Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Priorytety priorytetami ale wyglądać po ludzku jakoś trzeba 😉
Kiedy mam się ubierać? Jak będę miała 80 lat? A i wtedy nie omieszkam jak dożyję i siły pozwolą 🙃

ale co znaczy po ludzku????????
matko to jak ja wyglądam ???
albo dobra nie odpowiadajcie
ale uważam że czasem bez makijażu i tego całego blichtru wygląda się bardziej po ludzku niż Z 😉




idem zaraz spać jakaś zmęczona jestem LENA zupełnie zdrowa i sił ma więcej niż przed choroba, dziś była tylko jedna drzemka w dzień a dopiero co mi padła szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny!!!

witam 🙂 troszke mnie nie bylo, ale top dlatego ze pracowalam od 9 do 18 od pon do czwartku 😞 ale za to dzisiaj juz zaczelam weekend i pojechalismy ze znajomymi na plaze, pieeeekna u nas pogoda i ja sie wreszcie doczekalam!!!! tyle sie uskarzalam, ze pogoda tu do dupy i wreszcie sie Bog zlitowal nade mna 🙂
od kilku dni ok 20 stopni, zero wiatru, no pieknie!!!!

Nawet neliczek dzisiaj miala na sobie na plazy tylko krotkie spodenki i bluzeczke na ramiaczkach!! 🙂 sama jestem w szoku!!!!!!! 🙂 a jaka grzeczna byla, jaka zafascynowama piaskiem i woda!! 🙂

Magda, pprzepiekne to zdjecie majeczki twojej!! 🙂 przecudne!! 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi - tęskniłyśmy ☺️

Magda - rzeczywiście zdjęcie bardzo ładne ale to wszystko przez słodką modelkę 😉

Matylda - nikt Ci nie zarzuca że wyglądasz nieludzko, a dla mnie po ludzku to właśnie dobrze się ubrać albo inaczej - dobrze wyglądać i dobrze się z tym czuć. Jeśli ktoś czuje się dobrze bez makijażu i w ubraniu jakie ma to też dobrze.. Chodzi o to żeby mieć dobre samopoczucie z samym sobą i na widok siebie - rozumisz?? 🙂

A tera idę spać oooo

Dobranoc mamusie - jutro nasz dzień ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje Olciu, bardzo mi milo, ze mimo ze nie zagladam juz tutaj tak czesto to jednak pamietacie 🙂

ja tez sie maluje, nie zawsze, bo czasem mam ochote wyjsc tak zupelnie naturalnie z domu, do tego bluza jakas i legginsy czy dresiaki, tak dla odmiany. Ale zazwyczaj troche podkladu, brazujacego pudru na policzki i tusz, to taki moj zestaw. Zueplnie inaczej sie czuje, gdy wiem ze wygladam jak czlowiek 🙂 🙂

wiecie ze u mnie nadal baaardzo cieplo??? wiem, wiem podniecam sie ale rzeczywiscie tutaj to bardzo rzadko sie zdarza.

a jutro na wycieczke nad ocean sie wybieramy z Nela i Sola. Tylko nasza 3 🙂 pewnie zanim tam dotrzemy zejdzie okolo 2 godzin, ale podobno warto 🙂 tzn wiem, ze warto bo bylam juz kiedys z mama i z moja siostra. Piekne, wysokie klify i przestrzen oceanu....hm 🙂 pieknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o matko............. nie potrafie tego nawet skomentowac matylda!!! 🙂 no zalamka kompletna 🙂 🙂!!!!!!

jak mozna tak wygladac i tak sie ubierac przy tym i do tego jeszcze byc na tyle proznym i leniwym zeby sie z tego cieszyc????? szkoda gadac....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
o matko............. nie potrafie tego nawet skomentowac matylda!!! 🙂 no zalamka kompletna 🙂 🙂!!!!!!

jak mozna tak wygladac i tak sie ubierac przy tym i do tego jeszcze byc na tyle proznym i leniwym zeby sie z tego cieszyc????? szkoda gadac....

a my narzekamy
nie ważne czy w makijażu czy bez i w jakich ciuchach
ważne że TAK - NIE WYGLĄDAMY - reszta to pikuś 😉
branoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Matylda
- foto przyprawiło mnie o mdłości od rana, rozumiem, że można być otyłym czy grubym, ale ludzie kochani - można się też ubrać tak, żeby to jakoś zatuszować, a nie eksponować tłustą cipę w leginsach 🤢
Wybaczcie - nikogo nie chcę obrazić ale takie widoki mnie przerastają, a zwłaszcza moją wyobraźnie kiedy pomyślę jak ta "cipa" pod tymi leginsami wygląda 🥴
☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry.
Ola, Dagi - dziękuję 🙂

Szyszka - moja teściowa nie żyje, więc nie mam tego problemu.

