Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Ola - uwielbiam Twoje wizje 😘
Pomogłaś mi - już wiem czego chcę. Tylko mam nadzieje ze sie nie zabije na takim obcasie.
Kupię wczesnij i potrenuję
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Ola - uwielbiam Twoje wizje 😘
Pomogłaś mi - już wiem czego chcę. Tylko mam nadzieje ze sie nie zabije na takim obcasie.
Kupię wczesnij i potrenuję
😘

Długo nie wytzymasz jeśli weźmiesz na koturnie - uwierz mi - ja mam takie buty i potem zawsze zmiana 😉
Jeszcze te fajne bo nie całkiem nude (kolor cielisty), też by pasowały, tylko jakaś różowa kopertówka do tego 🙂


http://moda.allegro.pl/najmodniejsze-czolenka-open-toe-khaki-pink-r-39-i2470118128.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Ola - uwielbiam Twoje wizje 😘
Pomogłaś mi - już wiem czego chcę. Tylko mam nadzieje ze sie nie zabije na takim obcasie.
Kupię wczesnij i potrenuję
😘

Długo nie wytzymasz jeśli weźmiesz na koturnie - uwierz mi - ja mam takie buty i potem zawsze zmiana 😉
Jeszcze te fajne bo nie całkiem nude (kolor cielisty), też by pasowały, tylko jakaś różowa kopertówka do tego 🙂


http://moda.allegro.pl/najmodniejsze-czolenka-open-toe-khaki-pink-r-39-i2470118128.html


też fajne,
Muszę kupić dwie pary, jedne takie jak pokazujesz a drugie niższe na zmianę, żebym mogła szaleć po 12 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,
w sobotę wybiorę się po buty - już wiem czego szukać.
I jakąś kieckę na poprawiny muszę kupić, coś małego
No i jeszcze Nikolę ubrać, Ł. kupić koszulę i krawat i finito
możemy się bawić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie tak myślałam, że jak boli to coś nie tak a te konowały wmawiają mi że tak powinno być. Masakra jakaś czy już normalnych dentystów nie ma w tym kraju? Jak jutro dalej mnie tak będzie bolało to idę prywatnie gdzie indziej. Trudno, wydam majątek, ale raz a porządnie a nie kilka razy to samo i to z ogromnym bólem. Teraz jakoś żyję, bo wzięłam tabletki z kodeiną, ale i tak czuję tego zęba 😞 Mój mały już wyzdrowiał. Robi normalną kupkę, nie płacze, normalnie je więc wszystko ok. Może jakaś trrzydniówka go zaatakowała. Na szczęście już wszystko ok.
Dziewczyny co do zumby to ile mniej więcej kosztują zajęcia miesięcznie? Myślę co raz bardziej nad tym żeby się zapisać. Od 1 sierpnia idę do pracy więc będę mogła sobie pozwolić na coś dla siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama2011 napisał(a):
No właśnie tak myślałam, że jak boli to coś nie tak a te konowały wmawiają mi że tak powinno być. Masakra jakaś czy już normalnych dentystów nie ma w tym kraju? Jak jutro dalej mnie tak będzie bolało to idę prywatnie gdzie indziej. Trudno, wydam majątek, ale raz a porządnie a nie kilka razy to samo i to z ogromnym bólem. Teraz jakoś żyję, bo wzięłam tabletki z kodeiną, ale i tak czuję tego zęba 😞 Mój mały już wyzdrowiał. Robi normalną kupkę, nie płacze, normalnie je więc wszystko ok. Może jakaś trrzydniówka go zaatakowała. Na szczęście już wszystko ok.
Dziewczyny co do zumby to ile mniej więcej kosztują zajęcia miesięcznie? Myślę co raz bardziej nad tym żeby się zapisać. Od 1 sierpnia idę do pracy więc będę mogła sobie pozwolić na coś dla siebie 🙂

