odwraca się i siada boje sie ze któregoś razu źle sobie obliczy i jak się odwróci żeby usiąść to wyląduje na dole 🤢

W ogóle teraz to oczy w dupie trzeba mieć, moja dzisiaj tak kombinowała gimnastykę przy stoliku że w końcu źle stanęła i uderzyła głową o kant i nad samym oczkiem skórę zdarła, dobrze że się oko uchroniło, musiałam przykładać zimnymi łyżkami i masłem z lodówki (zapakowanym ☺️ )
Ja nie wiem co to potem będzie 🥴


no jak to co siniaki guzy plasterki itp 😁 😁
i mamusi "DAJ POCAŁUJE"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
o widze ze juz poszly spac przynkajmniej w wiekszosci 🙂 a ja mam pytanko wasze dzieci ogladaja tv albo cos na kompie?

bry
he he
moja na kompie nic bo niczego nie mam i net słaby , słuchamy tylko Ai se eu te pego czy jakoś tak
a Tv u nas włączony od 6.00 rano do 23.00 i ogląda wszystkie reklamy , wtedy nie ma z nią kontaktu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
o widze ze juz poszly spac przynkajmniej w wiekszosci 🙂 a ja mam pytanko wasze dzieci ogladaja tv albo cos na kompie?


Zawsze jak my uciekamy to Ty dopiero przychodzisz 😞

Moja nie oglada nic na kompie-staram sie ja odciagac od laptopa. Jedyne co to jak sa fajne bajeczki w tv to wlacze kanal ale niejest zainteresowana ogladaniem-czasem tylko zerknie, za to uwielbie dobierac sie do mojego laptopa i walic w klawiature.

Ok mialam napisac ze rowniez ide spac

Dobranoc babeczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
o widze ze juz poszly spac przynkajmniej w wiekszosci 🙂 a ja mam pytanko wasze dzieci ogladaja tv albo cos na kompie?


Zawsze jak my uciekamy to Ty dopiero przychodzisz 😞

Moja nie oglada nic na kompie-staram sie ja odciagac od laptopa. Jedyne co to jak sa fajne bajeczki w tv to wlacze kanal ale niejest zainteresowana ogladaniem-czasem tylko zerknie, za to uwielbie dobierac sie do mojego laptopa i walic w klawiature.

Ok mialam napisac ze rowniez ide spac

Dobranoc babeczki 😘

no niestety ja tak mam czas;/ na wszystko moje dzieciatko ostatnio strajkuje i idzie spac o 22 😞 a po 2 teraz mam czas na pisanie pracy mgr a jestem jeszcze w takim lesie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...