Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
w ogóle to mój chłop dzisiaj wolne ma i ku*wa wstał lewą nogą, wymyślił z 4 problemy (w stylu: dziecko go piciem opluło, mydło sie skonczyło)
pierdolnął focha
pierdolnął drzwiami
i poszedł

ech życie
a miałam takie ambitne plany na dziś
ale kij mu w oko
😉


😁 😁 😁 😁 😁 😁

Marinka moja też zawsze spała w swoim łóżeczku, ostatnio coś zaczęla sypiac u mnie (tzn od godziny 4-5 nad ranem) ale to Z MOJEJ WINY, bo po prostu wygodniej mi ją zabrać do siebie niż wstawać po kilka razy żeby ją przykryć (może ona z zimna jęczała, bo zimne noce ostatnio a młoda sie odkrywa???)
No i plus tez taki jest, że jak śpi ze mną to na 100% nie muszę jej karmić w nocy 🙂
Nielogiczne, wiem, ale tak jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczynki. Dziekuje za rady z tym aparatem.

Aniu moj Krzysio od urodzenia spi w swoim lozeczku i pokoju. Lozeczko mialam tylko u siebie w sypialni kiedy byl strasznie chory i sie dusil w nocy. A kiedys chcialam go wziac do nas do lozka jak wyl co chwile , mial goraczke to ZAPOMNIJ o spaniu. Zaczal sie rozbudzac bo jemu nasze lozko sie kojarzy z wyglupami 🙂 Fikaniem, ganianiem, turlaniem pomiedzy rodzicami i takimi podobnymi zabawami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Hej dziewczynki. Dziekuje za rady z tym aparatem.

Aniu moj Krzysio od urodzenia spi w swoim lozeczku i pokoju. Lozeczko mialam tylko u siebie w sypialni kiedy byl strasznie chory i sie dusil w nocy. A kiedys chcialam go wziac do nas do lozka jak wyl co chwile , mial goraczke to ZAPOMNIJ o spaniu. Zaczal sie rozbudzac bo jemu nasze lozko sie kojarzy z wyglupami 🙂 Fikaniem, ganianiem, turlaniem pomiedzy rodzicami i takimi podobnymi zabawami 😉



podoba mi sie to! 🙂 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Hej dziewczynki. Dziekuje za rady z tym aparatem.

Aniu moj Krzysio od urodzenia spi w swoim lozeczku i pokoju. Lozeczko mialam tylko u siebie w sypialni kiedy byl strasznie chory i sie dusil w nocy. A kiedys chcialam go wziac do nas do lozka jak wyl co chwile , mial goraczke to ZAPOMNIJ o spaniu. Zaczal sie rozbudzac bo jemu nasze lozko sie kojarzy z wyglupami 🙂 Fikaniem, ganianiem, turlaniem pomiedzy rodzicami i takimi podobnymi zabawami 😉



podoba mi sie to! 🙂 ☺️
tzn 🙂??? co konkretnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
marinka napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Hej dziewczynki. Dziekuje za rady z tym aparatem.

Aniu moj Krzysio od urodzenia spi w swoim lozeczku i pokoju. Lozeczko mialam tylko u siebie w sypialni kiedy byl strasznie chory i sie dusil w nocy. A kiedys chcialam go wziac do nas do lozka jak wyl co chwile , mial goraczke to ZAPOMNIJ o spaniu. Zaczal sie rozbudzac bo jemu nasze lozko sie kojarzy z wyglupami 🙂 Fikaniem, ganianiem, turlaniem pomiedzy rodzicami i takimi podobnymi zabawami 😉



podoba mi sie to! 🙂 ☺️
tzn 🙂??? co konkretnie?


no, ze konsekwentni jesteście 🙂
Bo u nas podobnie łózko dzieciom nasze sie kojarzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinko ja od samego poczatku nie chcialam by cokolwiek sie w naszym zyciu zmienilo tylko dlatego ze urodze dziecko. Chcialam by Krzysio mial swoje miejsce, swoj kat a nasza sypialnia pozostala tylko dla nas, bysmy mogli z niej korzystac tak jak do tej pory bez krepacji A i nie chce by mi dziecko kiedys na glowe wchodzilo i rozstawialo po katach bo ono nie chce spac samo tylko z mamusia. Nie wyobrazam sobie zrteszta spania z dzieckiem.Jest mi strasznie niewygodnie jak juz D. mam w nim A co dopiero jeszcze Krzysiunia 🙂

Chcialam by bylo po staremu by dziecko mialo swoje miejsce i czulo sie tam dobrze od poczatku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Marinko ja od samego poczatku nie chcialam by cokolwiek sie w naszym zyciu zmienilo tylko dlatego ze urodze dziecko. Chcialam by Krzysio mial swoje miejsce, swoj kat a nasza sypialnia pozostala tylko dla nas, bysmy mogli z niej korzystac tak jak do tej pory bez krepacji A i nie chce by mi dziecko kiedys na glowe wchodzilo i rozstawialo po katach bo ono nie chce spac samo tylko z mamusia. Nie wyobrazam sobie zrteszta spania z dzieckiem.Jest mi strasznie niewygodnie jak juz D. mam w nim A co dopiero jeszcze Krzysiunia 🙂

Chcialam by bylo po staremu by dziecko mialo swoje miejsce i czulo sie tam dobrze od poczatku


całkowicie to rozumiem, Mam takie samo zdanie co do łóżka. To jest Nasze królestwo i juz. Poza tym ja nie potrafie spac z dzieckiem.Jak Aniołka spała z nami czasami to ja nie spałam , bo sie bałam , że cos jej zrobie lub P. i czuwałam. Ale ten czas spania to mój czas i miejsce też moje. A jeżeli chcę fukcjonowac o 5 po 5 lub przed 5 to musze sie swyspac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
OLA - myślałam, że to Ty pisałaś o tym Soniaku, bo to już dawno było (z 8 miesięcy temu) ale widocznie się pomyliłam. No ale, ktoś mówił, że jest kiepski....
A Ola czym Ty myjesz fronty w kuchni bo wycieranie tych białych lakierowanych frontów mnie do szału doprowadza.