Musisz poszukać ile we Wrocku - ja na temat cen w Wawie się nie wypowiadam bo to kosmos 🙂
Szukaj klubów fitness gdzie jest Przemek Waszczyszyn i tam cennik sprawdź 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
A gdzie jest Andzia? 🤢

Nie wiem 🤔
A może Ty przyjedziesz do nas?


taa chętnie ale ja nie mam co z Nikolą zrobić,
bo Wy bez dzieci
Moj Ł. do 21 w pracy, mama też.
😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!
wieki mnie tu nie bylo 🥴ale to wszystko spowodowane brakiem czasu 🥴 bo trzeba dzieckiem sie zajac i domem no i zaczely sie u mnie zaprawy bo kawaleczek ogrodka jest 🙂
wiec jak cos to zyje i mam sie dobrze 🙂
bylam wczoraj u gina i u synka wszystko dobrze 🙂 wyniki dobre glukoza wyszla dobra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
dzien dobry!
wieki mnie tu nie bylo 🥴ale to wszystko spowodowane brakiem czasu 🥴 bo trzeba dzieckiem sie zajac i domem no i zaczely sie u mnie zaprawy bo kawaleczek ogrodka jest 🙂
wiec jak cos to zyje i mam sie dobrze 🙂
bylam wczoraj u gina i u synka wszystko dobrze 🙂 wyniki dobre glukoza wyszla dobra 🙂


Czyli super!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
dzien dobry!
wieki mnie tu nie bylo 🥴ale to wszystko spowodowane brakiem czasu 🥴 bo trzeba dzieckiem sie zajac i domem no i zaczely sie u mnie zaprawy bo kawaleczek ogrodka jest 🙂
wiec jak cos to zyje i mam sie dobrze 🙂
bylam wczoraj u gina i u synka wszystko dobrze 🙂 wyniki dobre glukoza wyszla dobra 🙂


Czyli super!!! 🙂

tylko sie cieszyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama2011 napisał(a):
Nie no dziewczyny nie wytrzymam tego bólu. Jestem po 100mg ketonalu i nic, zupełnie nic. Roznosi mnie, nie mogę usiedzieć na miejscu. To jest jakieś przegięcie. Poród to przy tym pikuś, jak słowo daje.


Ty lepiej dymaj do dentysty!!!!!!!!!!!!! Bankowo rozwaliła ci zęba, więc leć jak najszybciej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bo to normalne nie jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

ja wczoraj po raz pierwszy od prawie dwoch lat wybralam sie na impreze z kolezankami. nela zostala z babcia, wiec ja zakupilam kiecke, nowe obcasy i wyszlysmy sie pobawic troszke 🙂 najpierw wypilysmy kilka koktajli, potem w klubie kilka piw i szmpana!!! nie wiedzialam, ze moge tyle wypic i o dziwo kac juz przechodzi 🙂 🙂 🙂 Nelisia spi a jak sie obudzi to sie wybieramy na basen z mama i Sola, mam nadzieje ze bedzie sie dziecieciu podobalo bo nigdy jeszcze nie byla ze wzgledu na jej sucha skore.

dziekuje serdecznie za zyczenia dziewczyny!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama2011 napisał(a):
Nie no dziewczyny nie wytrzymam tego bólu. Jestem po 100mg ketonalu i nic, zupełnie nic. Roznosi mnie, nie mogę usiedzieć na miejscu. To jest jakieś przegięcie. Poród to przy tym pikuś, jak słowo daje.

Ja tak miałam 4 lata temu po wyrwaniu zęba, 2 tygodnie na lekach przeciwbólowych.. Miałam uszkodzoną kość szczękową więc znam Twój ból i wiem że nie da się go porównać do żadnego innego.. Współczuję.. Ale tak jak Ci radzi Nina (Natka) - leć prywatnie bo to nie jest normalne, najlepiej idź tam gdzie mają mikroskop i za jego pomocą leczą.. Będziesz wiedziała na czym stoisz a i może Ci w końcu ulżą 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...