Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jestem.... gary wymyte, pranie wstawione, Telefon do kolezanki wykonany,
teraz ogarne szybko pokoj i siebie i zabiore sie za dokonczenie obiadku mojego szkraba i tu znow mi sie nasowa pytanko do Was? jakie przyprawy dajecie dzieciaczka? Bo w tych sloiczkach to prawie wszytko jest a moj wybredny bobas juz nie tknie mdlych rzeczy i zastanawim sie co jej dodac do smaku.... 🤨

A i dzieki za odpowiedz z proszkami i proasowniem 😘

Ewelina fotki super. Ty laseczka jestes ( kojelna laska a wiekszosc narzeka na swoj wyglad 😉 ?? )
A ostatnia fotka Dawidks slodziutka i ten usmiech.... Jeju dla tych chwil usmiechu naszych dzieci warto zyc 😎
ide dalej robic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my dzisiaj poszłyśmy do parku bez wózka, ale miała radochę,
nachodziła się za wszystkie czasy 😁

teraz zjadłyśmy zupę jarzynową i poszła w kimke,
jak wstanie, to lecimy do teściów na kawę, a po drodze
do kwiaciarni po kwiaty i do mamy 😜
a po mamie mam plan jeszcze babcię odwiedzić, zobaczymy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Mamusie moje kochane ! W dniu Naszego święta dużo radości, uśmiechu i pociechy z dzieciaczków 😘
Matylda miałam imieniny, dziękuję za życzenia 😜
Ola film rewelacyjny, też się spłakałam ☺️
Ewela wszystkiego najlepszego ! 😘 Jak będziesz to poproszę o zdjęcia 🙂
Majeczka i Anielka ślicznotki 🙂
Alice ja juz dawno piorę ciuszki Wojtusia w naszym proszku, a prasuję wszystko, i nasze rzeczy i małego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂
Ola - ja też się wzruszyłam fllmem 🙂
Ewela - STO LAT
pokaż mi też fotki.

Ja dostałam na dzień matki czekoladki od moich RObaczków i życzenia z samego rana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo! My juz ppo pikniu po zakupkach ale fajnie bylo foty jak cos na facebooku beda 🙂
A dzisiaj miaj 3 rocznica od smierci mojego kuzyna 😞
Polka juz spi padla po calym dniu wrazen:0
Ja juz od 3 miesiaca zycia nie piore Poli ciuchow w dzieciecym proszku czy plynie,i nie prasuje ciuszkow od 7 miesiaca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do prania i prasowania,
to po ostatniej dyskusji na forum - zaczęłam prać ubrania Małej w naszym proszku i w naszym płynie.
A prasuje wszystko, Małej, swoje i Ł. do tego wszystkie posciele, reczniki, scierki, obrusy - WSZYSTKO 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja powiem tak: prasowałam do czasu jak Lenka była do ogarnięcia, teraz już NIC nie mogę zrobić od A do Z w spokoju, właśnie teraz zakończyłam prasowanie sterty jej bluzeczek i body, S. koszul i koszulek i padam 🤢
Zapakowałam pięknie telewizor na jutrzejszą komunię, upiekłam sernik i S. właśnie pojechał ze wszystkim do siostry bo jutro nie będzie jak tego zabrać..

Magda z Ł. - to prawda - jestem do mamy podobna, zwłaszcza teraz jak jestem starsza... Mój tata był blondynem z niebieskimi oczami 🙂 A swoją drogą chciałabym się tak dobrze trzymać jak będę w jej wieku - mama ma 63 lata ☺️ Ale ona 3 razy w tyg na aerobik chodzi i w ogóle dobre geny ma, może ja też tak się ładnie będę prezentować kiedyś ☺️

