Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
śliczna z niej dziewczynka 😜

matylda, to fakt.. Maja jest cały czas uśmiechnięta ☺️

to dobrze
mi się wydaje że moja też ale jak przychodzi do fotografowania to zawsze ta sama grobowa mina
Marta rok temu o tej porze liczyła skurcze a ja srałam po gaciach bo dowiedziałam że że w kolejną niedzielę rodzę 😁
tzn jutro się dowiedziałam
oj wiecie o co chodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Dziewczyny, jakie macie/polecacie spacerówki ?


ja mam QUINNY XL freestyle.. rewelacja 🙂


tez mam ten sam model ale nie uzywam jako spacerowki, uzywalam jako gondoli a spacerowka lezy w koncie. Potem kupilam hartan racer a to dlatego ze zalazalo mi zeby dziecko siedzialow moim kierunku a nie w kirunku do swiata bo strasznie sie wyrywala jak mnie nie widziala. a do samochodu kupilam kupilam sobie chicco ct 0.5 evolution i jest git!! nie dosc ze super sie miesci ladnie w bagazniku tico to do teho jest zwinny lekki i wogole super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtuś jest cudny i Jego mama też 😘

Ja też muszę kupić parasolkę, myślałam o tym http://allegro.pl/wozek-maclaren-techno-xlr-bociek-zabrze-i2259115629.html

Ola a TY masz już coś na oku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Wojtuś jest cudny i Jego mama też 😘

Ja też muszę kupić parasolkę, myślałam o tym http://allegro.pl/wozek-maclaren-techno-xlr-bociek-zabrze-i2259115629.html

Ola a TY masz już coś na oku?

Dziękujemy 😘
noo ten Maclaren jest mega ale cena powala 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Wojtuś jest cudny i Jego mama też 😘

Ja też muszę kupić parasolkę, myślałam o tym http://allegro.pl/wozek-maclaren-techno-xlr-bociek-zabrze-i2259115629.html

Ola a TY masz już coś na oku?

wiecie co ????
nie wierzyłam że wózek może tyle kosztować, otwierałam trzy razy i myślałam że mi się w oczach mieni i że tam pisze 140 zł a nie tyle ile pisze
matko mój wózek 3w1 kosztował 1110
w szoku jestem
nie zamierzam dać za spacerówkę więcej jak 200zł bo kasy nie mam a gdybym miała tez bym nie dała 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczor 🙂

dawno mnie nie bylo, jakos nie potrafie sie ostatnio wbic w rozmowe i wykorzystuje kazda mozliwa chwile na spedzenie czasu z Nela 🙂

najlepsze zyczenia dla wszystciuchnych solenizantow Naszych 🙂 🙂

swieta swieta i po swietach, mysmy tylko w niedziele pojechali na obiad do mojej przyjaciolki, takto we 3 pokrecilismy sie po miescie i parkach.

Nelinia pieknie juz chodzi, baaardzo malo raczkuje i juz zdazyla zniszczyc swoje piekne buciki, ktore z reszta robia sie powoli za male, w co uwierzyc wrecz nie moge, bo kupilam je ledwo moze 3 tygodnie temu. Rozmiar 19, juz przymierzam sie do kupna 20..... jak jej tak stopencja bedzie rosnac to ja zbankrutuje....

Bylysmy dzisiaj na wazeniu i mierzeni i musze sie pochwalic ze nelka wazy 9360!!! 🙂 🙂 i mierzy 76,5 cm, co oznacza ze odkad zmienilismy mleko na sojowe i zaczela jesc w ciagu 6 tygodni przytyla po raz pierwszy od bardzo dawna 60 dag 🙂 Taki wyrosniety moj kurczaczek 🙂

co tu napisac..... zdjec Matyldy nie widzialam, bo w znajomych sie nie mamy 🥴 ale chetnie nadrobie za chwile zaleglosci jesli kulizanka przyjmie zaprszenie 🙂

co do spacerowki to mysmy juz dawno kupili cossatto swift hello kitti i baaardzo go lubie i polecam 🙂 no i nie kosztowal majatku


co by tu jeszcze napisac???hmmmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...