Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny - mogę mieć zaproszenia od Lenki (tej od Jana Klimenta) na Latin Ladies night 🙂
Chce któraś iść? Ja się właśnie zastanawiam, poszłabym Maseraka na żywo zobaczyć ale nie mam się w co ubrać 😁 😁 😁 😁
Wstęp za free
Szczegóły tu:

https://www.facebook.com/events/219270991509121/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Marina - o matko! 😁 Ale wybrałabym się na takie zakupy z chęcią 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Magda z P. - mogę też filmik poprosić, bo nie widziałam?



No uśmiałam się w tym śnie tak, że wstałam z usmiechem na twarzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
100 lat dla Szymusia! 😘
Filmiku jeszcze nie obejrzałam, bo nie miałam czasu ☺️ w związku z czym Marinka jestem pełna podziwu, ja bym się w życiu mając Gabrysia obok nie wyrobiła tak ze wszystkim. Dzisiaj wrociłam o 13 do domu, ogarnęłam i ledwo obiad mi się udało zrobić. Nawet z netu ostatnio korzystam głównie w autobusie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój grochówki nie jadł ale ostatnio mu dałam obiad, który mi mała podrzuciła. taka fasolka niby szparagowa ale grubsze strąki, nie wiem jak ona sie nazywa, no mniejsza z tym . i to w sosie pomidorowym z pulpecikami z miesa mielonego, opędzlował całą miche, pod koniec ja spróbowałam a to ostre jak diabli 😲 😲 na szczescie nic mu nie bylo aczkolwiek raczej go takimi "kosami" nie bede karmić 😁 😁

dziekujemy wszystkim za życzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czarny zlew mam ale osadu nie mam...
Czemu nie praktyczny - ja jestem zadowolona.
Na Twoich kwiatkach Alice się nie znam, ale widziałam podobną "zarazę" i podobno to było od zimnego zawilgocenego powietrza - ile w tym prawdy nie wiem...

A grochówki nie dawałam bo Nikola ma wyjątkowo delikatny brzuszek, pomidorową długo wprowadzałam żeby się przyjęła, teraz zapoznaję ją z ogórkową....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello. Ja bylam w szpitalu dzis u kolezanki i mnie chuj strzelal. TEZ CCHE DZIDZIEEEE !! 😞 😞 😞 Zapomnialam juz jak to jest jak takja kruszynka sie rodzi.. ehh

A teraz mam wazna sprawe do osob ktore znaja sie na aparatach fotograficzny. CVhce kupic cos w miare dobrego, cos godnego przez Was polecenie, nie drogiego, nie mam duzo pieniedzy a potrzebuje cos poporstu nowego, w miare dobrego tak do 600 zl. Jesli ktos ma dla mnie jakies propozycje to bede straaasznie wdzieczna bo ja zielona i nie wiem kompletnie czego szukac i czym sie interesowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Ja czarny zlew mam ale osadu nie mam...
Czemu nie praktyczny - ja jestem zadowolona.
Na Twoich kwiatkach Alice się nie znam, ale widziałam podobną "zarazę" i podobno to było od zimnego zawilgocenego powietrza - ile w tym prawdy nie wiem...

A grochówki nie dawałam bo Nikola ma wyjątkowo delikatny brzuszek, pomidorową długo wprowadzałam żeby się przyjęła, teraz zapoznaję ją z ogórkową....


Kurde zgadzalo by sie chyba 😮 bo w tym ddomu nieocieplonym panuja grzyby i bardzo duza wilgotnosc i.... hm.... tylko zastanwiaja mnie tez te kropeczki czy to jakis grzyb czy co nie jest 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna nie pomoge w kwestii aparatow bo moze i sie troszke znam ale nie na tyle zeby polecac z reszta wiekszosc jest kwestia gustow. Powiem tylko jedno. Nie polecam samsungow. Osobiscie mam starego kodaka i jestem zadowolona. Maz ma w pracy canona i tez jest bardzo zadowolony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Ja czarny zlew mam ale osadu nie mam...
Czemu nie praktyczny - ja jestem zadowolona..


nie pytaj bo bedzie awantura jak wypowiem swoje zdanie 😜
w skrocie podobnie jak ktoras z Was pisala o osadzie brudach czy innych "smieciach" itp czy tez obaw o powierzchnie, jego czyszczenie itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie Justyna nie znam na aparatach ale tez sie przymierzamy do jakiegos zakupu tylko nie wiem jeszcze kiedy bo non stop cos wypada 🥴 Wiola mi kiedys pokazywala jaki oni kupili, sony to był chyba ale ok. 2tys. kosztował wiec duuuuuzo 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
ja sie Justyna nie znam na aparatach ale tez sie przymierzamy do jakiegos zakupu tylko nie wiem jeszcze kiedy bo non stop cos wypada 🥴 Wiola mi kiedys pokazywala jaki oni kupili, sony to był chyba ale ok. 2tys. kosztował wiec duuuuuzo 🥴
mnie na takiego nie stac teraz i zreszta nie potrzebuje az takiej maszyny 🙂 Pewnie gdybym miala zbedna kase to czemu nie, ale nawet niew wiem czy jesli bym miala zbierac specjalnie na aparat to czy nie byloby mi szkoda az tyle 🙂 Ja potrzebuje poprostu cos do domowego uzytku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
musisz Nine dopasc zeby doradziła na co patrzec chociaż, na jakie funkcje. mnie to szlag trafil ostatnio jka zobaczyłam ze aparat za ktory tysiaca dalismy 6 lat temu to teraz nie wiem czy by wiecej niz 200 kosztował 😁 😁 no ale wszystko do przodu idzie, takie zycie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
musisz Nine dopasc zeby doradziła na co patrzec chociaż, na jakie funkcje. mnie to szlag trafil ostatnio jka zobaczyłam ze aparat za ktory tysiaca dalismy 6 lat temu to teraz nie wiem czy by wiecej niz 200 kosztował 😁 😁 no ale wszystko do przodu idzie, takie zycie 😉
no co Ty.., w 2005 roku na swieta rodzice nam kupili panasonic lumix az 5 MEGA PIXELA !! moj telefon ma tyle, kosztowal ponad 1000 zl a dzisiaj?? daj spokoj, szkoda gadac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...