Płynem do szyb 🙂
A jeśli coś pisałam o Alfa to może coś mój S. wspominał że kiepski ale nie pamiętam, coś mi świta że on coś mówił ale ja nie pamiętam już ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
A Lena śpi z nami od połowy nocy i nie uważam żeby to źle wpływało na nasze życie 😜
Pewnie to moja wina i S. bo na to pozwoliliśmy ale nie mam siły wstawać do niej kiedy wyje i stoi nam nad głową 🥴
to jest indywidualna sprawa kazdego z nas. Mi by bylo tak zle, innym jest wygodniej wiec wszystko gra. Gorzej jak czlowiekowi jest zle a nie potrafi pozniej dziecku odmowic i oduczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc wszystkim 🙂 widze ze moje pory na forum nie zgadzaja sie z waszymi 🙂 u nas mega katar a mielismy zapalnowany wyjazd no trudno 🙂
co do spania to my na szczescie mamy problem zeby spal z nami-no za choinke nie chce tylko u siebie, ale jak jest chory to chodizlismy jak zobmi. spi jeszcze sporo podobnie jak Joszko Mariny hehhe widocznie mamy leniwych chlopcow, ale powiem Ci Marinka, ze ja cie podziwiam z tym wstawaniem o 5 ja jeszcze nie wiem, ze zyje.
Co do aparatów to my mamy canona, ale to moj R. wybieral- zreszta jak wszystko elektorniczne w naszym domu- ja sie za to nie zabieram, od czegos sie ma meza po polibudzie, zeby sie takimi rzeczami nie zajmowac 🙂
co do kwiatkow i ogrodka to moj dopiero w powijakach -mam pelargonie ale jak zobaczylam ta petunie co Ola przeslala to sie zakochalam-ale juz nie bede zmieniac zreszta nawet nie wiem gdzie ja mozna kupic jakbym chiala do donicy;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Aha - nagrałam moją tancerkę, jak któraś chce to linka mogę podesłać 🙂
Tylko się nie śmiać z tego jak śpiewam
😁

ja chce zobaczyc, dawno nie widzialam lenki 🙂

ja tez chce 🙂
a tak wogole to BRY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Aha - nagrałam moją tancerkę, jak któraś chce to linka mogę podesłać 🙂
Tylko się nie śmiać z tego jak śpiewam
😁

ja chce zobaczyc, dawno nie widzialam lenki 🙂

ja tez chce 🙂
a tak wogole to BRY 🙂

jak tam sie czujesz przyszla mamusiu? juz cos widac?
chyba za wczesnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Aha - nagrałam moją tancerkę, jak któraś chce to linka mogę podesłać 🙂
Tylko się nie śmiać z tego jak śpiewam
😁

ja chce zobaczyc, dawno nie widzialam lenki 🙂

ja tez chce 🙂
a tak wogole to BRY 🙂

jak tam sie czujesz przyszla mamusiu? juz cos widac?
chyba za wczesnie

a u mnie raz dobrze a raz horzej to zalezy od dnia no i czy Fabian da mi w kosc 🙂
brzuszek juz widac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
czesc wszystkim 🙂 widze ze moje pory na forum nie zgadzaja sie z waszymi 🙂 u nas mega katar a mielismy zapalnowany wyjazd no trudno 🙂
co do spania to my na szczescie mamy problem zeby spal z nami-no za choinke nie chce tylko u siebie, ale jak jest chory to chodizlismy jak zobmi. spi jeszcze sporo podobnie jak Joszko Mariny hehhe widocznie mamy leniwych chlopcow, ale powiem Ci Marinka, ze ja cie podziwiam z tym wstawaniem o 5 ja jeszcze nie wiem, ze zyje.
Co do aparatów to my mamy canona, ale to moj R. wybieral- zreszta jak wszystko elektorniczne w naszym domu- ja sie za to nie zabieram, od czegos sie ma meza po polibudzie, zeby sie takimi rzeczami nie zajmowac 🙂
co do kwiatkow i ogrodka to moj dopiero w powijakach -mam pelargonie ale jak zobaczylam ta petunie co Ola przeslala to sie zakochalam-ale juz nie bede zmieniac zreszta nawet nie wiem gdzie ja mozna kupic jakbym chiala do donicy;/


wiesz Kochana , nie ma czego tak naprawdę. Nie mam wyboru no ... Co ja mogę zrobic? Przeciez nie będe spac a oni sie bawic. Muszę tak funkcjonowac.
Ale z drugiej strony wczesnie zaczynam dzien.
nie moge sie doczekac az bedzie cieplej. to sobie na balkonie kawe bede pic a oni sie bawic 🙂

no nie wiem czy leniwi 🙂 mi sie wydaje , ze Jozek nie jest leniwy, a jakis motorek ma w pupce. Ale ze spaniem mamy dobrze i Ty i ja 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...