Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Hello. Ja bylam w szpitalu dzis u kolezanki i mnie chuj strzelal. TEZ CCHE DZIDZIEEEE !! 😞 😞 😞 Zapomnialam juz jak to jest jak takja kruszynka sie rodzi.. ehh

A teraz mam wazna sprawe do osob ktore znaja sie na aparatach fotograficzny. CVhce kupic cos w miare dobrego, cos godnego przez Was polecenie, nie drogiego, nie mam duzo pieniedzy a potrzebuje cos poporstu nowego, w miare dobrego tak do 600 zl. Jesli ktos ma dla mnie jakies propozycje to bede straaasznie wdzieczna bo ja zielona i nie wiem kompletnie czego szukac i czym sie interesowac

Tysia szukasz kompaktowej cyfrówki???
Ja osobiście polecam te nowe Nikony- sama na takiego choruję...
http://allegro.pl/ap-nikon-s3300-lad-i-akum-8gb-etui-statyw-kolory-i2324854017.html
http://allegro.pl/doskonaly-aparat-nikon-s6200-z-lad-i-akum-kolory-i2324854013.html
ceny u innych sprzedających są niższe
W sumie za bardzo innych marek nie znam; jednak kupując aparat kieruj się marką: ponoć najlepsze aparaty są firm skupiających się jedynie na produkcji aparatów i sprzętów fotograficznych (jak m.in. canon, nikon, fuji, kodak)
Od samsungów trzymaj się z daleka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja na kwiatach się nie znam, na aparatach też nie, mam jakiegoś casio ok nawet ale i tak wiekszosc zdjęc telefonem robię. A samsunga jeszcze mam i G. się nim bawi 🙂

Wracam do domu, mąż kąpiel szykuje 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tysia ja tez polecam te Nikony co Brechti.
Ja mam kompaktowego Sony - ale zadowolona nie jestem - dałam za niego dwa lata temu ok. 700zł/
Mam też Sony ALfa - z tego jestem bardzo zadowolona, rok temu płaciłam za niego około 2 tys. - nie wiem jak teraz. Wiem, że dziewczyny go odradzały (CHYBA Ola i Nina - jeżeli się pomyliłam to sorry) ale ja jestem mega zadowolona....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Marinka o ktorej kladziesz Józka na drzemke i ile spi? bo wstaje około 5 tak?


tak wstaje mniej wiecej o tej godzinie, czasami wcześniej. gdzieś koło9-10 🙂 i spi 2 godzinki 🙂


a później o której Go kładziesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
marinka napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Marinka o ktorej kladziesz Józka na drzemke i ile spi? bo wstaje około 5 tak?


tak wstaje mniej wiecej o tej godzinie, czasami wcześniej. gdzieś koło9-10 🙂 i spi 2 godzinki 🙂


a później o której Go kładziesz?


później idzie spać o 14 i tez na 2-3 godzinki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Ojej Marinka jak Ci Józek ładnie śpi - 4 godziny w dzień i jeszcze noc przesypia. Kurcze, pozazdrościć


No Magda, nie narzekam na Niego, niech wstaje juz o tej godzinie wczesnej ale nocki przespane i w dzien te 4 godziny toi dużo. A nikola jak śpi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Ojej Marinka jak Ci Józek ładnie śpi - 4 godziny w dzień i jeszcze noc przesypia. Kurcze, pozazdrościć


No Magda, nie narzekam na Niego, niech wstaje juz o tej godzinie wczesnej ale nocki przespane i w dzien te 4 godziny toi dużo. A nikola jak śpi?


różnie, standardowo chodziła spać o 20 i wstawała o 7 (z tym, że o 12 i 4 budziła się na picie) i miała jedną drzemkę o 12 - dwugodzinną.
Ale teraz idą nam zęby - i zasypia o 20 ale co dwie godziny się budzi a o 5-6 wstaje na dobre, po czym o 10 ją kładę na drzemkę - śpi 2 godziny ale po 16 jest juz marudna i śpiąca i ciężko jej wytrzymać do 20... ale jak ją położę na drugą drzemkę o 14, to nie chce potem zasnąć o 20.... i zasypia o 22 a dla mnie to za późno. Bo chcę mieć czas dla Ł 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
dziewczyny jak podawałyście Zyrtec to po ile kropli??