Dziecko zrobiło mi prezent i wstało później niż zwykle 😉

Mam ambicje zrobić dziś baaaaaaaardzo wiele!!! (jeśli chodzi o sprzątanie), więc lecę robić śniadanie i spadam sprzątać. Młodą posyłam na spacer z tatą.

Ma być u mnie 21 stopni 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Priorytety priorytetami ale wyglądać po ludzku jakoś trzeba 😉
Kiedy mam się ubierać? Jak będę miała 80 lat? A i wtedy nie omieszkam jak dożyję i siły pozwolą 🙃
TAK JEST ! 😉


dokładnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda, Twoja Majeczka cudna jest! 🙂

Bry!

Pakuję się 🙂 jedziemy na działke i teściowa robi tam swoje imieniny 🙂

Jak P. wróci z pracy 🙂

Ja składam swojej mamie tylko, przeciez tesciowa nie jest moją mamą... czemu mam ja skłądać, niech P. składa. z reszta nawet tak nie mowię do niej 😮

ja dzis cudowny dzien miałam...z rana. Moja rodzinka jest najelpsza na swiecie 🙂 wstałam i się buzia mi smieje. 🙂 kwiatek to fajnie dostac, ale mi mąz często kwiaty daje z dziećmi 🙂 ale najlesze to sniadanko i piosenka 🙂 no cuuuuuuuuuuudownie...
Najlepsze to, że to On ma dzis urodziny 🙂 ale w nocy po 12 złożyłam mu zyczenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Ja kupilam taka tunike teraz ostatnio i bardzo mi sie podoba o ta tunike:
http://allegro.pl/sliczna-zwiewna-tunika-motyl-nietoperz-i2358985729.html
i jak jestem zwolenniczka bawelnnianych rzeczy tak ta sztuczna jest taka cieiusenka i taka fajna zwiewna ze w ostatnich dniach w upalach nosze ja i wogole sie nie poce o dziwo bo mi fajnie wszedzie muska wiaterek po ciele i jestem zadowolona bardzo. A sznureczek na srodku pozwala zobie dostosowac do swoich gabarytow i potrzeb 🙂

Co do skladania zyczen to ja skladam tesciowej. Nie to ze traktuje i kocham ja jak wlasna matke ale uwazam ze skoro to jest matak najwazniejszej osoby w moim zyciu czyli meza (po dziecku moim oczywiscie) to skladamy z mezem razem i mojej i jego matce zawsze zyczenia-tak sie przyjelo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też jestem tego zdania, odnośnie składania życzeń.
tylko zdębiałam jak moja babcia mnie o to zapytała 😮

jak twierdziła, że po ślubie powinnam do swojej teściowej
mówić "mamo". Z całym szacunkiem, ale nigdy w życiu
się na to nie odważę, z tego względu, że moja MAMA
jest tylko JEDNA o! 😜

Marinka - ależ Ci zazdroszczę ☺️
Ja rok temu miałam niespodziankę tego typu, że
M. przyszedł na rękach z miesięczną Majeczką
z różyczką, ale bez łodygi i listków 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szyszka, no ja dostałam piekne kwiatki 🙂 ech 🙂 🙂 🙂
i Anielka spiewała mi piosenkę tak cudnie. Okazuje sie, ze P. ja długo uczył zeby mi zaspiewała

http://www.youtube.com/watch?v=ecIVJvT4YCI właśnie ta piosenka 🙂 i stali i mi spiewali w 3 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Szyszka, no ja dostałam piekne kwiatki 🙂 ech 🙂 🙂 🙂
i Anielka spiewała mi piosenkę tak cudnie. Okazuje sie, ze P. ja długo uczył zeby mi zaspiewała

http://www.youtube.com/watch?v=ecIVJvT4YCI właśnie ta piosenka 🙂 i stali i mi spiewali w 3 🙂


Kur**a mac w tej piosence jest zdjecie mojeje kuzynki i jej corki 😮 😮 😠 😠 😠
Musze nsie z nia skontaktowac....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...