I dziękuję wszystkim za miłe słowa odnośnie filmu ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też piorę w naszym proszku i jak większość prasuję wszystko,
Ciuchy małej, M. ścierki, poszewki itd.. nie wyobrażam sobie
nie wyprasować choćby bodów młodej, lubię jak po kąpieli
ma wszystko świeże i ładnie wyprasowane ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
Ja też piorę w naszym proszku i jak większość prasuję wszystko,
Ciuchy małej, M. ścierki, poszewki itd.. nie wyobrażam sobie
nie wyprasować choćby bodów młodej, lubię jak po kąpieli
ma wszystko świeże i ładnie wyprasowane ☺️

ja też prasuje dosłownie WSZYSTKO, ale wiem, że sporo ludzi nie prasuje.
Ja bym nie mogła, bo zawsze wszystko jest strasznie pogniecione 🙂
Ja piorę w 60 i 90 stopniach, a mam sporo rzeczy zawsze, więc to wszystko się gnie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
szyszka napisał(a):
Ja też piorę w naszym proszku i jak większość prasuję wszystko,
Ciuchy małej, M. ścierki, poszewki itd.. nie wyobrażam sobie
nie wyprasować choćby bodów młodej, lubię jak po kąpieli
ma wszystko świeże i ładnie wyprasowane ☺️

ja też prasuje dosłownie WSZYSTKO, ale wiem, że sporo ludzi nie prasuje.
Ja bym nie mogła, bo zawsze wszystko jest strasznie pogniecione 🙂
Ja piorę w 60 i 90 stopniach, a mam sporo rzeczy zawsze, więc to wszystko się gnie. 🙂


Kwestia nie tylko gustu ale tez np. tego kto z jakiego materialu ma ubrania i jakiego typu oraz jak suszy itp 😉
Ja mam wieszosc takich rzeczy ktore nie musze prasowac a nawet jakbym mogla to tego nie robie bo po praniu "ztrzepuję" ubrania tak ze jak wyschna to nie sa pogniecone, bynajmniej nie wygladaja na moje oko jak pogniecone zebym musiala prasowac 🙂 I dzieki temu oszczedzam czas i pieniadze ze nie musze wlaczac zelazka i prasowac 🙂

No ale to tak jak pisalam kwestia gustu oraz tego kto jakie ma rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już po pracy jakie moje zdziwienie było jak czekała na mnie kolacja winko i moje ukochane lilie cały bukiet 😮 o taki prezent imieninowy mnie w domu zastał od męża 😎
Bardzo się cieszę i się wzruszyłam ☺️ dawno już tak nie było ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
ja już po pracy jakie moje zdziwienie było jak czekała na mnie kolacja winko i moje ukochane lilie cały bukiet 😮 o taki prezent imieninowy mnie w domu zastał od męża 😎
Bardzo się cieszę i się wzruszyłam ☺️ dawno już tak nie było ☺️ ☺️ ☺️


A moj maz ma w dupie wszystkie swieta. O mamusi imeininach urodzinach dniach matki itp pamieta ale o zony swietach "zapomina". Dzis stwierdzil ze za rok dostane od corci laurke i ze przesadzam z tymi swietami 😠
Walentynki-glupie amerykanskie swieto
Dzien kobiet-komunistyczne
imieniny -przeciez sama twerdze ze nie obchodze??
a o urodzinach tylko czasem pamieta bo juz ubieglego roku jak ja zaorganizowalam wyjazd urodzinowy w 3ke na 3 dni do dusznik zdroju to moj maz stwierdizl rano-wszystkiego najlepszego-trzymajac corcie na rek dal mi buziaka skromnego i na tym sie skonczylo moje swieto 😠 dziecko ladnie spalo po nocach a on nawet sie przytulic nie chcial bo twierdzi ze zmeczony i tak zawsze.
Rok temu tez mi nawet slowa nie powiedzial na dzien matki w stylu ze dziekuje za to ze jestm matka dla naszego dziecka i inne brednie lub cos jak u Was w stylu dania kwiatka w imieniu corki.
Nie nic... mam dosc.... przepraszam musialam sobie pogadac 😠 😠 😠

Ciasto upieczone, pranie wywieszone i 2gie sie pierze, gary wymyte, dziecko ladnei spi wiec i ja uciekam spac.
Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...