Hejka! Nadrabiam i zobaczyłam. Mnie lekarz najpierw przepisał 5 kropli na dobę, dermatolog zaś zwiększył do 10, bo stwierdził, że 5 nie ma działania. No i dopiero po tych 10 dopiero jest efekt 🙂
W ciągu 2 dni właściwie wszystko mu z buziulki zeszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
marinka napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Ojej Marinka jak Ci Józek ładnie śpi - 4 godziny w dzień i jeszcze noc przesypia. Kurcze, pozazdrościć


No Magda, nie narzekam na Niego, niech wstaje juz o tej godzinie wczesnej ale nocki przespane i w dzien te 4 godziny toi dużo. A nikola jak śpi?


różnie, standardowo chodziła spać o 20 i wstawała o 7 (z tym, że o 12 i 4 budziła się na picie) i miała jedną drzemkę o 12 - dwugodzinną.
Ale teraz idą nam zęby - i zasypia o 20 ale co dwie godziny się budzi a o 5-6 wstaje na dobre, po czym o 10 ją kładę na drzemkę - śpi 2 godziny ale po 16 jest juz marudna i śpiąca i ciężko jej wytrzymać do 20... ale jak ją położę na drugą drzemkę o 14, to nie chce potem zasnąć o 20.... i zasypia o 22 a dla mnie to za późno. Bo chcę mieć czas dla Ł 😉


No właśnie ja się ciesze, ze Joszko z Aniołkiem chodza wczesnie spać, bo mamy czas dla sibie 😉 😉 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

niksssa napisał(a):
dziewczyny jak podawałyście Zyrtec to po ile kropli??

Ja miałam zalecenie 5 kropli 2 razy na dobę ale Lenka ospała była i musiałam zmniejszyć do 3 kropelek - dawałam 3 tygodnie 🙂

Magda - ja nie pisałam nic o Sony Alfa 😮

Tysia - polecam poszukać jakiegoś rankingu top 10 aparatów cyfrowych kompaktowych, ale tak jak Ania napisała - patrz na takie firmy typowo fotograficzne 🙂
http://www.chip.pl/ranking/foto-video/aparaty-cyfrowe-kompaktowe
No i nie oszukujmy się, żeby aparat był w miarę dobry to 1000 zł trza dać. Poza tym to nie wiem co będziesz fotografować? W tej cenie to dobrego macro nie zrobisz 🙂

Co do zlewu i choroby kwiatów to powiem tak: nic się widzę nie zmienia w sposobie myślenia i artykułowania myśli więcej nie powiem bo się tu ktoś obrazi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry dziewczynki
🙂

mam kłeszczyn: śpicie może z dziećmi?
bo ostatnio coraz czesciej hel w środku nocy ląduje w moim łóżku ☺️
tzn nie dla mojego widzimisię, tylko ona zaczyna jęczeć i mnie budzić a w moim łóżku momentalnie zasypia ☺️
no i chyba trochę mi smutno samej spać, to już prawie 5 miesięcy samotności 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLA - myślałam, że to Ty pisałaś o tym Soniaku, bo to już dawno było (z 8 miesięcy temu) ale widocznie się pomyliłam. No ale, ktoś mówił, że jest kiepski....
A Ola czym Ty myjesz fronty w kuchni bo wycieranie tych białych lakierowanych frontów mnie do szału doprowadza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
bry dziewczynki
🙂

mam kłeszczyn: śpicie może z dziećmi?
bo ostatnio coraz czesciej hel w środku nocy ląduje w moim łóżku ☺️
tzn nie dla mojego widzimisię, tylko ona zaczyna jęczeć i mnie budzić a w moim łóżku momentalnie zasypia ☺️
no i chyba trochę mi smutno samej spać, to już prawie 5 miesięcy samotności 🤢


bry

u mnie sie ostatnio rozouścił panicz, wyczuł mnie że jak z 15 razy wstane do niego to i tak sie w koncu poddam i go wezme, no i kazdej nocy walcze i walcze i go odkladam do łóżeczka jak sie obudzi, ten zasypia - a jak zobaczy ze jest w swoim lozku to staje w łóżeczku i jęczy. no i ja dalej walcze, przytulam go chwile i odkladam a on po chwili to samo
dzisiaj wzięłam go dopiero o 4.30 !!! 😁 😁
ale jest to samo co u ciebie, Anie, jak tylko poczuje moją poduszke to jest odlot i śpi jak zabity. Może sie z nim poduszkami zamienie?? 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w ogóle to mój chłop dzisiaj wolne ma i ku*wa wstał lewą nogą, wymyślił z 4 problemy (w stylu: dziecko go piciem opluło, mydło sie skonczyło)
pierdolnął focha
pierdolnął drzwiami
i poszedł

ech życie
a miałam takie ambitne plany na dziś
ale kij mu w oko
😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania my nie śpimy razem od urodzenia. najpierw spał w kołysce o takiej
http://allegro.pl/kolyska-coneco-simplicity-3w1-az-2-super-kolory-i2325305023.html

a później juz spał w łóżeczku swoim i z tej kołyski były problem 2 dni oduczyc go ale poradziłam sobie inaczej. Do łózeczka dawałam mu moja koszule nocna i on spał tak przez 3 dni i później nie było potrzeby z ta koszulka 🙂 i cały czas spi sam. Raz wzielismy do siebie jak był chory ale nie mógł miejsca znaleźć dla siebie w naszym łóżku i jeszcze gorzej było, połozyłam do swojego i spał jka Aniołek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...